مصنوعی بهبود انسان

[ad_1]

ما باید تمام جزئیات این داستان که در آن علم می رود و قرار می دهد قطعات کامپیوتر و یا بخش هایی از چیزهایی مثل بدن مرده به کسی و آنها را دیوانه و سپس بیرون رفتن در یک وحشتناک کشتن ولگردی و قانونی شکنی. وجود دارد باید صدها فیلم در مورد این موضوع معمولا آنها از ارزان نوع است. ما استفاده می شود به تماس با آنها را ب, فیلم, در روز است. من به یاد داشته باشید چند جایی که آنها در زمان مغز انسان قرار داده و به بدن یک ربات و البته مغز دیوانه رفت. معمولا این تا به حال به انجام با زنان زیبا. آن را همیشه خواهد بود که آن مرد را دوست داشت و به برخی از زمان تصادف وحشتناک و برخی از دانشمند بود قادر به نگه داشتن مغز خود را زنده. آن را قرار داده و سپس به یک ربات و زن وحشت زده شد با این دید و نمی خواست به نزدیکی او. بنابراین دیوانگی است.

ما پناهگاه't رسیده است که نقطه در عین حال که در آن ما می توانید انتقال یک مغز انسان به بدن و یا ماشین اما این در واقع ممکن است ممکن است برخی از روز هنگامی که ما درک بهتری از مغز و چگونه از آن است که متصل به قسمت های مختلف بدن. دانشمندان می گویند که دلیل آن این است که مغز انسان بسیار قوی تر از یک کامپیوتر هر کامپیوتر است که به دلیل راه آن متصل است به همه چیز. حتی اگر ما می't پیوند مغز هنوز ما در آغاز و انجام بسیاری دیگر از چیز های شگفت انگیزی. فقط نگاه در برنامه اهدای عضو. چه کسی می توانست تا کنون تصور می گویند یک صد سال پیش که ما می تواند با استفاده از بخش هایی از بدن دیگر به جای قطعات شکسته در بدن خود ما? آن است که't تنها قسمت بدن است که در حال تبدیل شدن به قابل تعویض ما نیز با استفاده از تراشه های کامپیوتری. اختراع کامپیوتر تراشه نه تنها انقلابی در راه ما همه چیز را, اما آن را نیز انقلابی در پزشکی است. مشکل با زمان پزشکی هزینه شده است. هزینه های پزشکی موضوع به بالاترین افزایش در این کشور است. حتی با تمام پیشرفت های پزشکی, مردم ممکن است قادر به استفاده از برخی از روش های جدید چرا که هر دو آنها هیچ بیمه درمانی و پول کافی نیست و یا اینکه آنها را بیمه پزشکی اما این شرکت برنده't برای پرداخت روش های خاص .

شاید ضروری است که انسان بهبود و بهبود در عجله بسر می رسانید. چرا من می گویند این است ؟ من آن را می گویند از آنجا که ماشین های ما در حال تبدیل شدن به پیشرفته بسیار سریع و برخی از دانشمندان بر این باورند که در جایی در امتداد خط آنها ممکن است تبدیل به حساس. شما می توانید تصور کنید که این یک ماشین است که می داند در آن زنده است و نمی't می خواهید به مرگ ؟ که در آن نقطه ما باید سعی کنید و اقامت جلوتر از آنها در هوش. داروین معتقد بقای اصلح. اگر ما دقیق نیست ما می تواند تبدیل به نئاندرتال ها که اعتقاد بر این است منقرض شد زیرا آنها می تواند't رقابت با یک نژاد برتر مدرن انسان است. ضمنا این دستگاه پیشرفت پیش بینی شده است به نقطه ای که در آن یک تاریخ داده شده است. آن را به نام فن آوری تکینگی یا تکینگی. تاریخ انتخاب شده است در جایی در اطراف 2045 اما برخی پیش بینی کرده اند این اتفاق خواهد افتاد قبل از سال 2030. شما را پیدا خواهد کرد برخی از اختلاف نظر ها از این به چه معناست. برخی می گویند که این است که هوش فوق بشری ایجاد خواهد شد در حالی که دیگران می گویند از آن خواهد شد یک جهش تکنولوژیکی آنقدر عمیق است که آن را پارگی پارچه از تاریخ بشر است. این می تواند به معنای ایجاد غیر زندگی انسان است.

