مطالبات رادوشویچ پرداخت شد/ بشار رسن باز می‌گردد

[ad_1]

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره مطالبات رادوشویچ و بازگشت بشار رسن به تهران ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول‌پناه اظهار داشت: همان‌طور که پیش از این با اعضای تیم و هواداران وعده کرده بودیم، پرداخت‌ها به بازیکنان برای به روز شدن دریافتی‌های آنها همچنان ادامه دارد. پیش از این نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان اقدام کرده بودیم و در مورد خارجی‌ها هم اعتبار و ارز موردنیاز تامین شد.

وی ادامه داد: امروز (یکشنبه) بوژیدار رادوشویچ به باشگاه آمد و پرداختی خوبی داشتیم تا دریافتی او نیز مانند دیگر بازیکنان حدود 70 درصد باشد. در مورد بشار رسن هم اقدام مالی صورت گرفته است و منتظر ورود او به تهران هستیم تا مطالبه خود را دریافت کند. بشار در تدارک سفر به تهران است و هماهنگی برای این‌که بتواند به تهران سفر کند در حال انجام است و جای نگرانی نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: در حال حاضر روی فراهم شدن سفر اوساگونا از نیجریه و عزیمتش به تهران متمرکز شده‌ایم. این تاخیر به دلیل محدودیت شدید پروازه‌ها و قوانین سختگیرانه کشور‌ها برای تردد اتباع دیگر کشورها است که در کنترل ما نیست، اما در تلاش هستیم تا به هر ترتیب شده به واسطه پروازها از دبی، دوحه یا ترکیه او را هر چه سریعتر در کنار تیم داشته باشیم.

رسول‌پناه همچنین درباره آخرین وضعیت محمد نادری اظهار داشت: درباره محمد نادری و در کل همه بازیکنان نیز کار و مسئولیت را به مدیر و سرمربی تیم سپردیم.

[ad_2]

Source link