مزایای ایجاد روابط بلند مدت با بزرگترین و بهترین نام مارک

[ad_1]

کاوش و تجربه مهندسی تعالی و مطابق عملکرد Switchcraft Inc محصولات:

Switchcraft Inc. تاسیس شد و در سال 1946 به ساخت جک شمع ها و سوئیچ ها به طور عمده برای صنعت ارتباطات. اصلی کارخانه واقع در غرب متنوع خیابانی در شیکاگو است. در طول دوره از شرکت Switch-هنر و صنعت تا به حال مختلف ownerships. اولین تغییر مالکیت شد و در سال 1977 زمانی که سوئیچ-صنایع دستی خریداری شد توسط شرکت Raytheon و آن عمل به عنوان یک مستقل تابعه خود در بخش تجاری برای بیست سال. در طول این زمان این شرکت گسترش یافته به محیط خشن اتصال محصولات است که گسترش بازار رشد شرکت. در سال 1997 Raytheon ساخته شده است یک تصمیم استراتژیک به تمرکز صرفا بر صنایع دفاعی. بعد از آن در سال 1999 سوئیچ-هنر و صنعت به دست آورد Conxall تولید کننده اتصالات مدور و مجامع کابل به منظور گسترش ارائه محیط خشن اتصال محصولات. در سال 2011 HEICO شرکت به دست آورد سوئیچ-صنایع دستی و بخشی از فن آوری های الکترونیکی ، سوئیچ-craft امروز یک تامین کننده اصلی محیط خشن اتصال محصولات به بازار صنعتی و برتر اتصال ارائه دهنده نرم افزار-صوتی و پخش صنایع. این برنامه سوئیچ-هنر و صنعت است که قادر به ارائه خدمات به صورت حرفه ای صوتی/پخش, نور, پزشکی, ایمنی و امنیت GPS/برنامه داده و آنها نیز محصولات سفارشی. سوئیچ-صنعت حمل اتصالات جک & شمع تولیدات مجامع کابل مخابراتی پچ خلیج & پچ کابل سوئیچ های صنعتی گیتار محصولات و پچ خلیج.

Aavid Thermalloy – ارائه حرارتی راه حل های مدیریت در تاریخ همتراز با تعالی مهندسی:

Aavid Therm-آلیاژی است که یک رهبر در سراسر جهان در مدیریت حرارتی راه حل. این شرکت شده است در کسب و کار برای نزدیک به 50 سال را فراهم می کند و این صنعت گسترده ترین محصول ارائه شده است. صنایع که جلوگیری از Thermalloy متخصص در هستند: شرکت سیستم های مصرف کننده که شامل شرکت & secure cloud computing, محاسبات با کارایی بالا, عمومی, محاسبات ابری و ایستگاه های کاری. برای مخابرات, صنعت, جلوگیری از شامل شبکه و ارتباطات. صنعت حمل و نقل شامل راه آهن و توده های حمل و نقل الکتریکی & هیبرید الکتریکی و وسایل نقلیه و معدن. صنعت برق شامل تجدید پذیر, شبکه هوشمند و LED از صنایع روشنایی شامل مسکونی/مصرف کننده و تجاری/صنعتی. مصرف کننده در صنعت شامل محصولات برای کامپیوتر, بازی و سرگرمی در خانه. صنایع دیگر جلوگیری از خدمت پزشکی نظامی و هوافضا. راه حل جلوگیری از Therm-آلیاژ ارائه می دهد در حال جابجایی طبیعی مجبور همرفت تغییر فاز مایع و مایع خنک. محصولات است که برای جلوگیری از Therm-آلیاژ ارائه می دهد طرفداران اکستروژن تخته سطح مایع خنک کننده حرارت لوله, تکنولوژی, سینک لوازم جانبی و همچنین رابط مواد. جلوگیری از Therm-آلیاژ دارای مکان در ایالات متحده, ایتالیا, هند Dongguan چین, شانگهای چین, و Shenhen چین است.

Bourns در ارائه محصولات منحصر به فرد خط برای برنامه های کاربردی در سراسر بخش های مختلف صنعت:

Marlane و رزماری Bourns شروع شرکت خود را در سال 1947 تنها با کار کردن گاراژ خود را. محصولات خود را در ماشین و تلفن های همراه و نوت بوک و کامپیوتر کاشته x-ray سنسور برای درمان سرطان و حتی یک وسیله نقلیه در مریخ است. این شرکت ساخته شده است در ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات پاسخگو. صنایع این شرکت در خدمت هستند الکترونیک خودرو تست و اندازه گیری و اتوماسیون صنعتی و پزشکی و الکترونیک و مصرف کننده تجهیزات کامپیوتر و لوازم جانبی مخابراتی و الکترونیکی قابل حمل. چه Bourns نشانی در خودرو صنعت الکترونیک ارائه گسترده از جمله سنسور در طول زمان حفاظت از دستگاه های کنترل و اجزای گسسته. مدار حفاظت از خط و این شرکت ارائه می دهد ترکیبی محافظ LED شنت محافظ خط حفاظت از ماژول های اکسید فلز أشباه الموصلات تنظیم مجدد جدول فیوز و دیود TVS. برای شرکت و خارج کارخانه محصولات این شرکت ارائه می دهد اتصال ماژول های شبکه و رابط کاربری دستگاه محافظ پانل, بلوک ترمینال اتصال لوازم جانبی و تست مجموعه. محصولات مغناطیسی شامل تراشه دانه های تراشه سلف ترانسفورماتور قدرت سلف و ترانسفورماتور.

[ad_2]