فعالیت مشاغل کم خطر منوط به اخذ کد بهداشتی است

[ad_1]

جاشین ستاد مقابله با کرونا گیلان:

رشت- جانشین ستاد مقابله با کرونا گیلان با تأکید به اینکه فعالیت مشاغل کم خطر منوط به اخذ کد بهداشتی است، گفت: صاحبان این مشاغل باید به سامانه سلامت مراجعه کنند.

محمود قاسم نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از امروز (۲۳ فروردین)، اظهار کرد: با توجه به این دستور العمل تمام واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف که در راستای تحقق شعار «جهش تولید» گام برمی دارند در سایه رعایت پرتکل های بهداشتی می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

وی در ادامه به ادامه فعالیت واحدهای خدماتی و تهیه و توزیع اقلام اساسی مردم نیز اشاره کرد و افزود: این واحدهای نیز همانند دو ماه گذشته به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

جانشین ستاد مقابله با کرونا گیلان با اشاره به دستور العمل فعالیت مشاغل کم خطر از امروز، تأکید کرد: فعالیت این واحدها منوط به دریافت کد بهداشتی است.

وی ادامه داد: این دسته از مشاغل باید از روز جمعه با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و اقدام به دریافت دستور العمل سلامت محیط کار، شاغلین و مشتریان و تأیید تعهدنامه به صورت الکترونیکی کنند.

قاسم نژاد تأکید کرد: اصناف پس از تأیید تعهدنامه و التزام به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا و دریافت کد سلامت از طریق سامانه و نصب در واحد صنفی می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

[ad_2]

Source link