فشرده سازی برای واریس

[ad_1]

گفته شده است که حدود 40 میلیون آمریکایی عمدتا زنان رنج می برند از رگهای واریسی. این یک وضعیت پزشکی است که ناشی از ناکافی بودن جریان خون از طریق برخی از رگهای خونی به ضعیف شده و به درستی کار نمی کند. این می تواند در نتیجه تورم رگهای خونی که به نظر می رسد آبی تیره یا بنفش هستند و اغلب پیچیده و امده از طریق پوست.

واریس می تواند ناشی از بسیاری از حالات مختلف از جمله بارداری و تنظیم و یا ایستادن برای مدت زمان طولانی و یا چاقی است. رگهای آسیب دیده معمولا سطحی (یا نزدیک به سطح) و اغلب در پاها یافت می شود. این رگ در پاها می تواند بسیار ناخوشایند است و ممکن است یا نه ممکن است باعث درد شود. عدم گردش مناسب از طریق رگهای خونی می تواند منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی مانند لخته شدن خون و یا ساق پا زخم. این درست است به خصوص اگر این مشکل نادیده گرفته شده است برای مدت طولانی از زمان. پوشیدن فشرده سازی, جوراب ساق بلند, به طور موثر می تواند کاهش سرعت و یا حتی جلوگیری از بروز و یا پیشرفت واریس.

این متخصص جوراب ساق بلند ساخته شده از الاستیک و در حال استفاده می شود به عنوان یک نوع از درمان فشرده سازی ورید مشکلات مربوط به. فشرده سازی با جوراب ساقه بلند استفاده می شود می تواند برای بسیاری از چیزها از جمله بعد از اسکلروتراپی عمل جراحی ترومبوز ورید عمقی و مزمن ورید بی کفایتی است. نشان داده شده است که فشرده سازی, جوراب ساق بلند از لحاظ پزشکی موثر انواع فشرده سازی درمانی برای این نوع از مسائل.

در حالی که این امکان وجود دارد که درمان فشرده سازی را نمی خواهد کار بر روی برخی از موارد و لیزر درمانی ممکن است لازم باشد پزشک ممکن است تجویز فشرده سازی, جوراب ساق بلند اگر او احساس می کند که نوع فشرده سازی درمانی کمک خواهد کرد که با بیمار ورید های واریسی بیماری است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف و مارک های فشرده سازی و می توان آنها را به آسانی یافت می شود در اکثر پزشکی فروشگاه های عرضه, برخی از فروشگاه های آنلاین.

[ad_2]