فراموش مدیکر مکمل برنامه کمک به سالمندان با نسخه?

[ad_1]

با وجود این اخبار خوب که میانگین مزیت مدیکر طرح حق بیمه کاهش خواهد یافت و چهار درصد در سال آینده وجود دارد خبر ناراحت کننده برای مزایای مدیکر. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط Avalere سلامت, شرکت پرداخت برای نام تجاری مواد مخدر را افزایش می دهد در سال 2012.

شرکت پرداخت یک مقدار خاص که طرح بیمه درمانی خود را ممکن است نیاز باشد که شما برای پرداخت خاص پزشکی و یا خدمات عرضه. برای مثال طرح بیمه درمانی خود را ممکن است نیاز به $25 شرکت پرداخت برای یک دفتر مراجعه و یا 35 دلار برای یک نام تجاری داروهای تجویزی و پس از آن شرکت های بیمه اغلب می پردازد مانده از اتهامات عنوان شده علیه.

شرکت برای پرداخت ترجیح نام تجاری مواد مخدر افزایش خواهد یافت تا 40 درصد در حالی که غیر ترجیح نام تجاری مواد مخدر را افزایش می دهد 30 درصد به طور متوسط. ترجیح نام تجاری داروها معمولا داروهای که, داروهای تجویزی, طرح مذاکره تخفیف با تولید کننده. همانطور که برای ترجیح داروهای ژنریک copays بدون تغییر باقی خواهد ماند. برای غیر ارجح جنریک ها شرکت می پردازد و انتظار می رود به رها کردن توسط 43 درصد است.

مزایای مدیکر نیز انتظار می رود به پرداخت سهم بیشتری از هزینه داروهای تخصص است که می تواند بیش از 1000 $در هر نسخه. تخصص مواد مخدر شامل بسیاری از جدیدتر درمان برای بیماری های مزمن مانند اسکلروز متعدد و آرتریت روماتوئید. جدید داروهای ضد سرطان که به عنوان قرص نیز در نظر گرفته می شود تخصص مواد مخدر.

می تواند مزیت مدیکر برنامه یا Medicare Part D نسخه برنامه کمک کند ؟

ترین مزیت مدیکر قصد دارد با کمک برخی از, اما نه همه داروهای تجویزی. همان درست است برای Medicare Part D بنابراین شما لازم نیست هر دو یک مزیت طرح و بخشی D طرح است. همیشه بررسی کنید که داروهای تحت پوشش هر طرح.

مدیکر اعلام کرد که Medicare Part D طرح حق بیمه باقی خواهد ماند بدون تغییر در سال 2012. حق بیمه هنوز هم به طور متوسط حدود 30 دلار در هر ماه است. بر اساس Avalere مطالعه قصد دارد با کمترین حق بیمه ماهانه ممکن است همیشه بهترین معامله.

دن مندلسون, Avalere مدیر عامل شرکت گفت: سالمندان نیاز به فراتر از حق بیمه به درک مواد مخدر خود را بهره مند شوند. بیشتر هزینه بار منتقل می شود بر روی بیمار که نیاز به دارو مهم تر آن است که برای سالمندان به درک که سطح بعدی.”

با توجه به مدیکر مقامات که خواندن و مطالعه گسترده و به طور متوسط قیمت شارژ توسط برنامه داروهای تجویزی مشخص نیست چه فرد ذینفع تا پایان پرداخت خواهد شد. جان بلوم, مدیکر معاون مدیر گفت: شما نمی توانید در قرعه کشی یک نتیجه کلی از آنجا که همه مواد مخدر به نیازهای فردی. شما نیاز به در نظر گرفتن طرح خاص و داروهایی که فرد مصرف می شود.

بهداشت و درمان مراقبت از تعمیرات اساسی مفید برای سالمندان?

به عنوان Blum تا به حال با اشاره به مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی قانون کمک به ذینفع با مواد مخدر هزینه های صرفه جویی در پول. برای کسانی که تحت مدیکر را “سوراخ شیرینی بی شیرینی” پوشش شکاف ذینفع می تواند 50 درصد تخفیف در نام تجاری-نام مواد مخدر.

حدود 47 میلیون نفر از افراد معلول هستند با بهره گیری از مدیکر و حدود نه در 10 ذینفع باید یک برنامه داروی نسخه. Medicare Part D برنامه دارای سطوح مختلفی از پوشش. رایج ترین طرح دارای پنج سطح است که ترجیح داده generics, غیر-ترجیح جنریک ها ترجیح مارک های غیر ارجح برندها و تخصص و مواد مخدر.

[ad_2]