معمای ناپدیدشدن پسربچه 3 ساله ورامینی 54 روزه شد

[ad_1]

شهروند نوشت: ناپدیدشدن پسربچه سه‌ساله ورامینی به معمای عجیبی تبدیل شده است. پنجاه‌وچهار روز از آن لحظه‌ای که «امیرسام» در مقابل چشمان مادرش ناپدید شد، می‌گذرد، اما هنوز هیچ نشانی از این کودک به دست نیامده است.

پدر این پسر گمشده  می‌گوید ماموران آگاهی قرچک ورامین به او گفتند که کارآگاهان  هنوز هیچ سرنخی به دست نیاوردند. از طرف دیگر نیروهای آتش‌نشانی با کمک سگ‌های زنده‌یاب همه مناطق اطراف محل زندگی این پسربچه را جست‌وجو کردند، حتی کانال‌های آب و فاضلاب منطقه پوئینک ورامین به‌طور کامل بازدید شد. اما همه این تلاش‌ها تاکنون بی‌فایده بوده است که باعث شد خانواده امیرسام خودشان برای پیدا کردن فرزندشان دست به کار شوند. آنها با انتشار تصاویر این کودک خردسال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دامن مردم شدند تا شاید از این طریق بتوانند ردی از فرزندشان بگیرند.
بیست‌وهشتم بهمن ماه بود که امیرسام از خانه بیرون رفت تا از خواربارفروشی کوچکی که نزدیک خانه آنهاست، خرید کند. او قرار بود زود به خانه برگردد، اما دیگر برنگشت.
مادر این پسربچه در اظهاراتش به ماموران گفته در کوچه‌ای که محل زندگی آنهاست، رفت‌وآمدی نیست و امیرسام همیشه برای خرید به این مغازه می‌رفت، اما آن روز پس از خارج‌شدن از خانه دیگر برنگشت. او هم وقتی دید پسرش دیر کرد، به مغازه رفت و سراغش را گرفت، اما صاحب خواربارفروشی امیرسام را ندیده بود. بعد هم همه کوچه و خیابان‌های اطراف را جست‌وجو کرد، اما نشانی از فرزندش پیدا نکرد.
پدر این کودک وقتی از ماجرا مطلع‌شد، بلافاصله خودش را به آنجا رساند و با کمک همسایه کل منطقه را زیرورو کردند: «همه جا را گشتیم، حتی خیابان‌های اطراف را، پسرم سن‌وسالی ندارد، نمی‌تواند خیلی از خانه دور شده باشد. بعد هم به اداره آگاهی قرچک رفتم و موضوع را به آنها اطلاع دادم و شکایت کردم.»
 این پدر نگران در ادامه صحبت‌هایش به «شهروند» می‌گوید: «پسرم همراه مادرش در منطقه پوئینک ورامین زندگی می‌کنند. من چند سال پیش از همسرم جدا شدم و سرپرستی امیرسام را به او سپردم. از محل زندگی آنها تا مغازه‌ای که پسرم برای خرید قرار بود به آنجا برود، کمتر از 20متر فاصله دارد. هیچ‌کس از اهالی و همسایه‌ها پسرم را ندیده، صاحب مغازه هم که می‌گوید اصلا او به  آنجا نرفته است، هیچ دوربین مداربسته‌ای هم در آن منطقه نیست، من فکر می‌کنم او را دزدیده‌اند. همان‌جا مقابل خانه، امیرسام را ربوده‌اند.»  
اطراف محل زندگی این پسربچه کانال آب و فاصلاب و زمین‌های کشاورزی زیادی وجود دارد. نیروهای آتش‌نشانی فردای روزی که این کودک ناپدید شد، همه منطقه را جست‌وجو کردند، اما هیچ ردی از او به دست نیامد. همین هم شک پدر امیرسام را به ربوده‌شدن پسرش بیشتر کرد، اما تا الان هیچ تماسی از طرف آدم‌رباهای احتمالی گرفته نشده است. پلیس چندبار از مادر و پدر امیرسام بازجویی کرده، حتی کل منطقه اطراف محل زندگی آنها با سگ‌های زنده‌یاب جست‌وجو شده، اما انگار این پسربچه سه‌ساله آب شده و در زمین فرو رفته است.

این پدر نگران 54 روز است که چشم به راه خبری از فرزند خردسالش است.

23302

[ad_2]

Source link