در سال 2004 FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) تایید یک تراشه کامپیوتری به توان به یک انسان دست است. این تراشه می کند't فراموش زیادی به جز فروشگاه یک کد. این کد نشان داد زمانی که یک اسکنر است که به تصویب بیش از آن. با کد بیماران سوابق پزشکی که هستند در امن پزشکی, پایگاه داده را می توان قابل دسترسی است. تراشه است't به روز شده پس از مراحل تنها پایگاه داده است. من شده اند به بسیاری از پزشکان دفاتر و باور من برخی از آنها مانند دیوانه خانه. شما می توانید ببینید همه این کارکنان از رفتن به پزشکی خود پایگاه داده و شاید ورود اطلاعات نادرست و یا بدتر هنوز اطلاعات به صورت های مختلف بیمار است ؟ من بسیار خوشحال با این نوع از چیزی. تراشه شناخته شده است به عنوان VeriChip. این همان تراشه درج شده است که به بیش از 1,000,000 حیوانات خانگی. صادقانه من نمی توانید ببینید لازم برای استفاده از این تراشه در حال حاضر. چه تراشه سازان واقعا می خواهید انجام دهید این است ایجاد یک تراشه است که خواندن همه ما علائم حیاتی و کاشته شده در بدن ما است. ایده این است که هنگامی که چیزی می رود اشتباه ما می تواند واقع شود بلافاصله توسط ماهواره و کمک فرستاده می شود. این جنبه های خوب از تراشه اما طرف بد است که ما همیشه تحت نظارت است. هر حرکت ما را شناخته خواهد شد و به این باور است که سازمان های دولتی برنده't استفاده از این وضعیت بسیار ساده لوحانه است. هر تراشه است که پخش یک سیگنال یک تراشه است که گدایی می توان ردیابی.

برخی افراد اعطا شده تنها چند تصمیم گرفته اند که جایگزینی خود با ویژه تراشه های کامپیوتری است که ارزش آن. یک زن و شوهر به حال خود گذاشته و با یک تراشه در دست خود را. با این تراشه کار گذاشته شده در آنها می تواند راه رفتن به خود را درب اتومبیل خود را و یا هر دستگاه دیگر که نیاز به یک رمز عبور و تراشه پخش آن را به دستگاه شما است. به عنوان مثال خود را درب خانه باز برای آنها به عنوان ماشین خود را درب. تراشه های خود را تنها در مورد هزینه $ 2.00 بله من به شما راست شنیده. آنها آنچه شناخته شده به عنوان تراشه های RFID. تراشه های RFID هستند تراشه های شناسایی فرکانس رادیویی. این تراشه ها در استفاده شده است برای مدتی استفاده می شود و برای شناسایی دام است. پایین وجود دارد در کنار این اما. اگر کسی به اندازه کافی نزدیک برای خواندن سیگنال شما آنها را می دانم که تمام کدهای خود را و don't انتظار شما از ماشین گران قیمت و اموال به گذشته بسیار طولانی است. یک خواننده برای این تراشه را می توان خرید از Phidgets Inc در کانادا برای تنها $ 65.00. تراشه های کامپیوتری نیز استفاده می شود برای تعمیر آسیب های ناشی از سکته مغزی و یا آسیب نخاعی. زمانی که آنها کاشته آنها ایجاد اتصالات جدید به مغز و آسیب دیده و عضلات اجازه می دهد بیمار به طور کامل دوباره. هیچ کس می شی به این استفاده از تراشه های. اما از آن است که بعد از استفاده از تراشه های است که برخی از مردم واقعا نگران است.

