مصاحبه با مایکل دیوید Ries, MD نویسنده “مشترک آشپزخانه”

[ad_1]

دکتر مایکل Ries یک جراح ارتوپدی و مفصل یاران مدیر در رنو درمانگاه ارتوپدی. او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه MIT و مدرک پزشکی خود را از دانشکده پزشکی دارتموث شده است و در عمل برای بیش از 25 سال است.

دکتر Ries یک عمل محدود به لگن و زانو و عمل جراحی و درمان ورم و اماس مفصل هیپ و زانو شرایط. او در هيأت علمی تمام وقت در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو از سال 1997 تا سال 2013 که در آن او استاد جراحی ارتوپدی و رئیس مفصل. در طول این زمان او همچنین شرکت به طور منظم در آزمایشگاه و تحقیقات بالینی. دکتر سمپوزيوم منتشر کرده است 210 داوری مقالات مجلات و 52 فصل های کتاب در موضوعات مرتبط با نتایج بالینی و biomaterials مورد استفاده در جراحی مفصل ران و زانو تعویض.

چه تفاوت D. سمپوزيوم بسیاری از گروه همسالان است که به او کمک کرده و توسعه تعدادی از لگن و زانو و تعویض و یک مخترع در 45 ما حق ثبت اختراع برای لگن و زانو تعویض دستگاه. او همچنین پدر سه فعال فرزندان و شوهر زیبا روسی, همسر, اسکی باز مشتاق و خانواده نوکر.

خوش آمدید مایکل و با تشکر از شما برای بودن با ما امروز! چرا don't شما شروع به گفتن خوانندگان ما کمی در مورد سفر خود را به تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده?

من یک جراح ارتوپدی و بیشتر از زندگی حرفه ای من بوده است در علمی پزشکی. که بدان معنی است که من سفر و صحبت می کنند و در بسیاری از کنفرانس های پزشکی. موضوعات ارائه شده و مورد بحث در این جلسات مقابله با مسائل پزشکی و جدید هیپ و زانو جایگزینی اختراعات به طور کلی شامل نمی شود. طی پنج یا شش سال به نظر می رسد از من خواسته شده که توسط برخی از جراحان حضور در این جلسات چگونه به منظور توسعه ایده هایی برای بهبود در مفصل ران و زانو تعویض دستگاه. زمانی که من در پاسخ به این پرسش متوجه شدم که برخی از غیر پزشکی مردم در مخاطبان به نظر می رسید بسیار علاقه مند به بحث و من فکر کردم که شاید دیگران خواهد بود علاقه مند به خواندن یک کتاب در مورد آن.

چه مشترک آشپزخانه در مورد ؟

این کتاب یک داستان در مورد که در آن ایده هایی برای اختراع آمده است. این توضیح می دهد چگونه زیبا و کارآمد عادی ران و مفصل زانو واقعا هستند و به همین دلیل ما می توانیم't را ران و تعویض زانو به عنوان کامل به عنوان نرمال مفاصل ما را با دنیا بودند.

سپس یک پزشک که خود را فقط تمیز کردن آشپزخانه, آماده سازی مواد غذایی باز کردن یک بطری شراب unscrewing یک شیشه بالا یک تلهسییژ ماهیگیری, اسکی بازی یا تماشای دانه های برف سقوط به خود جلب کرد تصاویر مشابه بر روی کاغذ است که تبدیل به اختراع ثبت شده جدید هیپ و زانو تعویض. این داستان نشان می دهد که هنگامی که ذهن ما این است که در یک کشور صلح آمیز از آرامش خلاق و حل مشکل بخش هایی از مغز ما می تواند جادویی اتصال و ایجاد ایده های جدید.

چه چیزی الهام بخش شما برای نوشتن مشترک آشپزخانه ?

