محبوب سمعک انواع موجود در پزشکی آنلاین فروشگاه های عرضه

[ad_1]

بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان و افراد خرید های خود تجهیزات پزشکی از پزشکی آنلاین فروشگاه های عرضه. در این مقاله ما به بحث در مورد برخی از محبوب ترین سمعک دستگاه های موجود در آن فروشگاه های آنلاین.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (به طور کامل در کانال): این جلسه دستگاه های تولیدات در راه به طوری که آنها متناسب با منطقه ای که داخل گوش کاملا. اگر شما یک فرد بالغ و تجربه خفیف تا متوسط از دست دادن شنوایی یک سمعک CIC یک انتخاب عالی است. CIC است که اغلب به عنوان مینی CIC با توجه به آن بسیار ریزه اندام فرم; آن است که حداقل قابل مشاهده و کوچکترین نوع سمعک. برای استفاده از این کوچک دستگاه شما نیاز به بسیار کوچک باتری که ممکن است کاملا دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. اگر ورم مفاصل و یا دست زدن به آیتم های کوچک دشوار است برای شما این گزینه های بعدی ممکن است یک انتخاب بهتر است.

ITC و یا در کانال: این دستگاه تولیدات سفارشی و مناسب در کانال گوش تا حدی. این سبک نیز به معنای برای کمک به افراد با خفیف تا متوسط از دست دادن شنوایی. یک ITC سمعک ممکن است به عنوان کوچک به عنوان CIC دستگاه های, اما قطعا بسیار کمتر قابل مشاهده است که بزرگتر سبک. علاوه بر این, آن می آید مجهز به ویژگی های است که شما نمی خواهد در CIC واحد است. یک مشکل با این واحد است که سخنرانان خود را بسیار مستعد ابتلا به گرفتگی توسط جرم گوش. خوب سمعک تمیز کننده خواهد بود و لازم است با استفاده از این دستگاه است.

ITE یا در گوش: این ITE واحد را می توان سفارشی ساخته شده در سبک های مختلف دو پوسته کامل و نیمی از پوسته. کامل پوسته سمعک پر کردن تقریبا تمام کاسه به شکل بخشی از ما گوش خارجی. نیم پوسته از سوی دیگر پر کردن فقط قسمت پایین گوش خارجی. اگر شما از خفیف تا شدید مشکلات شنوایی شما می توانید با استفاده از هر یک از این دو ITE دستگاه. افراد ترجیح می دهند این سمعک نوع به عنوان آن را بسیار آسان تر برای رسیدگی به بیش از دو نوع بحث شده در بالا. با توجه به اندازه بزرگتر آن را همراه با برخی از ویژگی های است که شما را پیدا خواهد کرد در سمعک مثلا ITE واحد به رخ کشیدن کنترل حجم صدا. علاوه بر این, شما قادر خواهید بود به استفاده از باتری بزرگتر در این دستگاه که بدان معنی است که شما خواهد شد با بهره گیری مقدار عمر باتری طولانی تر و نه تلاش برای قرار دادن باتری در اتاق.

BTE یا پشت گوش: این قطعات قلاب بالای کاربر گوش و بقیه پشت آن است. آنها مجهز به یک لوله بلند و باریک است که آنها را متصل به سفارشی earpieces شناخته شده به عنوان گوش-قالب. این گوش-قالب اساسا ساختار به معنای مناسب در کاربر کانال گوش. BTE واحد به طور سنتی در اندازه های بزرگ اما در چند سال گذشته دیده می شود برخی تولید کنندگان مدرن ساخت چند مینیاتوری مدل BTE سمعک برای احتیاط بیشتر ،

[ad_2]