ماری جوانا پزشکی است که یک کسب و کار پررونق

[ad_1]

در اوایل سال جاری دادستان کل اریک هولدر تحت تعقیب که DEA پایان این دستگیری ها در دولت تصویب درمانگاه ماری جوانا پزشکی. این است ایجاد یک کسب و کار پررونق فرصت برای کسانی که کسب و کار آنها در روابط با صنعت ماری جوانا.

کسب و کار مانند سیگار کشیدن لوازم جانبی بهره مند شده اند از افزایش عرضه و تقاضا از قانونی کردن ماری جوانا. وب سایت های مانند GotVape.com, VaporHerb.com و فروشگاه های آنلاین ارائه لوازم ماری جوانا پزشکی.

کسب و کارهای دیگر است که همچنین دریافت یک افزایش در درآمد بوده است هیدروپونیک میباشد. Hydroponicing تبدیل به یک نقطه کانونی در صنعت ماری جوانا. شرکت های مانند GrowOp فن آوری های پیشرو هیدروپونیک شرکت. GrowOp فن آوری است که قرار دادن رشد ماری جوانا بر روی چهار چرخ برای هزینه از $10,000 $60,000.

مدارس نیز تبدیل به یک گزینه محبوب در پزشکی ماری جوانا کسب و کار. ماری جوانا مدارس ارائه انواع برنامه درسی را در قانونی کردن و رشد شاهدانه. یکی از این مدارس است Oaksterdam دانشگاه. Oaksterdam در دانشگاه ها و مکان های در کالیفرنیا و میشیگان. Oaksterdam رانندگی است روند آموزشی به آموزش های عمومی در انجام و نمی s از شاهدانه کسب و کار. اگر شما به دنبال برای یک دوره آنلاین medicalcannabisacademy.com ارائه برنامه درسی را به آنلاین.

HempCon یک سازمان است که به تولید و نمایش ماری جوانا پزشکی نشان می دهد تجارت. در فوریه 2010 HemCon به فروش می رسد این مرکز کنوانسیون لس آنجلس. نشان طراحی شده برای ترویج صنعت ماری جوانا به عنوان یک کل. HempCon برتر ماری جوانا پزشکی نشان می دهد تجارت سازمان در ایالات متحده است. HempCon خواهد شد انجام بعدی خود را نشان می دهد تجارت در سان متئو رویداد مرکز در ماه اوت 6-8.

نه برای فراموش کردن درمانگاه خود را. آنها در حال دریافت رکورد فروش از تازه تبدیل ماری جوانا پزشکی بیماران است. شرکت های بیمه نیز به عمل. پادشاه E&S بیمه ارائه شده است “درمانگاه بیمه.” پوشش بیمه اموال و مسئولیت کلی است که می تواند شامل محدود سرقت در پوشش شاهدانه انبار و موجودی.

[ad_2]