مردان در زمان به روز کردن و دوباره جوان نگاه خود را – بدون جراحی!

[ad_1]

بچه ها – من یک خبر هشدار برای شما. که Marlboro man, کلینت ایستوود “خشن” و فرسوده را نگاه کنید – آن را. بسیار کردن. و از آن شده است برای مدتی طولانی در حال حاضر. خورشید آسیب دیده, خشن, اب و هوای سخت به دنبال پوست خوب نگاه رابرت ردفورد و آن را نمی شود خوب نگاه کنید در شما و یا هر کس دیگری که برای ماده. نباید صورت خود را بیرون کشیدن یک, سالم, قوی, جوان تصویر با نرم تر و نرم و صاف و پوست و روح از انرژی و اعتماد به نفس ؟

به خوبی شما می توانید که نگاه بدون عمل جراحی بهبود و یا قابل توجهی در زمان پایین. شگفت انگیز فن آوری دستیابی به موفقیت اتفاق افتاده است نوع بی سر و صدا در حالی که شما فکر می کردند که چگونه شما هرگز از بوتاکس و یا درمان با لیزر و یا فراموش کرده ام در مورد یک آسانسور چهره. اگر چه هیچ عمل جراحی و یا تهاجمی روش درگیر می شوند نتایج واقعی و ماندگار و بسیار رضایت بخش است. مردان به طور فزاینده ای کشف این روش و به دنبال بزرگ. من فکر می کنم زمان آن را برای شما بیش از حد. ما می تواند شما وجود دارد: یک نرمتر شادابی ظاهر فقط در یک ماده از هفته. بدون برش و بدون مواظبت در مرحلهء نقاهت, هیچ جراحی خطرات-این MicroNeedling جوانسازی پوست-یکی از محبوب ترین و یکی از موثر ترین روش جوان سازی صورت در دسترس شما جراح پلاستیک, اتاق کار امروز است.

MicroNeedling جوانسازی پوست یک بیت از یک صدایی ترسناک نام اما درمان در واقع احساس می کند مانند چیزی بیش از یک کمی احساس وزوز در سطح پوست. درمان – تقریبا مثل یک high-tech super mini-طب سوزنی برای پوست – تحریک پوست صورت خود را به سطح شیب دار تا آن تولید کلاژن. این نتایج در بهبود الاستیک تن پوست ، افزایش استحکام و سفتی و صافی. پوست می شود یک نگاه سالم و همچنین احساس نرم و صاف و نرم به لمس. بدون مواد شیمیایی و بدون لیزر بدون زخم بدون برش! هیچ چیز وجود دارد به “درمان” اما این تغییرات در “واقعی”!

MicroNeedling انجام شده است در حفظ حریم خصوصی کامل حق خود را در دفتر جراح پلاستیک و به صورت سرپایی. هیچ عامل و اتاق surgicenter. این Microneedling فرآیند انجام شده است با یک قلم مانند دستگاه است که باعث ایجاد microchannels به پوست است. چیزی است که در واقع تزریق; هدف این است که تحریک درم. این تحریک منتشر ویژه مولکولهای زیستی فعال است که jumpstart تولید کلاژن. کلاژن جزء کلیدی از پوست صورت به آن استحکام بدن و شکل و کلی صافی. فاکتورهای رشد نیز تحریک شده توسط این فرایند است که باعث بهبود الاستین محتوا – بهبود تن و کاهش سستی; بیشتر تقویت کننده و استحکام است. به غیر از برخی از جزئی قرمزی برای 48 ساعت یا کمتر وجود دارد واقعا هیچ بهبودی یا پایین ،

بهبود قابل مشاهده هستند اغلب آشکار در 1-2 هفته اما شگفت آور این نتایج ادامه خواهد داد برای به دست آوردن شتاب برای بسیاری از هفته. بسیاری از مردان را ببینید مثبت میدارد اثرات مداوم برای برخی از 6-12 ماه!

یک نرم و صاف لایو جوانی با MicroNeedling جوانسازی پوست می تواند به راحتی و به سادگی می تواند مال شما. فقط می گویند امروز روز و شما می توانید شروع به. وجود دارد هیچ برنامه ریزی زحمتی هیچ labs هیچ bloodwork هیچ وقت از کار. این یک پیاده روی ساده/پیاده روی کردن در اتاق درمان. خود را در هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک و گواهی esthetician خود را به درستی متخصص واجد شرایط و راهنما برای این سفر. شروع با یک حرفه ای ارزیابی و مشاوره و سپس ادامه راست خود را از طریق درمان با این کارشناسان است. بچه ها-این MicroNeedling جوانسازی پوست چیزی که واقعا کار می کند. هزینه زندگی خود را و آن را انجام – شما خوشحالم شما انجام خواهد شد!

[ad_2]