قایق بیمه توضیح داد که راه شما آن را می خواهم

[ad_1]

هیچ چیز وجود دارد به عنوان نیرو – یا آرامش بخش – به مرور آب بر روی یک قایق. اجازه ندهید که خود را از خانواده و دوستان و مهمانان را در زمان بود خراب شده هیچ گونه نگرانی از تصادف با هر نوع شناور. ایمنی مهم است. مربوط به هزینه های بیمه سکه در روز, و آن را یکی از بهترین معامله در اطراف.

البته فقط به عنوان خودکار مالکان اجاره تجاری و انواع دیگر پوشش نیاز به یک نقد و چشم قایق بیمه نیاز به همان هوشیاری. این مهم است که شما به دنبال راهنمایی های قبل از خرید محافظ سیاست. نشستن با تجربه مستقل عامل است که در بهترین منافع خود را در ذهن کمک خواهد کرد که شما حرکت عمیق و گسترده ای در جهان از جبران خسارت با توجه به شناور حفاظت.

در زیر برخی از برنامه ها به نگاه کردن به زمانی که برای خرید بیمه قایق.

ناوبری منطقه تحت پوشش –

طیف وسیعی از آب گستره پوشش متفاوت, بنابراین مطمئن شوید که سیاست خود را پوشش می دهد مقدار شما نیاز دارید. برای مشتاق boater وجود دارد شرکت هایی که ارائه پوشش تا هفتاد و پنج مایل از خط ساحلی ایالات متحده به ساحلی یا آبهای کانادا و همچنین اقیانوس آرام در سواحل مکزیک. برخی از ایالت ها ارائه پوشش برای آب بیشتر فضا.

توافق ارزش پوشش –

فقط به عنوان اتومبیل و کامیون ها و وسایل نقلیه دیگر آب عروق به پایین در ارزش به عنوان سن آنها. آگاه باشید که این ممکن است به معنی قایق خود را به شما بیمه ارزش منهای معافیت خود را باید در آن بود به سرقت رفته و یا رندر از دست دادن کل به عنوان یک نتیجه از یک حادثه.

پوشش مسئولیت –

به همان اندازه به عنوان بیمه اتومبیل بیمه قایق را فراهم می کند مسئولیت شخصی. این به این معنی است که آن را برای پرداخت ضرر و زیان و خسارت برای دیگر قایق سواران و صاحبان قایق شما باید در تقصیر در تصادف. این پوشش را فراهم می کند پرداخت برای تعمیرات و یا جایگزینی ملک. آن را نیز برای پرداخت هزینه های پزشکی و حقوق از دست رفته و همچنین پرداخت های دیگر با توجه به یک قایق برخورد که شما مسئول هستید.

پوشش پزشکی پرداخت –

این پوشش پرداخت برای مراقبت های پزشکی وارده به دلیل یک تصادف قایق. پوشش بیمه مسافر و هر گونه درگیر آب بازان و غده آن گسترده است حفاظت صرف نظر از چه کسی مسئول ،

پوشش خسارت بدنی –

این پوشش می کشد مراقبت از قایق موتوری دائمی تجهیزات و خیاط تعمیر و یا جایگزینی هزینه های.

بیمه/تحت بیمه شناور بدن آسیب پوشش

بر خلاف بیمه اتومبیل بیمه قایق است نه اجباری توسط دولت است. اگر شما باید در یک تصادف با قایق دیگری است که هیچ پوشش یا تحت بیمه این نوع بیمه را برای پرداخت صورتحساب های پزشکی حقوق از دست رفته و دیگر تحت پوشش هزینه های متصل به برخورد.

سوخت نشت مسئولیت/خرابه حذف –

در این سناریو که قایق خود را غرق و یا گسترده است آسیب دیده نفت یا سوخت نشت محتمل است. از نظر قانونی شما مسئول برای تمیز کردن هر یک از این خارج از آب است. با این پوشش تمام پرداخت و پاکسازی خواهد شد به کار گرفته شده توسط شرکت های بیمه.

شخصی اثرات پوشش –

در حالی که این بیمه پوشش نمی دهد جواهرات ، ساعت و یا پوست آن را فراهم می کند حفاظت برای لباس های تلفن همراه تجهیزات ورزشی و ماهیگیری.

ازاد تجهیزات پوشش –

این پرداخت برای هر گونه تجهیزات است که متصل نیست و در عین حال استفاده در قایق خود را. تحت پوشش اقلام شامل: نجات غریق دستگاه آب اسکی oars, آتش, اطفا حریق, تجهیزات برزنت و مانند آن.

کمک های اضطراری پوشش –

این پرداخت برای بکسل کار در تعمیرات و تحویل بنزین و نفت است. آن را نیز ارائه پوشش برای یک قرض داده باتری در این رویداد قایق عملکرد نه به عنوان آن را بر روی آب.

[ad_2]