I've کمک به توسعه تعدادی از هیپ و زانو تعویض دستگاه در طول سال. من واقعا فکر't می دانم که چرا این ایده برای این اختراع نوعی از ظهور به سر من, اما من می دانم که دقیقا همان جایی که بودم و آنچه که من انجام شده بود که بسیاری از آنها اتفاق افتاده است. معلوم شد که که در آن من بود و چه من انجام شد به طور مستقیم مرتبط با تصاویر که جدید شد لگن و زانو جایگزینی اختراع ثبت شده است. من واقعا هرگز فکر هر کسی که خواهد بود علاقه مند در این, اما هر یک بار در در حالی که کسی از من بپرسید که چگونه من همه این ایده ها. زمانی که من در پاسخ با برخی از نمونه های ساده از آن به نظر می رسید را کامل حس به آنها. من فکر می کنم که این فرایند اتفاق می افتد به همه ما در سطوح مختلف و امیدوار است که با نوشتن در مورد داستان من آن را الهام بخش دیگران برای توسعه ایده های خود را.

چنین عنوان بزرگ – بدیهی است که با الهام از آیات خود را در آشپزخانه! چگونه هر روز آشپزخانه / مواد غذایی جرقه ایده های خود را و زمانی که شما متوجه باشید آشپزخانه شما یک ثروت از الهام ؟

I'm خیلی از طبخ اما فقط باد در آشپزخانه بسیاری از اوقات معمولا برای رفع چیزی است که سریع و آسان به غذا خوردن برای بچه ها یا خودم به طور معمول در صبح است. آن's تا حدودی بسیار آرام و زمان حتی اگر آنچه شما نیاز دارید به انجام آن روز در پشت ذهن خود را. به نظر می رسد که's زمانی که ایده ها به شما می آیند – هنگامی که شما در حال تلاش نیست که به فکر می کنم در مورد یکی است.

کل فرایند گرفتن معمولی نارنجی و دیدن پتانسیل خود را به عنوان بخشی از جدید هیپ روش جایگزینی ایجاد و توسعه این ایده از طریق نقاشی و…. نیاز به بزرگ بیان هنری است. به ما بگویید که کمی در مورد ماهیت هنری خود را. آیا شما حتی در نظر خود یک هنرمند است ؟

من واقعا تحسین و احترام به هنرمندان است. I don't در نظر خودم خیلی از, اما من می خواهم به گرفتن عکس بیشتر از مناظر و طبیعت بیش از مردم است. I've نیز شنبه از طریق بسیاری از پزشکی سخنرانی و زمانی که من دیدن یک اسلاید کامل از کلمات در آن ذهن من نوعی لعاب بیش از, اما زمانی که من دیدن یک نمودار ساده و یا تصویر است که باعث می شود حس من آن را دریافت کنید. وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر در مشترک آشپزخانه .

زیرنویس از کتاب خود: “یک کتاب راهنما برای ارتوپدی مخترعان و Fraidy Cats رو زانو و یا تعویض مفصل ران” نشان می دهد اطلاعات است ایده آل برای پزشکان مخترعان و مردم نیاز به یک زانو و یا تعویض مفصل ران. چگونه کتاب خود را تهیه چنین بسیار متفاوت مخاطبان?

این کتاب در مورد چگونه ایده هایی برای اختراعات ایجاد می شود اما پس از آن به طور خاص به توصیف دستگاه های پزشکی من فکر می کنم که مراقبت های بهداشتی حرفه ای در زمینه ارتوپدی را مشترک زیادی با داستان. مشترک آشپزخانه همچنین نشان می دهد که چگونه نرمال لگن و زانو و تفاوت بین نرمال مفاصل و جایگزین مفاصل. این چیزی است که هر کسی با توجه به تعویض مفصل و شاید دوستان و خانواده خود را معمولا می خواهید بدانید در مورد. نیز وجود دارد یک بازی توضیحات: چگونه ذهن ما فکر می کند با اتصال تصاویر که به اعتقاد من این است که شبیه به آنچه که دانشمندان و محققان که مطالعه مغز پیدا کرده اند. من امیدوارم که کسانی که مردم هوشمند همچنین می توانید پیدا کردن مشترک آشپزخانه مفید برای درک بیشتر ما ایجاد ایده های.

آنچه که خود را بزرگترین چالش نوشتن مشترک آشپزخانه ?

