معرفی پاستور جکسون Senyonga

[ad_1]

وقتی که می آید به پاستور جکسون Senyonga وجود دارد بیش از ملاقات چشم و یا حتی برخی از چند داستان است که شما شنیده ام. جکسون Senyonga است و نه فقط یک رهبر و فروتن بنده خدا اما رویایی و تحول عامل با یک قلب بزرگ به تاثیر نه تنها جوامع اما سازمان ملل.

کشیش جکسون Senyonga متولد اوگاندا از یک کشور محصور در خشکی در شرق آفریقا. هنگامی که شناخته شده به عنوان “مروارید آفریقا” اوگاندا یک کشش زمین فراوان منابع طبیعی; اما, آن است که بیشتر شناخته شده برای آن با مبارزات سیاسی تلاطم و بیماری و جنگ. آن را در این کشور کوچک است که داستان خود را آغاز کرد.

کشیش جکسون Senyonga رها شده بود توسط مادرش به عنوان یک کودک بود پدرش به قتل در Idi Amin رژیم یک زمان مشخص نقض حقوق بشر سرکوب سیاسی, قومی, آزار و اذیت و قتل های فراقضایی. اگر چه فاجعه زده او قادر به غلبه بر عاطفی و روانی موانعی که گذاشته بودند جلو. او قادر به پیدا کردن امید و قدرت در عیسی مسیح است. جکسون سرود در طول حرفه خود را در زندگی شده است: “اگر مسیح در شما, شما در حال محکوم به پیروزی است.”

به عنوان سابقه آن را داشته باشد غلبه بر زندگی محدودیت و معنوی محدودیت نمی شد به اندازه کافی برای کشیش جکسون Senyonga. او نیاز به ایجاد یک تفاوت. او نیاز به مستقیم مردم در موفقیت در زندگی, در دستیابی به غیر ممکن است.

کشیش جکسون Senyonga دهکده زندگی مسیحی کلیسا در کامپالا, اوگاندا. پیام خود را قوی بود و الهام بخش برای یک نفر که نیاز به امید و کلیسای او سر به فلک کشید از هفت نفر به 2000 فقط در دو هفته. در هفت ماه اول کلیسا رشد کرد و به بیش از 7000 و امروز زندگی مسیحی کلیسا ارائه کلام خدا و فضل به آن بیش از 40000 عضو با حضور در هفته از 25000 نفر در هر هفته. زندگی مسیحی کلیسا کاشته شده بیش از 1000 کلیساها در سراسر چهار کشور در آفریقا و همچنان به رشد هر روز. Senyonga به سرعت تبدیل شد رسول خدا کلمه و نماد امید به مردم در سراسر اوگاندا و کشورهای اطراف.

کشیش جکسون Senyonga احساس می کند خدا می خواهد برای تبدیل کلیساها شهرستانها و سازمان ملل در نسل ما. او احساس می کند حس ماموریت به الهام بخش امید در دل رهبران و کلیساها نه تنها اعتقاد به خدا می تواند تبدیل کلیساها و شهرهای اما که او خواهد. بنابراین او ایجاد زندگی مسیحی وزارتخانه کمک رسانی وزارت طراحی شده برای به چالش کشیدن تشویق و تجهیز مردم خدا را برای تحقق سرنوشت خود و کاتالیزور از طریق دعا برای تبدیل و تاثیر خود را در کلیساها شهرها و کشورها. او در حال حاضر در عمل وزارت در سراسر ایالات متحده با دفاتر برگزار شد در دالاس/فورت ورث Metroplex, Texas.

کشیش جکسون Senyonga به اشتراک گذاشته شده است این پیام از تغییر و تحول در برخی از بزرگترین سیستم عامل در کلیساهای آمریکا و شهرستان جلسات. این که آیا آن یک شهر گسترده شبان’ نشست رهبران سیاسی و یا, بازار, مردم, پیام, پیدا کرده است, زمین های حاصلخیز در قلب مردان و اجرا شده است در بسیاری از شهرستانها. مردم در حال تجدید تشویق و امید خود را با الهام از آنها به عنوان بشنود و دست اول از آنچه خدا در حال انجام در اوگاندا است و در حال حاضر در ایالات متحده است.

خود وزارتخانه باید مجموعه اهداف بالا و انجام خیلی از توسعه آن است. گذشته از خود انجیلی ماموریت برای تبدیل کلیسا و شاگرد 150,000 روح در اوگاندا و آفریقای پاستور جکسون Senyonga و زندگی مسیحی وزارتخانه ها را تعیین ماموریت های دیگر نیز هست.