گفته شده است که مدارس را تبدیل به یک چیزی از گذشته. چگونه می تواند این باشد ؟ پاسخ بسیار ساده است. اگر یک کامپیوتر تراشه می تواند وارد مغز خود را که شامل تمام دانش است که شما هرگز نیاز به چه مزیتی خواهد برای رفتن به مدرسه داشته باشد ؟ این چیزی است که دانشمندان در حال تلاش برای توسعه در حال حاضر و آن را تا به بسیاری از مردم در این جهان ناراحت است. چرا آنها ناراحت می شود شما تعجب ؟ در اینجا مسئله دشوار از این موضوع. این احساس است که هر کس نمی تواند پزشکان و وکلا و دانشمندان و مهندسین به طوری که آنچه تراشه. را ثروتمند و با نفوذ خوب چیپس در حالی که بقیه از ما دریافت تراشه های است که باید اطلاعات در مورد چگونه به همبرگر ؟ من فکر می کنم شما ببینید این مشکل در حال حاضر. این می تواند پایان قادر به تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه شما می خواهید. برخی می گویند که سیستم عادلانه خواهد بود برای کسانی که دانشمندان می گویم که من به یاد داشته باشید معروف دولت سیاستمدار که نیاز به یک پیوند قلب است. وجود دارد یک لیست در دولت خود را از صدها نفر از مردم جلوتر از او. آنها او را در موقعیت شماره یک در لیست دریافت کرده و او بعد از قلب است. برخی ممکن است از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل این. آن را عادلانه است ؟ این چیزی است که ما می توانیم انتظار می رود اگر این “هوش تراشه” تبدیل شدن به یک واقعیت است.

ایمپلنت مغز در حال حاضر انجام شده است که مردم را قادر به کنترل کامپیوتر با مغز خود را به تنهایی. برخی از فلج مردم تا به حال به این پیوند و در حال حاضر قادر به کنترل کامپیوتر. یک دکتر مشهور از آتلانتا اظهار داشت که “اگر شما می توانید یک کامپیوتر شما می توانید به جهان است.” قطعا وجود دارد هیچ صحت بیانیه. یکی از بیماران فلج شده است از یک سکته مغزی و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی است و نه قادر به بیان است. او گذاشته شد و هم اکنون می توانید با استفاده از کامپیوتر خود را به صحبت کردن با او. او نمی دسترسی به کامل به زبان انگلیسی اما می تواند فرمان کامپیوتر به نقطه و فعال کردن آیکون های مختلف که حاوی عبارات هنوز هم این است که بسیار بهتر از هیچ چیز است. او همچنین می توانید با ارسال ایمیل به نوبه خود چراغ و خاموش کردن و ارتباط برقرار کردن در یک محدود راه با محیط زیست است.

دانشمندان در سال 2004 اعلام کرد که ایجاد یک دستگاه است که می تواند اتصال به نورون های فردی. آن است که به نام مغز دروازه دستگاه. چه کسی می داند که در آن این دستگاه را منجر شود ؟ آن را قطعا می تواند کمک بزرگی در نصب انواع خاصی از تراشه های کامپیوتری در مغز انسان به دلیل آن اجازه می دهد تا به صورت دقیق سیم کشی. آن است که شروع به نگاه ما برنده't رسمیت شناختن یک انسان در یک زن و شوهر از صد سال از هم اکنون. هر کسی که به تماشای Star Trek The Next Generation آشنا با Borg. آنها یک نژاد از افزایش انسان است. ما همه تبدیل به Borgs در آینده است. آن است که قطعا شروع به نگاه مانند آن است. اوه آره, بورگ شد و همه را تحت قدرت جمعی مغز

Copyright © 2007 حدود حقایق خالص و مجوز آن است. تمام حقوق محفوظ است. مجوز اعطا شده به تکثیر این مقاله اگر هیچ تغییر ساخته شده است و تمام لینک کلیک کنید اگر هر گونه دست نخورده باقی می ماند.

[ad_2]