فنی و پیچیدگیهای فدرال امنیت غذایی عمل دادخواهی

[ad_1]

اصطلاح امنیت غذایی استفاده می شود به نمایندگی دسترسی عمومی به سمت مواد غذایی که با قیمت مناسب فراهم می کند توصیه می شود در رژیم غذایی مصرف ایمن و قومی قابل قبول است. این مواد غذایی ارائه شده به مردم باید سالم باشد و نباید حاوی conservatories که ممکن است مضر به سلامت.

اجازه دهید ما برای اولین بار بحث در مورد اصطلاح “ایمنی مواد غذایی”. ایمنی مواد غذایی است که در واقع اشاره به مواد غذایی که آماده است به عنوان در هر زمان روش آزمایش و اطمینان از خالص بودن و مضر نیست. آنچه تعیین کننده این اطمینان? اولین و مهمترین نگرانی فدرال امنیت غذایی عمل دادخواهی این است که مواد غذایی که مصرف می شود باید آسیب های عمومی (1) مواردی که ممکن است آسیب سیستم ایمنی بدن باید درمان شود و یا حفظ حداقل سطح است که می توان با این محصول غذایی; و (2) مواد غذایی شده است به کار گرفته شده و ذخیره شده در زیر سالم و بهداشتی و در شرایط کنترل شده در توافق با شیوه های تایید شده توسط دولت تنظیم شده است. حتی با پول این احتمال به اصابت مواد غذایی عدم قطعیت است. اگر آلودگی یا فاجعه اعتصاب در میان مزارع و یا غیر گیاهی مواد غذایی که ما مصرف آن تاثیر می گذارد و ما ممکن است رنج می برند از بیماری های مختلف و یا مشکلات سلامتی درآمده است. آب آلوده و یا زمین می تواند ایجاد یک پریشانی اگر مردم مصرف آب و یا مواد غذایی از جمله منطقه آلوده. یکی می شود در صورتی که مصرف گوشت آن نیز آلوده قبل از اینکه دست را از طریق مصرف مواد غذایی آلوده در منطقه آلوده.

پیشگیری و حذف و کنترل آنها در نظر گرفته به عنوان سه رکن اصلی “ایمنی مواد غذایی” و در مورد لغو غذایی خطر در نقطه مصرف. هر کس در سراسر جهان وعده داده است که مواد غذایی فروخته شده به مصرف کنندگان امن است و می تواند بدون آسیب برساند و اگر مصرف شود. هر شرکت در زنجیره تامین باید ورزش مناسب خطر کنترل به عنوان ایمنی مواد غذایی حساسیت مارس معرفی می شود در هر نقطه ای از زمان در مواد غذایی زنجیره تامین است. آن است که تنها از طریق تلاش مشترک همه احزاب در زنجیره غذایی است که ایمنی مواد غذایی می تواند اجرا شود و به درستی تضمین.

این است که متوجه شده است که وجود دارد بیشتر یا کمتر بیش از 70 میلیون اتفاقات هر سال در ایالات متحده به عنوان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش می دهد اما وجود دارد بسیاری از موارد که در گزارش به عنوان فردی که تحت تاثیر قرار نمی دانست که او یا او می تواند دریافت غرامت تحت فدرال امنیت غذایی عمل دادخواهی که طول می کشد مراقبت از تمام این مسائل که مطرح می شود از نقاط ضعف که در حال حاضر در ایمنی مواد غذایی و زنجیره ای. گرفتگی معده و اسهال و غیرقابل کنترل استفراغ و تب شدید و خستگی برخی از علائم عمده مسمومیت غذایی و سوء هاضمه. یکی این است که قادر به پر کردن با توجه به قانون اگر کسی فکر می کند یکی است مصرف مواد غذایی آلوده در ایجاد و یا در هر مکان غذا خوردن و دریافت پول غرامت در مورد یک برنده دادخواهی در برابر معیوب ،

که در آن وجود دارد دخالت ایمنی مواد غذایی اقدامات آن است که غیر ممکن است به دور ماندن از نقاط ضعف که در بررسی دقیق روند. مواد غذایی بازرس در سطح دولت باید اطمینان حاصل شود مواد غذایی تازه و سالم و با تمام ضروریات و اقدامات مورد نیاز به برچسب در یک راه خاص به طوری که این محصول غذایی به شمار نمی هر گونه تهدید برای سلامت مشتریان است. با دنبال کردن زنجیره ای از قوانین و مقررات آن می توان ذکر است که فدرال امنیت غذایی عمل دادخواهی شامل یک فرایند بسیار پیچیده و دشوار است به اطاعت با تمام مجموعه فرآیندها و پست های بازرسی. آن حیاتی برای تمام مواد غذایی ساخته شده است تا شرکت ها به درستی آموزش کارکنان خود را به طوری که طراحی شده قوانین و مقررات به دنبال آن هستند در بهترین حالت آن است.

[ad_2]