قبل از آنها بودند معروف – صفحه 10 افراد مشهور رانندگان کامیون

[ad_1]

بازیگران و ورزشکاران و جرم قاتلان – طول می کشد تا تمام انواع به رانندگی کامیون. جزئیات مختصری از مشارکت در تجارت و پس از آن, افراد مشهور, در اینجا این است که یک شمارش معکوس از 10 ستاره که مشغول به کار به عنوان راننده کامیون قبل از آنها بودند معروف با درجات مختلفی از موفقیت است.

# 10 Chris Tarrant:

این رادیو و تلویزیون و مجری بهترین و شناخته شده برای میزبانی بازی تلویزیون نشان می دهد ” چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟’, دنبال تعدادی از مشاغل قبل از پیدا کردن او در تلویزیون است. Tarrant سابق نقش ها عبارتند از راه دور راننده کامیون مامور امنیتی و یک معلم.

# 9 Chris Eubank:

کریس Eubank قابل توجه است که تنها عضو از لیست ما را گرفته اند تا کامیون رانندگی پس از او تبدیل شدن به معروف. اکتبر 2003 دیدم با انگیزه های سیاسی Eubank نزولی در کلمبوس در شخصی خود HGV در اعتراض به جنگ در عراق است. سابق جهان میان بوکسور قهرمان به پایان رسید تا بودن بازداشت برای مسدود کردن دروازه های ورودی به خیابان داونینگ رانندگی در اطراف میدان پارلمان صدایی شاخ خود را با یک چاقو در جیب خود و معکوس به یک تحویل ون.

# 8 راک هادسون:

هادسون محبوب آمریکایی فیلم و تلویزیون بازیگر و عاشقانه پیشرو در 1950s و 1960s. در طول جنگ جهانی دوم هادسون در خدمت به عنوان یک نیروی دریایی هواپیما مکانیک و پس از جنگ او یک راننده کامیون. اندازه خود و به نظر می رسد خوب او را به فیلم.

# 7 Chevy Chase:

ما شماره هفت یک برنده جایزه امی آمریکا کمدین نویسنده و تلویزیون و بازیگر فیلم. قبل از دستیابی به موفقیت خود به عنوان یک کمدین چیس مشغول به کار به عنوان یک راننده کامیون, راننده تاکسی موتور سیکلت, رسول, پیشخدمت, پادو, ساخت و ساز, کارگر, صوتی, مهندس, مدیر تولید در یک سوپر مارکت فروشنده در یک فروشگاه شراب و تئاتر usher.

# 6 راه دور کلارا:

تنها زن در فهرست ما و متاسفانه داستانی نیروی عظیم منهدم کننده-رانندگی کلارا ستاره 80s, کارتون کودکان ‘کبوتر خیابان’. برخی از راه دور کلارا به عنوان یک گمنام فمینیستی آیکون – ازدواج خود را به آشپز هوگو نشان طراوت برگشت از کلیشه های جنسیتی.

# 5 Charles Bronson:

چارلز برانسون بود یک بازیگر آمریکایی از ‘سخت’ نقش ساخته شده است که نام خود را با بازی در تعدادی از عمده هالیوود طرفداران از جمله ‘فرار بزرگ’ و ‘Dirty Dozen’. قبل از تبدیل شدن به معروف Bronson را به ارتش فراخوانده شد و واگذار شد و به درجه سپاه در سال 1943. او در آغاز به عنوان یک راننده کامیون و پس از آن آموزش دیده به عنوان یک خلبان های برنده و جوایز برای خدمات خوب.

# 4 Richard Pryor:

پریر اولین آمریکایی آفریقایی کمدین به صحبت رک و راست به مخلوط مخاطبان با استفاده از زبان و جوک از جامعه است. او مشغول به کار در مشاغل متعدد قبل از پیدا کردن شهرت از جمله رانندگی کامیون و بسته بندی گوشت می آمد.

# 3 Liam Neeson:

Liam Neeson یک ستاره فیلم خوبی شناخته شده برای نقش خود به عنوان اسکار شیندلر در سال 1993 فیلمهای ‘فهرست شیندلر’. ایرلندی-متولد Neeson هنگامی که مشغول به کار به عنوان یک راننده کامیون به عنوان به خوبی به عنوان یک اپراتور ها برای رکورد گینس, دستیار معمار و یک بوکسور آماتور.

# 2 Sean Connery:

این بازنشسته اسکاتلندی بازیگر است بهترین و شناخته شده به عنوان بازیگران جیمز باند در هفت فیلم باند. قلب ضربان کانری پیوست نیروی دریایی سلطنتی پس از خروج از مدرسه مرخص شد اما در زمینه پزشکی. او در ادامه به جانشینی از مشاغل از جمله راننده کامیون کارگر و نجات غریق.

# 1 الویس پریسلی:

آمریکایی, خواننده, نوازنده و بازیگر و نماد فرهنگی در زمان رانندگی کامیون به عنوان یکی از شغل پس از فارغ التحصیلی. آینده ‘پادشاه’ سوار یک کامیون برای به درستی به نام تاج شرکت برق’. پریسلی حتی در زمان پوشیدن موی خود را دیگر با ‘ducktail’ – سبک از رانندگان کامیون در زمان. یک نوازنده برای آنها یک جوان الویس پریسلی امتحان توصیه او را به “چوب به رانندگی با کامیون, چرا که شما هرگز آن را به عنوان یک خواننده’.

جرم قاتل – پیتر Sutcliffe:

کاملا احتمالا بد ترین و آشفته حضور در تاریخ کامیون رانندگی “یورکشایر Ripper’ است که بیش از حد تند و زننده به آن را به بالا 10. بین 1975 تا 1984 این راننده کامیون و سابق قبرکن کشته شدن 13 زنان در پنج سال حکومت ترور و قبل از اینکه محکوم به حداقل 30 سال در زندان است. در دستگیری او Sutcliffe ادعا کرد که خدا به او گفته بود به بیرون رفتن و کشتن زنان روسپی. غمگین جوش خوب نام کامیون رانندگی.

مشاهیر بودند که رانندگان کامیون قبل از آنها بودند معروف – بی پروا ترکیبی از استعداد های عجیب و غریب های ناخوشایند و کاملا درخشان است. چه کسی می داند چه موجودات جادویی در حال نشستن در پشت چرخ از کشور ما کامیون امروز ؟

[ad_2]