ماموگرافی: بسیار مختصر تاریخچه

[ad_1]

سرطان پستان است که't جدید, اما این به معنی استفاده می کنیم برای شناسایی و مطالعه آن هستند. ماموگرافی علم استفاده می شود برای بررسی پستان, تنها شروع به توسعه ریشه در قرن گذشته است. پس از ابزار و روش های تشخیص تومورهای سرطانی را تنها نگه داشته در حال تغییر است.

این بود تا سال 1895 که اشعه x توسعه داده شد. در سال 1913 یک جراح آلمانی به نام آلفرد Salomon شد اولین کسی را امتحان کنید و تجسم سرطان پستان از طریق استفاده از رادیولوژی. Salomon استفاده می شود چه بود دوران's معمولی x-ray دستگاه به نگاه بیش از نمونه از بیش از 3000 mastectomies که او تا به حال انجام شده است. از این او قادر به دست آوردن درک بهتر از آنچه که بود و یا عادی بود در بافت پستان در نتیجه ایجاد خود را به عنوان پدر مدرن ماموگرافی. Salomon's تحقیقات این تنها آغاز از زمینه's توسعه است.

در سال 1930 دکتر استافورد Warren L. ارائه شده دستیابی به موفقیت در این زمینه است. Stafford's تحقیقات پشتیبانی اثربخشی ماموگرافی به عنوان یک ابزار تشخیصی برای سرطان پستان و بیشتر توسعه برجسته روش برای زمینه. Warren's تحقیقات بیشتر نشان داد که یک سمت به سمت مقایسه سمت چپ و راست سینه می تواند انجام دهد و حتی بیشتر برای تشخیص اختلالات ساخت تشخیص این بیماری حتی ساده تر. در سال 1949 اروگوئه دکتر رائول Leborgne توسعه روش فشرده سازی. یک رادیولوژیست با تجارت Leborgne اختراع یک دستگاه است که برگزار پستان, تخت, بین مخروط و پد در حالی که یک x-ray گرفته شده است. این روش اجازه x-ray برای تولید یک تصویر با کیفیت بهتر به طور کلی ساخت تشخیص فرایند ساده تر و دقیق تر. بعلاوه Leborgne شد برای اولین بار نشان می دهد به دنبال میکرو کلسیفیکاسیون در پستان که اشاره به ظهور نقطه های سفید کوچک که ممکن است یک شاخص اولیه سرطان در حال توسعه است.

بعد از شکست بزرگ در ماموگرافی آمد و در اواخر دهه 1950 زمانی که هوستون رادیولوژیست رابرت اگان معرفی استفاده از ریز دانه صفحه نمایش و فیلم صنعتی برای تولید تصاویر واضح تر. با تیم خود را در مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون اگان بررسی تصاویر از سینه 1000 زنانی بودند't نمایش هر یک از علائم سرطان است. از طریق نزدیک معاینه اگان و دیگر محققان دریافتند 238 توده سرطانی در میان نتایج.

ماموگرافی شد که معمولا پذیرفته شده به عنوان وسیله ای برای سرطان پستان تشخیص در 1960s و یک مطالعه انجام شده از 1963-1966 یافت که آنها قادر به کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان پستان در یک سوم است. با کیفیت بالا صفحه نمایش توسعه یافته در سال 1972 ارائه شده x-ray تکنسین های با تصاویر واضح تر. بیست سال بعد در کنگره تصویب ماموگرافی با کیفیت استاندارد عمل می کنند اطمینان حاصل کنند که تمام زنان می تواند دسترسی مناسب به سرطان پستان مراقبت از هر زمان لازم است.

در این زمینه به رشد خود ادامه داد. اخیرا در سال گذشته در مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده یک مطالعه که تکنولوژی 3D سرآمد در پیدا کردن سرطان بیش از سنتی ماموگرام. آن's سخت به آنچه در سال های آینده به ارمغان خواهد آورد اما آن's تقریبا اطمینان وجود خواهد داشت بیشتر به آمده است.

[ad_2]