مسائل مردم باید در نظر بگیرید در مورد استفاده از گلوکومتر

[ad_1]

این دستگاه گلوکومتر, همچنین شناخته شده به عنوان گلوکز متر یک ابزار پزشکی مورد استفاده برای اندازه گیری غلظت قند در خون. آن است که معمولا توسط افراد مبتلا به نوع 1 و نوع 2 دیابت یا قند است. دلیل این است که وضعیت آنها نیاز به آنها را برای نظارت بر قند خون خود را به مقدار زیادی از زمان در هر روز و نگه داشتن آن را به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است.

مردم با استفاده از گلوکز متر اندازه گیری غلظت گلوکز خون با مصرف مقدار کمی از خون و قرار دادن آن در یک بار مصرف نوار تست. این نوار تست است و پس از آن تغذیه به دستگاه است که پس از محاسبه غلظت. آن را می دهد نتایج در میلی گرم در هر دسي ليتر و یا millimoles / لیتر بعد از چند دقیقه.

این روش پرهزینه است به خصوص برای کسانی که مبتلا به دیابت نوع 1 به دلیل این افراد باید برای انجام تست چهار تا ده بار در هر روز. هزینه های بالا است که با توجه به این واقعیت است که هر نوار تست می تواند تنها یک بار استفاده می شود تا یک فرد به پایان می رسد تا هزینه چند دلار در هر روز است. برخی از تولید کنندگان این دستگاه ها حتی به خارج از دستگاه به صورت رایگان از آنجا که نوار تست بسیار گران است. با این حال وجود دارد برخی از متر است که باید دیسک به جای نوار و این دیسک ها استفاده می شود بیش از یک بار.

در انتخاب دستگاه گلوکومتر مدل وجود دارد برخی از عوامل است که نیاز به در نظر گرفته شود. ویژگی های فیزیکی اندازه گیری قند عبارتند از: اندازه صفحه نمایش و ساعت و یا حافظه است. این متر به طور متوسط اندازه از سوی طوری که برخی می تواند بزرگتر یا کوچکتر است.

متر های مختلف نیز به نتیجه در واحدهای مختلف اندازه گیری. متر صادر شده در آمریکا و فرانسه و ژاپن و اسرائیل و هند به طور معمول به خواندن در میلی گرم در هر دسي ليتر ، از سوی دیگر کسانی صادر شده در کانادا و استرالیا و چین و بریتانیا به خواندن در millimoles در هر لیتر. برای تبدیل بین دو واحد اندازه گیری به سادگی ضرب millimoles هر لیتر 18 یا تقسیم میلی گرم در هر دسي ليتر در 18. در حال حاضر تنها در بیمارستان ها و پزشکان در آلمان به طور معمول کار در هر دو واحد اندازه گیری.

متر قند مدل همچنین دارای حافظه های مختلف ظرفیت ها و ساعت. ساعت نشان دادن زمان و تاریخ. ظرفیت حافظه فروشگاه های گذشته خوانش. بیشتر ظرفیت بیشتر نتایج را می توان نجات داد. ذخیره نتایج جستجو اجازه می دهد تا بیماران برای دیدن روندها و الگوها در قند خون خود را نشان داد.

با توجه به این واقعیت است که دستگاه اغلب استفاده می شود برای نگه داشتن زبانه ها در شرایط پزشکی دقت و صحت نتایج و کیفیت مهم است. بر اساس استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد نتایج به دست آمده از یک متر خوب باید در فاصله 20 درصد از یک آزمایشگاه استاندارد 95% از زمان. یک دستگاه خوب باید ایمنی بدن به عنوان آنجا که ممکن است از اثرات دما و رطوبت اندازه و با کیفیت از نمونه خون و نوار تست و دیگر موادی که در خون.

شاید در آینده متر که نیاز به نمونه خون می تواند اختراع است که اجازه خواهد داد مانیتورینگ مداوم قند غلظت. این افراد باید به حل و فصل برای استفاده از گلوکومتر از امروز. در انتخاب یک دستگاه افراد باید برای در نظر گرفتن هزینه از تست نوار یا دیسک های ظرفیت حافظه اندازه و دقت است.

[ad_2]