مراقب وزن در مقابل جنی کریگ در مقابل لوازم مقابل Isagenix

[ad_1]

صنعت از دست دادن وزن است کسب و کار بزرگ و بزرگتر شدن – با وجود رکود است. یک مطالعه اخیر مشخص شده که چقدر بزرگ سمت مالی از این صنعت است. بر اساس نتايج Marketdata 11th edition از ایالات متحده در از دست دادن وزن و رژیم غذایی کنترل بازار مطالعه ارزش صنعت از دست دادن وزن بود حدود 61 میلیارد دلار در سال 2010. وجود دارد مقدار زیادی از وزن از دست دادن راه حل های وجود دارد خارج وجود دارد با استفاده از روش های مختلف در طیف وسیعی از قیمت ها. بیایید بی طرفانه بررسی چهار نفر از آنها را دو به طور گسترده ای تبلیغ شده در تلویزیون, Weight Watchers و جنی کریگ با دو نفر دیگر به بازار عرضه شده از طریق شبکه بازاریابی لوازم و Isagenix.

مراقب وزن

پاستا و استیک و پنیر و بستنی و… شما می توانید غذا خوردن آنچه شما می خواهید در مراقب وزن. در حالی که محبوب از دست دادن وزن برنامه ریزی شده است بازرسی و نگهداری اصل اساسی از خوردن آنچه به شما عشق می ماند-هر چند این برنامه هدایت شما به سمت غذاهای سالم با سیستم امتیاز آن. در آن برنامه جدید به نام فراتر از مقیاس و تناسب اندام نیز طول می کشد یک نقش بزرگتر. شما را تشویق به ورزش هر روز.

مراقب وزن نیست خیلی یک رژیم غذایی آن را به عنوان یک شیوه زندگی-تغییر برنامه. آن می تواند کمک به شما یاد بگیرند که چگونه به غذا خوردن سالم و به کار, بنابراین شما از دست دادن وزن به طور دائم. شما می توانید به دنبال برنامه های آنلاین خود را. شما مسیر خود را انتخاب های غذایی و فعالیت نمودار پیشرفت و پیدا کردن وعده های غذایی و تمرینات. وجود دارد گزینه مربیگری اگر شما ترجیح می دهید یک راهنمایی از طریق تلفن, ایمیل و متن. شما می توانید با رفتن به جلسات گروه که در آن شما در وزن. یک گزارش مصرف کننده بررسی نشان داد که افرادی که حضور در جلسات بودند راضی تر با برنامه و از دست وزن بیشتری نسبت به افرادی که فقط شرکت کننده آنلاین. در حالی که مراقب وزن مبادرت به فروش مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی, این برنامه می آموزد اعضا برای انتخاب مواد غذایی خود را با استفاده از یک سیستم نقطه. این روش در حالی که موثر ممکن است یک ضعف است که شما تعیین ارزش نقطه به مواد غذایی و اجازه می دهد یک تعداد معینی از نقاط روزانه. در حالی که این روش موثر است در محدود کردن کالری آن را لزوما یک روش خوب برای آموزش غذا خوردن سالم. ماهانه پاس برای حضور در فضای مجاز: نامحدود جلسات را اجرا خواهد کرد شما $39.95 در هر ماه و مشاوره آنلاین طرح هزینه $47.90 برای ماه اول به علاوه $17.95 قیمت برای هر ماه پس از آن است که واقعا مناسب با توجه به هزینه مکمل های کاهش وزن از دیگر برنامه ها است.

جنی کریگ

کریگ جنی است جامع بسته از دست دادن وزن است که شامل بیش از مواد غذایی است. برنامه آنها شامل آماده کم کالری مواد غذایی یک مشاور به ارائه پشتیبانی در فرد از طریق تلفن, ابزار آنلاین برای کمک به شما در برنامه ریزی و پیگیری وعده های غذایی و یک برنامه تمرینی. وجود دارد هیچ غذاهای ممنوعه, “detoxes” یا منوها لود شده با وعده های غذایی عجیب و غریب.

