قراضه مسئولیت پذیری در تولید

[ad_1]

با هزینه مواد اولیه ظاهرا نمی خواهید هر زمان به زودی کاهش ضایعات هرگز مهم تر بوده است برای تولید کنندگان. برای اطمینان از حداکثر استفاده از مواد دقت لیزر-برش و آب-جت ماشین آلات طراحی شده است. کامپیوتری فلزی مرحله فشار می آورد و از قطعات و تکه های به لبه بسیار از سهام. در تولید و مدیریت مواد ساخته شده بهتر است چون هر دو ماشینکاری تکنولوژی و مدیریت از طریق حسابداری هزینه شده است بهبود یافته است. در پاسخگویی است که در محل کارگاه و در مقابل دفتر این به این معنی است که ردیابی ضایعات بخشی از فرایند تولید. البته رابطه بین کارگاه و دفتر جبهه همواره یکی از طریق داده و آن را از طریق داده است که ریشه و علل ضایعات و روش های کاهش آن هستند در بر داشت.

در قراضه رای (یا عملکرد کیفیت) یک تابع از استانداردهای تولید و هزینه های کیفیت خود را: فرایند تنظیمات مواد خام بسیاری, تعمیر و نگهداری فعالیت اپراتور تمرکز و غیره. بهتر فرآیندهای کار و بیشتر هزینه اثربخشی در مدیریت مواد به خصوص در ایجاد ضایعات می تواند در افزایش تولید رقابتی. و رقابت امروز است که اندازه گیری از نظر زمان تحویل و عملکرد کیفیت است که ملاقات و یا پیش افتادن از نیاز مشتری. در نه چندان دور گذشته فقط در مورد هر سطح از ضایعات در نظر گرفته شد لازم نتیجه فرآیند تولید; مقدار قراضه بود و نه موضوع آن را تبدیل به بعد زمانی که رقابت به وجود آمد در زنجیره تامین برای کاهش مواد اولیه سهام است. با مقدمه ای از تولید ناب و حکم برای کاهش ضایعات ضایعات از طریق بهبود مستمر نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) توسعه داده شده است برای تقویت اطلاعات-جریان بین کارگاه و دفتر جبهه.

برای دریافت یک شروع خوب در ضایعات پاسخگویی سه چیز باید اتفاق می افتد. اول شما باید شناسایی زمانی که از دست دادن اتفاق می افتد. تنها در مارک لحظاتی که از دست دادن مواد رخ می دهد می تواند شما تا کنون یک روند در حال حرکت است. شناسایی ضرر هر دو عامل خوب مدیریت موجودی و آگاهی تاریخی تولید خروجی است. با تاسیس-تاریخی پایه در محل مواد از دست دادن روند می تواند خیلی بیشتر به راحتی اندازه گیری شده و پس از عمل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

دوم اینکه یک روش مناسب از ضبط تولید اطلاعات لازم برای کارکنان به فاش کردن مواد با استفاده از بازده. به عبارت دیگر کارکنان باید به یک راه و یک نیاز به ورودی خوب خروجی در مقابل محصول بد تولید اعداد. نقص مسائل و دیگر ضایعات مواد در حال تولید اطلاعات هستند که اغلب یا به راحتی داوطلب. هنگامی که مواد استفاده است برای محاسبه از طریق یک سری از گزارش مقرر به خصوص در آسان به استفاده از فرمت های برخی از نرم افزار ERP سیستم های بیشتری وجود دارد احتمال scrap/waste اطلاعات جمع آوری شده برای تجزیه و تحلیل بعد. به عنوان مثال بارکد و استفاده از رابط گرافیکی پایانه های اطراف مغازه طبقه ارائه تسهیلات به کارگران در قادر بودن به ورودی قراضه داده است. علاوه بر این, بهترین, گزارش, تکنیک های استخدام انواع ضایعات کد و کد گروه بندی سطوح به منظور تسهیل در تجزیه و تحلیل.

در نهایت قوی معمول و مستمر تجزیه و تحلیل قراضه داده ها مورد نیاز است به منظور در مورد هر دو بهبود در کیفیت و متعاقب آن کاهش اتلاف مواد. این است که واقعا جایی که کیفیت نرم افزار ERP سیستم می تواند از بهره مند شوند. با فرض وجود دارد مناسب ضبط قراضه داده ها در مغازه های سطح زمین, مدیریت باید قادر به تجزیه و تحلیل اطلاعات به منظور نظارت بر استفاده از مواد و معلوم قراضه روند. ERP سیستم نرم افزار است که جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی از تمام زمینه های تولید را تسهیل و ضایعات تجزیه و تحلیل از مفید ترین و سریع راه ممکن است.

که برای اضافه کردن مقدار اضافی از سودآوری به بهره برداری تولید نگاه کنید که از کجا و چگونه مواد استفاده می شود. آن را در به طور فزاینده مهم منطقه از ضایعات تجزیه و تحلیل که در آن تولید کنندگان در حال پیدا کردن بیشتر سود واقع در حاشیه. است که با کاهش هزینه های مواد سازنده آگاه تر می شود استفاده از مواد در تولید و به نوبه خود آگاه تر از هر گونه اختلال در جریان مواد الگوها و کیفیت خروجی.

[ad_2]