قابل توجه ترین دستاورد و یک است که عزیز ترین به پاستور Senyonga قلب است یتیم وزارتخانه است. سال پیش کشیش جکسون Senyonga تا به حال یک چشم انداز و متوجه شدم که آن وظیفه خود را به عنوان یک انسان برای کمک به کودکان یتیم از اوگاندا و آفریقا. که او به عنوان یک یتیم او را دیدم ضرورت کمک به دیگران بودند که در برخورد با همان وضعیت او به عنوان یک کودک. کشیش جکسون Senyonga شد اختصاص داده شده به تبدیل زندگی کودکان یتیم در حالی که القا مسیحی ارزش های خانواده در خانه های ایتام آنها را زیر بال خود را.

او ساخته شده است 88 یتیم خانه در روستاهای Seeta و لیره با برنامه ای بر روی تخته رسم به ساخت یکی دیگر از 100 خانه و یک چشم انداز برای ساخت 500 در همه. با توجه به شیوع بیماری و ناآرامی های مدنی و آزار و اذیت در اوگاندا بسیاری از کودکان هستند که از چپ به دفاع از خود. کشیش جکسون Senyonga خستگی ناپذیر کار کرده برای ارائه این کودکان با ملزومات مانند آب و غذا و پناهگاه اما بیش از ارائه غذای او ایجاد کرده است یک برنامه فراهم می کند که پرورش نیز هست. برنامه های خود را کمک می کند تا کودکان احساس در خانه با طراحی هر صفحه به جای بیش از دوازده فرزند هر. هر خانه همچنین دارای یک خانه, یک منبع هدایت و مراقبت از کودکان. هر خانه مادر آموزش دیده است برای جمع آوری این کودکان با ارزش در یک خدایی راه القای امید و ایمان به عیسی مسیح به قلب است. کودکان داده می شود عشق و خوش بینی در علاوه بر این به آموزش و پرورش, لباس, مراقبت های پزشکی و غیره.

برجسته دیگر اهداف شامل ساختمان 60 تخت بیمارستان و مرکز جراحی در اوگاندا. این بیمارستان ارائه خواهد شد درمان مقرون به صرفه برای هر دو بدن و روح است. کشیش جکسون Senyonga پیش بینی مقدس فضای مشخص با موسیقی مسیحی که هوا را پر می کند سالن به سبک اتاق انتظار کامل با رسول مسیح و همه مسیحی کارکنان تمرکز بر روی جسمی و روحی خوب بودن هر بیمار است. بیمارستان خواهد بود بیش از فقط یک بشردوستانه center; آن خواهد بود یک نجات ایستگاه.

کشیش جکسون Senyonga و زندگی مسیحی وزارتخانه نیز نسبت به توسعه یک کلینیک سیار است که می تواند پرداخت به بازدید از اردوگاه های پناهندگان و پرورشگاه روستاها. این درمانگاه خواهد بود کارکنان محلی متخصصان پزشکی و همچنین کوتاه مدت پزشکی ماموریت های پرسنل.

برآورده ساختن نیازهای پزشکی است که نه تنها هدف پاستور جکسون Senyonga در ذهن. او در حال کار به صندوق امکانات آموزش و پرورش. او دارای ارزش بزرگ در نقش آموزش و پرورش و احساس می کند آن را کاملا ضروری برای تبدیل امروز یتیم به فردا رهبران. این مراکز آموزش مبارزه با بی سوادی در حالی که آموزش اصول و حکمت و کلام خدا. آن است که تنها پس از دریافت این درس که کشیش جکسون Senyonga معتقد است هر کودک است که مجهز به موفقیت در زندگی است.

کشیش جکسون Senyonga است بلکه همچنان در حال گسترش زندگی مسیحی کلیسا در آفریقا به انجام یک خبر خوب از مسیح است. او امیدوار است به گیاه بسیاری از اضافی کلیساها. او نیز به سوی ساختمان بسیار بزرگتر سالن در شهر کامپالا. او امیدوار است برای پر کردن این فضای لازم چند بار در هفته به عنوان تعدادی از تبدیل رشد می کند. کشیش جکسون Senyonga نه تنها امیدوار به ساخت ساختمان, اما او نیز به آموزش و رشد کاشت کلیسا تیم است.

به عنوان شما می توانید ببینید پاستور جکسون Senyonga زیادی در بشقاب خود را. یک مرد غیر قابل باور و ایمان و قدرت باور نکردنی, کشیش جکسون Senyonga دعوا و هر روز برای حمایت از. او می پرسد دیگر شهروندان نگران از آسمان به کمک مالی کمک مالی برای ساخت خانه ها و کلیساها و بیمارستان ها مدارس و غیره.; حمایت از یک کودک; گسترش اخبار از وزارت کشور و اهمیت آن; و کلی دعا و نماز برای هدف خود را.

[ad_2]