مزایای پزشکی برنامه نویسی حرفه ای

[ad_1]

در زمان حاضر وجود دارد این است که تقاضا برای کارکنان در همه زمینه ها از جامعه پزشکی است. آیا در مطب یک خانه سالمندان یا بیمارستان آن را دشوار است برای پیدا کردن کار در زمینه. به همین دلیل است که برنامه نویسی پزشکی حرفه ای است یک انتخاب خوب را.

برنامه نویسی استفاده می شود در سراسر زمینه های پزشکی برای شناسایی درمان های خاص و خدمات یک بیمار دریافت می کند. از این کد استفاده می شود برای مقاصد حسابداری و مدیریت به شرکت های بیمه و مدیکر یا پزشکی. آن را تعیین مقدار است که بازپرداخت به مراقب بنابراین یک بخش حیاتی از دفتر معاملات. همه برنامه نویسی تعریف شده است و دولت باید پایبند به توسط هر کس در حرفه پزشکی.

در حالی که coders پزشکی عمدتا شاغل در بیمارستان, دکتر, دفاتر پرستاری در خانه ها و دیگر مکان هایی هستند که اغلب به کار گرفته شده توسط شرکت های بیمه, پزشکی, حسابداری شرکت ها, قانون شرکت ها و دیگران است. مردم در پایان دریافت صورتحساب نیاز مردم برای ترجمه حسابداری به آنچه که در واقع انجام می شود. در یک طرح دعوی در دادگاه برای مثال این بسیار مهم خواهد بود.

آموزش و پرورش برای ورود به این زمینه می توان به دست آمده در دو سال کالج یا مدرسه فنی برنامه های آموزشی. دوره های مورد نیاز شامل اصطلاحات پزشکی, تشریح, فارماکولوژی, برنامه نویسی برای همه روش های مراقبت های بهداشتی قوانین و اخلاق و بسیاری از چیزهای دیگر در ارتباط با فناوری پزشکی است. نیز وجود دارد برنامه های در دسترس آنلاین است که اجازه می دهد تا یک دانش آموز به زمان بیشتری برای مطالعه مناطق خاص است که ممکن است دشوار است.

قبل از ثبت نام در هر مدرسه برنامه این نهاد با مجوز رسمی باید بررسی شود با این کمیسیون اعتباربخشی برای انفورماتیک پزشکی و مدیریت اطلاعات آموزش و پرورش است. این سازمان مسئول نظارت بر این برنامه ها و تضمین می کند که آنها با حداقل مجموعه ای از معیارها برای این نوع از آموزش است.

پس از فارغ التحصیل شدن از یک برنامه ممکن است برای به دست آوردن یک AHIMA صدور گواهینامه گواهینامه. سه اصلی وجود دارد برنامه نویسی گواهینامه در دسترس است. آنها خبره برنامه نویسی دانشیار ورود به سطح برنامه نویسی گواهی; خبره برنامه نویسی متخصص بالاتر از سطح ورودی و خبره برنامه نویسی متخصص-پزشک-بر اساس گواهی کار برای یک دکتر و درمانگاه و یا هر تنظیمات مشابه. هنگامی که یک فرد وارد این زمینه آنها را اغلب پیدا کردن که بیشتر درهای باز به آنها در صنعت بهداشت و درمان.

افرادی که آموزش دیده در پزشکی برنامه نویسی حرفه ای قادر به دست آوردن بسیار بالا شغل پرداخت و در خواست بزرگ هستند. وجود دارد هیچ مشکل پیدا کردن کار در این زمینه است. وجود دارد مقدار زیادی از رضایت شخصی و همچنین هنگامی که یکی قادر به استاد تمام پیچیدگی های درگیر در یادگیری کدها و قادر بودن به درستی آنها اعمال می شود.

[ad_2]