مراقبت های بهداشتی مناسب برای شما بهتر است

[ad_1]

من اغلب باک ارتدکسی… در بازار و سرمایه گذاری خاص می کند برای مثال.

من جا که حالت خوب, به خصوص وقتی که می آید به مسائل مربوط به سیاست. برای مثال من یک contrarian در مراقبت های بهداشتی.

آزادی شخصی? ما هیچ آزادتر به انتخاب خود ما پزشکان تحت بسیاری از طرح های بیمه خصوصی از ما خواهد بود و تحت یک سیستم پرداخت.

غیر قابل توصیف بوروکراسی ؟ بیمه مدیران شرکت فقط به عنوان وحشتناک به عنوان دولت ،

هزینه یارانه ها ؟ اگر شما بیمه خود را از کارفرمای خود شما عظیم مالیات و یارانه. خود را بیمه مزایای مشمول مالیات نیست حتی اگر آن را هر بیت به عنوان بخشی از غرامت خود را به عنوان چک های خود را.

اما مسئله مهم برای من این است: اقتصاد-مزایای گسترده ای از مراقبت های بهداشتی مناسب هزینه های سنگین تر بودن.

در اینجا مورد من… و من می خواهم به می دانم که اگر آن را قانع کننده به شما است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

ایالات متحده ندارد مراقبت های بهداشتی ” ،

آنچه که ما تکامل یافته از یک معامله هسته ای بین ایران خودرو و کارگران و دیترویت خودروسازان در اواخر 1940s. کارگران را قبول پایین تر پرداخت اگر آنها ارزان پوشش بهداشت و درمان در شرکت tab.

اما هیچ کس انتظار می رود که معامله به طور دائم. آنها فرض شده است که پس از جنگ آمریکا و شهروندان بسیاری از آنها تا به حال فقط قربانی برای حفظ کشور خود آزادی را در نهایت با حمایت دولت مراقبت های بهداشتی برای حمایت از خصوصی سیستم.

اما این اتفاق نمی افتد. در عوض این شرکت مبتنی بر سیستم بیمه گسترش تا زمانی که آن را تحت پوشش تمام صنایع. در نهایت برنامه های تحت حمایت دولت مانند مدیکر و مدیکید پدید آمده برای پر کردن شکاف برای کسانی که بدون شغل: بیکار (پزشکی) و بازنشسته (مدیکر).

سپس هر دو شرکت و سیستم های دولت تثبیت شد با منافع خاص.

به دلایل مختلف – اساسا کارفرمایان و کارکنان شرکت های بیمه و صنعت مراقبت های بهداشتی تا به حال هیچ انگیزه ای برای مهار هزینه ها و حق بیمه – سیستم رو به نقطه ای که در آن ایالات متحده یکی از بدترین سلامت از هر کشور توسعه یافته.

و بالاترین نرخ ورشکستگی با توجه به صورتحساب های پزشکی.

به عبارت دیگر ما مراقبت از سلامت “سیستم” یک چیز درهم و برهم از موقت رفع و counterfixes که دائمی شد چرا که هیچ کس نمی تواند توافق بر هر چیز دیگری است.

این خسارت به اقتصاد ما فوق العاده.

ایالات متحده آمریکا صرف بیشتر از آن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در مراقبت های بهداشتی بیش از هر کشور دیگر – 16 ٪ است. اما دیگر اقتصاد-اثرات گسترده ای از کارفرما ما مبتنی بر سیستم بیمه کاهش تولید ناخالص داخلی ما در زیر بالقوه آن است. بیایید در نظر گرفتن سه.

  1. کار قفل: بسیاری از مردم گرفتن و نگه داشتن شغل خود را به خاطر آنها تحت پوشش بیمه درمانی. آنها در آن شغل بیش از آنها در غیر این صورت. این بدان معناست که به طور کلی تحرک در اقتصاد ایالات متحده کمتر است که تضعیف بازار کار بهره وری.
  2. نرخ پایین تر از کارآفرینی: ایالات متحده دارای یکی از بالاترین نرخ های جدید تشکیل شرکت در جهان توسعه یافته و آن را بدتر. که به دلیل شروع یک کسب و کار در اینجا این است که ریسک از در دیگر کشورها… چون تا زمانی که آن را تبدیل به یک سود خوب شما نمی توانید هزینه بیمه بهداشت و درمان. افراد جوان در نخست از زندگی خود را از همین حالا شروع کسب و کار به همین دلیل است که لطمه می زند و ایجاد شغل.
  3. تاخیر در بازنشستگی و ضعیف بازار کار: کارگران مسن تر تمایل به ماندن در شغل خود را دیگر در ایالات متحده برای حفظ دسترسی به شرکت بیمه. این بدان معناست که فضای کمتری برای کارگران جوان نگه داشتن آنها را بیکار و آسیب رساندن به خود را در دراز مدت چشم انداز حرفه ای.

در علاوه بر این به 4 تریلیون دلار سالانه هزینه های مستقیم توسط برخی برآوردها این جنبه های ناکارآمد از ما سیستم مراقبت های بهداشتی مقرون به اقتصاد ایالات متحده 3 به 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی هر سال.

شما می تواند استطاعت خصوصی بزرگراه ؟

پس علاقه به نوعی از حمایت عمومی برای بهداشت و درمان “سوسیالیستی”? به سختی.

در اینجا چگونه من آن را ببینید: مراقبت های بهداشتی مشابه اقتصاد-اثرات گسترده ای به بزرگراه سیستم, سیستم عدالت و دفاع ملی.

هر یک بیش از مجموع اجزاء آن است. اگر درست انجام شود از جمله “کالاهای عمومی” کمک بیشتر به فعالیت های اقتصادی از آنها هزینه. اگر شما سعی می کنید برای انجام این کارها به صورت جداگانه قربانی زیادی در پویایی اقتصادی است.

نوعی استدلال است که مراقبت های بهداشتی به پایان می رسد تا جیره بندی. ما از شنیدن داستان های ترسناک از کانادایی ها یا انگلیسی ها در صف بی پایان برای روش های پزشکی. (البته تحت خصوصی سیستم نیز وجود دارد سهمیه بندی… اگر شما نمی توانید استطاعت آن شما در صف در همه.)

اما انگلستان-سبک خدمات بهداشت ملی نیست و تنها گزینه است.

بسیاری از کشورها از جمله بسیاری از آمریکای لاتین سازمان ملل مورد علاقه ایالات متحده بازنشستگان باید سیستم ترکیبی. رایج ترین این است که یک سیستم اولیه و مراقبت های پیشگیرانه – محله درمانگاه که در آن شما می توانید بچه خود را با sniffles و یا واکسیناسیون – و خصوصی سیستم های پیشرفته سلامت ، اگر شما می خواهید برای به دست آوردن بیمه خصوصی و رفتن به بیمارستان برای عمل جراحی هیچ چیز شما را متوقف می کند. اگر شما نمی توانید استطاعت آن شما ممکن است مجبور به انتظار در خط برای مراقبت از.

اما با وجود مزایای قابل توجهی. برای اولین بار ما می خواهم کار اجتناب قفل پایین نرخ کارآفرینی و بازنشستگی به تعویق افتاد. دوم در دسترس بودن و کم هزینه اولیه و مراقبت های پیشگیرانه را در کاهش بروز بیماریهای مزمن در دراز مدت شرایط که در نهایت هزینه تمام ما یک مقدار زیادی از پول زمانی که بیمه مردم نشان می دهد تا در اتاق اورژانس – دیابت و بیماری های قلبی و….

[ad_2]