مزایای استفاده از یک موس بی سیم

[ad_1]

دستگاه های بی سیم در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب است. راحتی و انعطاف پذیری هستند که دو تا از مهم ترین مزایای استفاده از هر دستگاه بی سیم بیش از سیمی ، قبل از خرید که نسبتا گران قیمت موس بی سیم هر چند در اینجا برخی از نکات مهم را در نظر بگیرید.

مزیت اصلی از دستگاه های بی سیم از قبیل بی سیم کیبورد, هدفون, و موش است که آنها می تواند کمک به کاهش درهم و برهمی سیم در اطراف محل کار خود را. این می تواند به نوبه خود در افزایش بهره وری خود را.

نقطه ضعف اصلی به عنوان شما ممکن است انتظار این است که دستگاه های بی سیم از جمله موش های بی سیم هستند گران تر از خود سیمی هستند. پس از همه آنها نیاز به تلاش اضافی در طراحی و عملکرد.

با یک موس بی سیم در محدوده شما می توانید با استفاده از ماوس از است که معمولا به طور قابل توجهی بزرگتر از سیمی ، این می تواند اثبات مفید اگر شما یک مانیتور بزرگ و مایل به کنترل کامپیوتر خود را از راه دور.

انعطاف پذیری ارائه شده توسط یک موس بی سیم است که البته یک مزیت بزرگ بیش از طناب دار ، دیگر شما نیاز به نگرانی در مورد تارهای درهم شدن ، به شما به عنوان تغییر از یک نشسته تا به یک موقعیت خمیده بر روی مبل خود را با لپ تاپ خود را, شما نمی خواهد که برای بلند کردن یا ناشیانه حرکت طناب فقط به طوری که شما می توانید ماوس را در یک موقعیت راحت.

با بسیاری از موش های بی سیم با استفاده از فن آوری مادون قرمز ماوس پد در واقع یک چیزی از گذشته. مکانیکی غلطک ماوس و توپ نیاز به شما برای تمیز کردن شکاف هر از چند گاهی می تواند قطعا در نظر گرفته شود منسوخ شده در حال حاضر.

بدون بدون هیچ زحمتی از سیم موش های بی سیم را می توان به راحتی بسته بندی شده همراه با لپ تاپ خود را بیشتر قابل حمل است. حرکت نزولی این است که اغلب کوچک USB گیرنده مورد نیاز برای دستگاه به کار می کنند. بسته به مدل از موس بی سیم این گیرنده می تواند بسیار کوچک و آن را فوق العاده آسان به از دست دادن بینایی به عنوان شما در حفظ و بسته بندی و باز کردن تلفن همراه خود را به کامپیوتر و یا بدتر احتمالا شکستن و آسیب رساندن به پورت USB در این فرآیند است.

از آنجا که بسیاری از موش های بی سیم کار بر روی باتری شما نیاز به آنها را تغییر دهید هر چند ماه. علاوه بر این بسیاری از دستگاه های بی سیم را روشن/خاموش سوئیچ برای کمک به صرفه جویی در انرژی. اگر این نخستین ماوس بی سیم به خاطر سپردن به سوئیچ روشن و خاموش ماوس خود را قبل و بعد از استفاده می توانید برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

به طور کلی ماوس بی سیم فراهم می کند مقدار زیادی از مزایای بیش از سیمی آنهایی که به خصوص اگر شما یک لپ تاپ سنگین و کاربر و یک سفر است. این هزینه های اضافی در ارتباط با خرید یک ماوس بی سیم هستند و قطعا به خوبی به ارزش آن با توجه به راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

[ad_2]