مراقبت های بهداشتی درجه 3 مناقصه و استخدام برای آموزش و کار به دنبال راهنمایی

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک کار حرفه ای است که شما می توانید به صورت نسبتا به سرعت و به راحتی یکی از بهترین زمینه ها برای کاوش بهداشت و درمان است. آن را ارائه می دهد فضای مجاز: نامحدود گزینه های حرفه ای. زیر سه تا از محبوب تر و نسبتا آسان رشته – که در آن برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی درجه.

گرفتن مراقبت های بهداشتی درجه: این کار بستگی به آموزش و پرورش

دستیار دندانپزشکی: هنگامی که شما به دست آوردن بهداشت و درمان به عنوان مدرک دستیار دندانپزشکی شما خواهد بود واجد شرایط برای رسیدگی به وظایف مانند افشای و توسعه دندانپزشکی رادیوگرافی گرفتن برداشت ریختن و پیرایش, مدل ابزار و رویه تنظیم یو پی اس, بیمار, مدیریت و تجهیزات استریلیزاسیون و ضد عفونی.

دستیار پزشکی: بهداشت و درمان در رشته پزشکی به عنوان دستیار به شما واجد شرایط برای کار به طور مستقیم با بیماران متعدد در دفتر پزشکی تنظیمات

ماساژ درمانگر: به عنوان یک ماساژ درمانگر خود را شامل آموزش آناتومی و فیزیولوژی ماساژ, تکنیک های اسکلتی-عضلانی آناتومی مدیریت استرس, روشهای توسعه کسب و کار و بیشتر. بسیاری از درمانگران ماساژ است که به دست آوردن بهداشت و درمان, درجه, رفتن به شروع کسب و کار خود را.

3 راهنمایی برای قرار دادن مراقبت های بهداشتی خود را درجه به کار برای شما

کاوش: همانطور که در کشف زمینه خود را به می دانم که دقیقا چه گزینه های در دسترس شما هستند. برای مثال به جای طب سنتی, شاید شما می خواهم برای قرار دادن بهداشت و درمان آموزش و پرورش برای استفاده از یک جامع موسسه.

کارآموزی/Externships: زمان اعمال این در حالی است که شما دنبال مدرک خود را. این اجازه خواهد داد که شما برای به دست آوردن دنیای واقعی دانش و شاید زمین شما یک موقعیت دائمی قبل از اینکه شما حتی فارغ التحصیل. این است یک راه عالی برای قرار دادن سخت به دست آورده خود مراقبت های بهداشتی درجه به کار می کنند.

به دنبال یک مربی/استاد مشاور: یکی از بهترین راه برای پیدا کردن آنچه در یک حرفه خاص است همه چیز در مورد این است برای پیدا کردن کسی که آن را انجام می دهند. آنها می تواند کمک به راهنمای شما در انتخاب که نه تنها متناسب با سوابق تحصیلی خود را, اما با توجه به اصل منافع و احساسات نیز هست.

به منظور مراقبت های بهداشتی خود را درجه به کار برای شما, شما باید فعال باشید. توسط فعالانه بررسی تحقیق و پرسیدن سوال شما افزایش شانس خود را برای پیدا کردن نه تنها یک شغل بلکه یک حرفه ای در بهداشت و درمان است که شما را دوست دارم.

اگر شما زندگی می کنند در کلرادو اسپرینگز منطقه و می خواهید به دنبال یک حرفه ای در بهداشت و درمان بازدید IntelliTec موسسه پزشکی پیشرو در کلرادو دانشکده پزشکی برای انواع رشته گزینه.

[ad_2]