ما گربه ها و سگ ها

[ad_1]

پنج راه برای بهبود حیوان خانگی جدید خود را با کیفیت زندگی!

در نظر گرفتن یک حیوان خانگی جدید خود را به صفحه اصلی آسان است اما در آن طول می کشد زمان برای معرفی حیوان خانگی خود را به خانه جدید خود را. این به ویژه مهم است برای شما به انجام آنچه در آن طول می کشد برای حیوان خانگی جدید خود را به عنوان راحت که ممکن است. در زیر من مشخص شده اند برخی از دستورالعمل ها برای ارائه یک محیط امن و پاک کردن سرپناه برای شما جدید حیوانات:

1. انتخاب جعبه بستر گربه است که آیا این کار را برای شما. همه ما سعی می کنید برای جلوگیری از بوی بد آنجا که ما می توانیم و بنابراین آیا گربه خود را. به جای خرید یک استاندارد جعبه بستر, چرا انتخاب یک خودکار بستر گربه در جعبه ؟ سهولت استفاده و بدون هیچ زحمتی رایگان عمل باعث می شود این خودکار جعبه بستر یک نسیم ملایم استفاده کنید.

2. همه چیز می تواند آموخته است. آموزش سگ یکی از برنامه های آموزشی است که می تواند خریداری شده است. خرید کتاب در فروشگاه کتاب و یا سفارش آنلاین. آن را آسان تر برای شما و همچنین برای سگ خود را هنگامی که خود را با حیوانات و رفتار است. این رفتار خوب است از جنبه های مهم در طول زمان انتقال. تمرین روزانه را آموزش سگ خود را به درک دستورات است که شما می خواهید او را به درک. همه سگ همان منحنی یادگیری. خود را “بهترین دوست” زمان برای یادگیری است.

3. به همین دلیل شما باید سرمایه گذاری پول در حیوان خانگی بیمه ؟ همه ما نیاز به بیمه. هیچ تفاوتی بین انسان و حیوان است. با هزینه های مراقبت های پزشکی رفتن را از طریق سقف ما به سادگی نمی توانیم به حیوانات ما ایجاد. شما واقعا می تواند بدون حیوان خانگی بیمه ؟ قبل از شما بیرون رفتن و خرید حیوان خانگی بیمه یک نگاهی به وب سایت خود را. تماس تلفنی سریع می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در بیمه و پیدا کردن پوشش صحیح برای حیوان خانگی خود را. شرکت های بیمه برای حیوانات را با ارائه تمام جزئیات بر روی وب سایت خود را به عنوان چه و چه نه بیمه می تواند.

4. نظافت سگ سالم برای سگ خود را. آن است که نه تنها به شما احساس خوب زمانی که کسی با شما رفتار خوب سگ خود را احساس به همان شیوه. حیوانات دارای احساسات هستند و بسیار خوشحال که به درستی مرتب. برخی از نژادهای سگ نیاز به کوتاه کردن مو به طور منظم برخی دیگر نه. بدون در نظر گرفتن چه نژاد سگ شما خود را شامپو و برش مو باید انجام شود به طور منظم. به عنوان ما ناخن ما بر اساس یک روال ما باید مطمئن شوید که حیوانات ما خود را دریافت مکرر ناخن برش بیش از حد. به جای پرداخت به صورت حرفه ای groomers شما می توانند یاد بگیرند نظافت با خرید یک dog grooming kit.

5. بازی با حیوانات خانگی خود را. به ویژه هنگامی که حیوانات در سن جوانی آنها می خواهند به بازی. آیا به نفع خودتان و بازی با او و یا او. حیوان خانگی اسباب بازی تبدیل شدن به مهم خانواده مقاله زمانی که شما یک حیوان خانگی. هرگز دست کم گرفتن قدرت از یک حیوان خانگی ، حیوانات خود را می تواند سرگرم کننده برای ساعت در یک زمان بازی با اسباب بازی. همه ما می دانیم که استرس قاتل شماره یک. خستگی بسیار نزدیک به این تعداد. خودتان نگه دارید و حیوانات خود را با برخی از فعالیت ها برای جلوگیری از خستگی. بسته به نوع بر روی حیوانات, فعالیت متفاوت است. در حالی که شما بیرون رفتن با سگ خود را و پرش در آب با او/او یک گربه می تواند با هیجان پریدن در آب است.

خوش آمدید حیوان خانگی جدید خود را به خانواده خود را با پیروی از این لیست. هنگامی که شما را به یک خانه حیوان خانگی جدید شما نیاز به درک جدید خود را که “علاوه بر” ترس است ، نه نیروی حیوان خانگی خود را تنظیم کنید اما سعی کنید به او و یا او را به عنوان راحت که ممکن است.

[ad_2]