فیشر و Paykel قطعات و دستگاه Cpap در دسترس بودن و استفاده

[ad_1]

فیشر و Paykel یک نام پیشرو در طراحی و ساخت تنفسی مراقبت از سیستم و همچنین انجام تعمیرات و نگهداری و تامین قطعات یدکی. این شرکت نه تنها طرح آن را نیز تولید و بازارهای دستگاه و همچنین قطعات یدکی. قطعات یدکی نیز به راحتی در دسترس آنلاین و حمل می شود به راحتی.

فیشر و Paykel قطعات در دسترس بودن

با وجود تاکید بر استفاده واقعی و مجاز قطعات یدکی یک عامل ساده مانند در دسترس نبودن می تواند منجر به گنجاندن غیر واقعی قطعات در دستگاه. به این دلیل فیشر و Paykel تضمین در دسترس بودن قطعات برای دستگاه های خود را. در دسترس بودن قطعات است همه مهم تر زمانی که درمان باید بدون وقفه.

در دسترس بودن نیز می توان نهفته در سهام حمل و نقل و عوامل بازگشت و جایگزینی سیاست.

دستگاه CPAP آمده در طیف گسترده ای تعریف شده توسط نیازهای پزشکی و تنظیمات کاربر. وجود دارد انواع ماسک از جمله کامل, چهره, بینی, بالش, ژل ماسک و غیره. فیشر و Paykel CPAP دستگاه ها و شرکت-مجاز قطعات یدکی فروخته شده از طریق فروش مستقیم دفاتر عملیات و شبکه ای از توزیع کنندگان. تامین تضمین شده است از طریق بیمارستان ها و مراقبان افزایش فرصت ها برای در دسترس بودن. در دسترس بودن قطعات یدکی حیاتی است نیز به دلیل گسترده جغرافیایی وسیعی که تحت پوشش توسط فیشر و Paykel; محصولات این شرکت و سیستم های فروخته شده در بیش از 120 کشور جهان است.

قطعات و عملکرد مطلوب

ارتباط بین ادامه داد: کیفیت و عملکرد موثر مهم است به خصوص اگر کاربر انتظار دارد که عملکرد مداوم از این دستگاه است. در مورد فیشر و Paykel CPAP دستگاه های اطمینان بخش است که به خوبی کار حیاتی برای عملکرد دستگاه. چون فیشر و Paykel همچنین طرح های دستگاه های خود را, آن را می سازد برای بهتر تصمیم گیری برای انتخاب قطعات هستند که شرکت مجاز.

موفقیت درمان CPAP و پایبندی به دستگاه استفاده است و همچنین یک تابع از راحتی کاربر. کاربر به راحتی می تواند بنیادی از ظاهر ناچیز عناصر مانند دستگاه مناسب و سطح رطوبت. اگر شما با استفاده از یک فیشر و Paykel ماسک است که نشسته است در یک شیوه ای خاص بر روی صورت خود را و آن نیاز به جایگزینی جزء است که در تماس با پوست و سپس آن را می سازد بسیار زیاد حس به استفاده واقعی و شرکت مجاز قطعات. واقعی و مجاز قطعات یدکی می تواند کمک به درمان انطباق با کمک به حفظ ثبات در تجربه کاربر.

با استفاده از قطعات یدکی نیز تضمین می کند که:

> خود را فیشر و Paykel دستگاه ادامه خواهد داد به اجرا به عنوان قبل از جایگزینی از قسمت/قسمت تغییر نمی کند راه آن کار می کند.

> عملکرد دستگاه است تغییر قابل ملاحظه ای یا قابل ملاحظه ای به ویژه در زمینه تجربه کاربر.

> حیاتی پارامترهای درمانی نگهداری می شوند و بدون تغییر; جزئیات مانند بهینه فشار هوا و رطوبت ، همه سازگار است.

> زندگی از دستگاه تغییر نمی کند; آن را ادامه خواهد داد به تابع به عنوان در نظر گرفته شده و در خدمت هدف آن طراحی شده است برای.

[ad_2]