نوشتن مشترک آشپزخانه بود و نه بیش از حد دشوار است – من فقط با قرار دادن تصاویر از آنچه که من انجام شده بود معمولا در آشپزخانه و مربوط به نقشه ثبت اختراع در کنار هم و آنها تقریبا یکسان است. بزرگترین چالش شد, غلبه بر ترس من که مردم نمی't مانند آن. من حدس می زنم اکثر نویسندگان احتمالا از طریق آن طوری که برای من مسئله بود که آیا یا نه آن را خارج وجود دارد برای همه برای دیدن.

چه چیزی شما می خواهم به انجام هنگامی که شما در حال't کار اختراع جدید پیشرفت های پزشکی و نوشتن?

من واقعا گنج هر لحظه من با خانواده ام. ما انجام بسیاری هم مانند اسکی پیاده روی و صرف زمان در خارج از منزل. برخی از بهترین زمان ها برای ما سفر شده است در سفر RV به مقصد جدید ما هرگز به قبل بوده است. من همسر و بچه ها نیز تحمل من رفتن به دور یک هفته یا بیشتر در هر سال به یک کشور اسکی و گلف و یا سفر ماهیگیری با دوستان من است.

آنچه را که بهترین مشاوره شما'ام تا کنون دریافت, در مورد نوشتن, اختراع و یا در مورد زندگی به طور کلی ؟

زمانی که I'm هنوز مطمئن شوید که اگر یک ایده ارزشمند است به دنبال بهترین توصیه من همیشه به حال به جلو بروید و آن را انجام دهد. که's تنها راه شما را پیدا خواهد کرد.

چه توصیه شما برای مشتاق نویسندگان و / یا مخترعان?

برای مخترعان که's چه گذشته دو فصل در مشترک آشپزخانه در مورد. این توصیف یک راه برای دیدن اگر ایده خود را با این نسخهها کار حفاظت از آن و تبدیل آن به واقعیت است. بسیاری از کتاب های نوشته شده در مورد آجیل و پیچ و چگونه به فایل ثبت اختراع و شروع به یک شرکت و یا فروش ایده های خود را, اما من بیشتر از یک داستان در مورد چگونه به شکل از مسیر خود را رو به جلو است.

برای نویسندگان و من ممکن است بهترین به به مشاوره پس از من'm نسبتا جدید در آن است. وجود دارد مقدار زیادی مشترک با انتشارات و اختراع هر چند همان چالش هایی که مخترعان صورت نیز اتفاق می افتد به نویسندگان.

چه's بعدی آیا پروژه دیگری در کار می کند ؟

هنوز رتبهدهی نشده است. من می خواهم برای دیدن چگونه این یکی می رود – تا کنون خیلی خوب به نظر می رسد اما من برخی از افکار در مورد دیگر کتاب است. نوشتن برای من تا حدودی مانند گرفتن یک ایده برای یک اختراع جدید – شما فقط باید اجازه دهید آن اتفاق می افتد. بنابراین ما'll فقط باید صبر کنید و ببینید.

که در آن می توانید با خوانندگان ارتباط با شما در رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشترک آشپزخانه ?

I'm on Twitter, Facebook و LinkedIn و یک راه آسان برای شروع است نویسنده سایت www.michaelriesmd.com .

چه نوع از اطلاعات در دسترس است در وب سایت شما ؟

وجود دارد یک شرح مطالب در مشترک آشپزخانه با بزرگ و کوچک تصویری که نشان می دهد آنچه در آن's مورد. نیز وجود دارد برخی از اطلاعات در مورد من لینک کلیک کنید برای ثبت اختراعات و اخیر برخی از فصل های کتاب و مجله مقالات I've نوشته شده است.

آیا شما هر چیز دیگری شما'd خواهم برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان ما?

نوشتن و انتشار یک کتاب نیست هر چیزی من تا کنون برنامه ریزی برای انجام و یا در هر نقطه در لیست سطل من اما من'm خوشحالم که آن را انجام داده اند. I've تا به حال بسیاری از نظرات خوب از افرادی که آن را بخوانید و من به شدت توصیه به انجام این کار برای هر کسی با توجه به گفتن داستان خود را به دیگران است.

[ad_2]