فرصت های شغلی پس از Hadoop آموزش

[ad_1]

آن است که در حال گسترش زمینه که در آن فن آوری نگه می دارد در حال تغییر و داده ها را نگه می دارد نصب. داده می شود به زودی داده و آن را می شود بیشتر و بیشتر پیچیده نیست فقط اما مدیریت این حجیم chink از ستون داده است.

چه بزرگ است داده Hadoop?

داده های بزرگ است که مترادف با Hadoop این روز است. Hadoop یک ابزار منبع باز است که برای مدیریت مقدار بسیار عظیمی از داده ها و تجزیه و تحلیل آن را به طوری که دانش به دست آمده می توان به نگاهی عاقلانه و حساب شده تصمیم گیری کسب و کار. Hadoop ارائه یک راه آسان و راحت برای مدیریت داده های نامتجانس و حس آن را به طوری که مدیران می توانند به دست آوردن بینش مفید برای بهتر بهره وري و رشد کسب و کار. بهترین راه برای جلب منافع بزرگ از این تکنولوژی است که برای دریافت یک Hadoop گواهینامه و به حداکثر رساندن مزایای Hadoop در سازمان شما.

فرصت های شغلی پس از Hadoop آموزش

یک Hadoop دوره از مشهور و مجاز آموزش شریک ضروری است برای شروع در این حوزه است. هنگامی که شما Hadoop آموزش و پس از آن یک Hadoop گواهینامه شما می توانید برای موقعیت Hadoop مدیر Hadoop توسعه Hadoop معمار یا Hadoop تحلیلگر – بسته به Hadoop گواهینامه گرفته شده توسط فرد و مجموعه ای از مهارت های خود را در زمینه مربوطه.

1. Hadoop مدیران هستند و مدیران سیستم که باید دانش مدیریت پایگاه داده جاوا و لینوکس به منظور آموزش در عمق در مورد MapReduce – نوآورانه برنامه نویسی الگوریتم برای پردازش داده ها.

2. Hadoop توسعه دهندگان باید دانش در مورد SQL و جاوا هسته ای برای شروع در ایجاد داده های بزرگ Hadoop راه حل.

3. Hadoop معماران در نهایت تبدیل شدن به متخصص در جاوا MapReduce, Hbase, خوک و کندو.

4. Hadoop تحلیلگران باید دارای درک درستی از تجزیه و تحلیل داده ها راه حل های نرم افزار مانند R, SAS, SPSS و غیره.

کاربردهای صنعتی از Hadoop

1. صنعت خرده فروشی: نیاز Hadoop برای اتصال به مشتریان در یک راه بهتر پیش بینی خود الگوهای خرید و تنظیمات.

2. بانکداری و امور مالی: پیاده سازی Hadoop برای پیدا کردن راه حل به سهولت حجم کار و بهبود بهره وری.

3. تولید: نیاز به مدیریت داده ها با استفاده از یک ابزار کارآمد است که می تواند ذخیره داده ها از منابع مختلف و ساده کردن فرآیندهای مختلف از عرضه به تجهیزات کنترل فرآیندهای.

4. بهداشت و درمان: شامل مقدار زیادی از اطلاعات مربوط به پرونده بالینی و مالی, اطلاعات و تاریخچه پزشکی به نام چند.

5. ورزش: ورزش صنعت با بهره گیری از داده های بزرگ برای بازی تحلیل, بازیکن, مزایده, پخش گذشته روند بهداشت و درمان و تناسب اندام, مدیریت از بازیکنان.

جدا از این شعبات بزرگ داده Hadoop گواهینامه نیز مورد نیاز برای دامنه های زیر به منظور به درو مزایای بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها از Hadoop. صنعت املاک و مستغلات انرژی بخش شرکت های آب و برق و بسیاری از دیگران که مایل به دست آوردن بینش عمیق تر و تغییر روش کسب و کار انجام شده است.

[ad_2]