مسدود شدن یک لاین از جاده سوادکوه به خاطر ریزش کوه

[ad_1]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: ریزش و رانش ادامه دار کوه موجب مسدود شدن لاین شمال به جنوب محور سوادکوه در منطقه خطیر کوه شده است.

کوروش روشن روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه طی چند روز گذشته شاهد رانش کوه با حجم کم در منطقه خطیر کوه بوده ایم، افزود: با تلاش یک اکیپ عوامل راهداری این منطقه هر دفعه بعد از یک ساعت تلاش بازگشائی می شد.

وی با اعلام اینکه حوالی غروب روز گذشته (چهارشنبه ) مجددا شاهد رانش و ریزش کوه در منطقه خطیرکوه از محور سوادکوه بوده ایم ،گفت: رانش کوه در منطقه عبور خطیرکوه روبروی روستای ارژنگ رودبار همچنان ادامه دارد که این مساله باعث انسداد کامل لاین شمال به جنوب شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سوادکوه با بیان اینکه سه اکیپ راهداری در منطقه خطیرکوه مستقر هستند، بیان کرد: به محض متوقف شدن رانش و ریزش کوه در این منطقه ،عوامل راهداری نسبت به بازگشائی مسیر اقدام خواهند کرد.

روشن در پایان گفت: تمامی تردد ها در محور سوادکوه از لاین محالف مسیر جنوب به شمال با هماهنگی پلیس راه در حال انجام شدن است .

شهرستان سوادکوه با داشتن ۱۱۷ روستا ، دارای ۹۰ کیلومتر راه اصلی و ۷۰۰ کیلومتر راه فرعی و روستایی است.

[ad_2]

Source link