در ابتدا شما را از خوردن جنی کریگ منوها از 70 آماده وعده های غذایی هر یک در حدود 1200 کالری است. اگر خود را شروع وزن به خصوص بالا است که می تواند متفاوت باشد. در یک مطالعه جنی کریگ مشتریان از دست رفته به طور متوسط از 10% از وزن اولیه در طول سال برای اولین بار در این طرح است. کریگ جنی اجازه می دهد تا برای میوه و سبزیجات تازه و همچنین محصولات لبنی کم چرب. جنی کریگ فلسفه است که صدا است که غذاهای کم چرب که سرشار از آب و فیبر و پروتئین به شما احساس کامل همراه با سبزیجات غیر نشاسته ای.

کریگ جنی برنامه بسیار موثر است و مواد مغذی صدا. اما کریگ جنی است بسیار گران قیمت در حدود 100 دلار در هر هفته.

لوازم

لوازم بهداشتی و مکمل های غذایی شرکت با تمرکز بر کاهش وزن و سلامت کلی. بسیاری از محصولات حاوی پروتئین و فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی و گاهی اوقات کافئین است. وجود دارد چهار مولفه های خود را سریع شروع برنامه: فرمول 1, 2 و 3 و چای گیاهی تمرکز کنید. برای بهترین نتیجه شما باید تمام چهار. لوازم محبوبیت به دست اورد در 80s در, به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای به این معنی که شما سفارش محصولات از یک توزیع کننده مستقل و یا از وب سایت خود را. در حال حاضر لوازم مثبت رتبه BBB.

لوازم گل سرسبد خود را جایگزین وعده غذایی ، به گزارش وب سایت رژیم غذایی ویژه “استفاده از غذا-تعویض می لرزد به از دست دادن وزن موثر است, گزینه است.” مشکل این است که شما صرف بیش از 92 دلار به 95 دلار در هر ماه و این فقط استارت بسته است.” هر چند گران قیمت نیست برای یک کیت که شامل اضافی دیگر مکمل علاوه بر این فقط یک تکان برای بسیاری از شرکت های 90 دلار+ یک ماه فقط حرکت است و نه گران.

شده اند وجود دارد شکایت در مورد طعم و مزه اما من گچ است که به افرادی که نیاز به از دست دادن وزن به طور کلی ارزو مواد غذایی است که طعم شیرین و هر چیزی کمتر از آن است که ثابت می کند لحنی به آنها حداقل در اوایل. به عنوان نتایج جستجو برای لوازم بسیار خوب بررسی.

ISAGENIX

Isagenix یک شرکت مکمل های غذایی ارائه وزن-از دست دادن راه حل های پس از حدود سال 2002. محصولات خود را به فروش می رسد از طریق شبکه بازاریابی از طریق توزیع کنندگان مستقل. خود را برجسته ترین محصولات جایگزین وعده غذایی می لرزد پاک خیط و پیت کردن سموم از بدن و بوستر انرژی. آنها باید آزمایش های بالینی پشتوانه اثر از مواد تشکیل دهنده بسیاری از محصولات خود را.

یک نقطه از نگرانی در قیمت است. Isagenix محصولات قطعا در پایان بالا از مکمل های بهداشت و درمان طیف در 350 دلار برای 30 روز برنامه کاهش وزن. نیز وجود دارد یک سطح قابل توجهی از شکایت در مورد طعم و مزه است که من تا حدودی گچ به مشتریان. در حالی که مردم در رژیم غذایی دنیا را, شکایت, مردم, تناسب اندام در دنیا احتمالا به دلیل تفاوت در ذائقه.

هر چند فاقد مدرک از طریق آزمایش های بالینی بر روی وب سایت خود را به علم پشت با استفاده از پروتئین و فیبر برای جلوگیری از اشتها و استفاده از کاین و چای سبز به افزایش سوخت و ساز بدن کاملا صدا.

اینها فقط چهار نفر از برجسته تکنیک های کاهش وزن موجود در بازار امروز. در تاریخ وجود دارد بسیاری از بیشتر. اگر شما وقت خود را و انجام برخی از تحقیقات یک راه حل وجود دارد که شما را به وزن هدف خود را آموزش به شما چگونه به غذا خوردن و نه خسارت زیادی به کیف پول خود را.

[ad_2]