مزایای استفاده از لنزهای تماسی بیش عینک

[ad_1]

تماس با لنزهای نوری, دستگاه های پزشکی, فقط به عنوان عینک هستند و اغلب در ارائه لوازم آرایشی و بهداشتی و نوری مزایای بیش از آنها را. بیش از 35 میلیون نفر در ایالات متحده که تصمیم گرفتند برای لنزهای تماسی بیش از استفاده از عینک انجام داده اند به دلیل راحتی و زیبایی ارزش. بسیاری از مردم در ابتدا احساس ناراحتی هنگام شروع به استفاده از لنزهای تماسی اما مزایای استفاده از آنها به مراتب سنگین تر بودن این جزئی ناراحتی.

تاریخچه کوتاه از عینک

اختراع عینک تا حد زیادی تحت تاثیر پیشرفت در هنر و علوم در عین حال آن را بسیار روشن است که اختراع این ابزار. در 1270 مارکو پولو دیدم سالمند چینی با استفاده از این دستگاه است که آنها ادعا می کنند به سرچشمه گرفته در عربستان در قرن 11th.

عینک تکامل یافته در جهان غرب از اواخر 1200s به بعد با پرچ عینک مورد استفاده توسط راهبان و دانشمندان برگزار شد که این لنز در مقابل چشم وجود دارد یا متعادل آنها را بر روی بینی خود را. اختراع چاپ در 1452 تشویق به تولید انبوه عینک همراه با محبوبیت رو به رشد از کتاب. برای پایین و طبقات متوسط وجود دارد عینک نصب شده در چوب و شاخ و استخوان و غیره در حالی که طبقات فوقانی استفاده می شود دست برگزار عینک در طلا یا نقره ای قاب.

این پیشرفت قابل توجه در طراحی قاب رخ داده در 1600s با پل سفت و سخت است که اجازه عینک را در محل باقی می ماند. در زمان حاضر شده است وجود دارد یک پیشرفت فوق العاده ای در قاب و لنز حدت با عینک اعم از ساده و یا تجویزی تبدیل شدن به یک بیانیه مد.

تاریخچه کوتاه از لنزهای تماسی

اگر شما از این دیدگاه که لنزهای تماسی یک اختراع جدید شما در حال راه کردن علامت. لئوناردو داوینچی اولین توصیف و ترسیم ایده های خود را از لنزهای تماسی راه بازگشت در 1508! اما آن را در زمان بیش از 300 سال برای ساخت و آنها را می پوشند.

سوئیس پزشک AE فیک و پاریس پزشک ادوارد Kalt اعتبار با اتصالات اولین لنزهای تماسی در اواخر 1800s برای نزدیک بینی و دوربینی. این سنگین لنزهای شیشه ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چند ساعت از پوشیدن.

پلاستیک به استفاده از در آمد و در سال 1936 هنگامی که ویلیام Feinbloom یک چشم در نیویورک ساخته شده و لنز تماس با بخش مرکزی شیشه ای احاطه شده توسط پلاستیک در حاشیه پوشش داده شده است که صلبیه. 1948 دیدم کالیفرنیا چشم, Kevin Tuohy تولید لنزهای تماس با ما به طور کامل از پلاستیک ساخته شده.

همان سال George Butterfield, یک عینک ساز از اورگان پس از بهبود کوین Tuohy's طراحی با لنز است که همسان شکل قرنیه و نمی خواهد به راحتی موسیقی پاپ. این لنز تکامل یافته اند تا به امروز نرم لنزهای تماسی که فرسوده بیش از 90 درصد از wearers لنز در ایالات متحده است.

