قیمت دستگاه اکسیژن ساز

بهترین غلظت اکسیژن قابل حمل – راهنمای خرید با بررسی

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از دستگاه اکسیژن خود ، باید منابع مناسب برای استفاده داشته باشید. اولین منبع تغذیه دستگاه اکسیژن لوله ای است. لوله چگونگی گردش اکسیژن غلیظ از دستگاه به سمت شما است. بیشتر لوله ها طوری طراحی شده اند که از گوش و بینی شما بگذرد. قیمت دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب لوله به این روش طراحی شده است زیرا راحت ترین راه برای انتقال اکسیژن از تمرکز شماست. لوله های اکسیژن در چندین طول مختلف وجود دارد. در دسترس بودن گزینه های مختلف به شما امکان می دهد گزینه ای را انتخاب کنید که به شما اجازه دهد اکسیژن را به روشی که نیاز دارید دریافت کنید.

Invacare Solo2 نمونه ای کامل از یک کنسانتره است که به شما امکان می دهد تا از زندگی لذت ببرید با سرعتی که می خواهید زندگی کنید. این دستگاه به قدری قابل حمل و ایمن است که تأیید رسمی از FAA را برای استفاده در طول پروازها دریافت کرده است. اگر مبتلا به آمفیزم هستید اما هنوز هم می خواهید سفر کنید ، مجاز خواهید بود که این وسیله را با خود در هواپیما ببرید. در گذشته ، افرادی که نیاز به اکسیژن داشتند ، محدود به مسافرت با ماشین بودند. اگر می خواهید برای مسافت کوتاه رانندگی کنید خوب است ، اگر می خواهید در سراسر جهان یا به کشور دیگری سفر کنید ، پرواز یک ضرورت است. با کمک این دستگاه قابل حمل ، شما هنوز هم قادر خواهید بود دقیقاً آنچه را که می خواهید با زندگی خود ببینید و انجام دهید.

بهانه ای که وی داد این است که نوشیدنی گران است ، بنابراین اگر او “قلاب شود” چه خواهد کرد. ؟ ” خوب ، من دوست دارم که کل هزینه های ویزیت پزشک ، اقامت وی ​​در بیمارستان و کپی های داروها و غلظت اکسیژن را ببینم. این چندین ماه ادامه داشته است!

اگر مطمئن نیستید کدام گزینه را انتخاب کنید ، می توانید با گذشت مدتی تصمیم گیری آسان تر را برای مشخص کردن آنچه برای شما مهم است آسان تر کنید. اولین عاملی که باید به آن توجه کنید این است که چند بار خانه خود را ترک می کنید. اگر در حال حاضر بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانید ، احتمالاً این امکان وجود ندارد که حتی اگر یک کنسانتره قابل حمل خریداری کنید ، تغییر نکند. با این وجود ، اگر بیشتر وقت خود را از خانه بگذرانید ، احتمالاً نمی خواهید یک دستگاه بزرگ کنسانتره اکسیژن بخرید و وسایل بزرگی را که قصد دارد شما را به خانه خود ببندد ، بخرید.

مولکول های CO در اتمسفر انرژی را از چگونگی استفاده از کنسانتره اکسیژن و میدان تابش به اندازه کافی تنظیم شده جذب می کنند ، زیرا آنها از طریق آن به محاصره سایر مولکول های موجود در هوا منتقل می شوند.

گزینه دیگری که می تواند ایجاد کند. تمرکز کنسانتره AirSep ارزان تر اجاره دستگاه به جای خرید دستگاه است. به جای نگرانی از اینکه بتوانید مبلغ زیادی را پرداخت کنید ، اجاره اجاره به شما امکان می دهد مبلغ بسیار کمتری را به صورت ماهیانه پرداخت کنید. نکته خوب دیگر در مورد این گزینه این است که اگر در نهایت قادر به تهیه یک کنسانتره هستید ، می توانید به راحتی موردی را که قبلاً از آن استفاده کرده اید خریداری کنید. بیمار در تجهیزات استفاده شده و ارزان قیمت و بیمار مورد تحمل داروی نسخه است و هیچ انتخابی را که می کند و عوامل دیگر ندارد ، اما من به معنای واقعی کلمه می توانم یک کتاب در این باره بنویسم.

Invacare XPO2 – Invacare XPO2 حالت پالس 1-5 LPM دارد ، اما وزن آن فقط 6 پوند است. این دستگاه در یک پریز برق استاندارد یا آداپتور ماشین 12 ولت کار می کند. شارژ کامل باتری 2.5 ساعت به شما می دهد و توسط FAA برای استفاده از هواپیمایی تأیید می شود

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/