لنزهای تماسی در مقابل عینک

لنزهای تماس با ما ارائه عملکردی مزایای بیش در مناطق مانند ورزش کار – در محیط مرطوب و در مشاغلی که در آن عینک ناخوشایند هستند و سازگار با تجهیزات مورد استفاده مانند ویژه headgears. بیایید نگاهی به برخی از مزایای که لنزهای تماسی ارائه بیش عینک:

  • چشم انداز طبیعی – به عنوان آنها فرسوده راست بر روی قرنیه چشم, لنزهای تماسی ارائه چشم انداز است که طبیعی تر. اشیاء به نظر می رسد در اندازه درست و بدون هر گونه اعوجاج. فاصله بین چشم و عینک می تواند متفاوت باشد, باعث اشیاء به نظر می رسد بزرگتر و یا کوچکتر از آنها در واقع هستند.
  • چشم انداز ثبات – لنزهای تماسی هستند و نه تحت تاثیر سریع حرکات بدن مانند ورزش و فعالیت های مشابه و در محل باقی می ماند ارائه روشن و چشم انداز ثبات. عینک ناپایدار هستند و در صورت خود را هنگامی که در حال اجرا, ساخت چشم انداز خود را ناپایدار موثر بر عملکرد خود را.
  • دید محیطی – اطلاعات تماس شما گسترده تر و بهتر دید محیطی که ، لنزهای تماس با ما حرکت همراه با چشم خود را و شما همیشه به دنبال از طریق روشن ترین بخش از لنز نوری منطقه. از سوی دیگر فریم عینک بلوک دید محیطی خود را و هنگامی که شما حرکت می کند چشم خود را به سمت شما دیگر به دنبال از طریق نوری مرکز باعث تاری و تحریف دید.
  • تاثیر پذیری آب و هوا – تماس با لنز نیست مه تا زمانی که شما می آیند از سرما و نه از آنها دریافت هایش توسط باران. علاوه بر این, آنها را بخار تا از حرارت بدن و یا تعریق.
  • راحت – لنزهای تماسی بسیار راحت برای پوشیدن دارم به عنوان آنها نمی خرج کردن بینی خود را و یا مالش یا فشار علیه گوش خود را و معبد بر خلاف که در علاوه بر این اسلاید پایین بینی خود را هنگامی که شما را خیس.

لنزهای تماسی شده اند یک مزیت برای کودکان در یک حس خاص. آنها را برداشت و در مدرسه با دوستان خود. این را تسکین می دهد آنها از روانی و جسمی صدمات مرتبط با عینک.

عینکی, در زمان کار نمی کنند و لنزهای تماسی هستند و قطعا نسبت به آنها:

  • عینک ضخیم مورد نیاز در موارد شدید و کوتاه بینی ساخت آنها بسیار سنگین و چشم خود را نگاه بسیار کوچک است.
  • عینک مناسب ارائه نمی دهد اصلاح زمانی که تفاوت بین حدت بینایی چشم خود را بیش از 2.5 diopters – واحد اندازه گیری از قدرت انکساری لنز.
  • پس از برداشتن آب مروارید چشم خود نیاز به یک حمایت ویژه که تنها از لنزهای تماسی می تواند ارائه به اندازه کافی.

با پیشرفت در فن آوری طیف گسترده ای از لنزهای تماس با ما در دسترس هستند به صورت چشمی و همچنین به عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کند. افرادی که به طور معمول پوشیدن عینک می توانید به راحتی و با خیال راحت تغییر به پوشیدن لنزهای تماسی. مردم تا به حال بسیاری از سوء ظن در مورد استفاده از لنزهای تماسی و تصمیم گرفتند برای عینکی, اما این دیگر صادق است.

یک زمان وجود دارد که لنزهای تماسی استفاده می شود به پاپ و این بود که در طول زمان هنگامی که لنز سخت لنز. امروز هیچ 'ظاهر' با مقدمه ای از لنزهای تماسی نرم. این لنزهای تماسی نرم مطابق شکل چشم و حرکت نمی کند و یا پاپ.

یکی دیگر از اسطوره تماس با لنزهای گران بودن درست نیست. این کمتر گران تر از بسیاری از طراح فریم های که در دسترس هستند امروز.

دستورالعمل تولید کنندگان به مراقبت از لنزهای تماسی خود را به آنها را قادر به ارائه شما با روشن و سالم دید.

[ad_2]