فدراسیون بهترین تصمیم را برای لیگ برتر گرفت

[ad_1]

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان:

ایسنا/خوزستان سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با بیان این که فدراسیون برای تصمیم گیری درباره لیگ برتر، هم اندیشی و با تک تک باشگاه ها صحبت کرد، گفت: تصمیم گرفته شده مبنی بر تعطیلی لیگ، به ضرر هیچ باشگاهی نیست و فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت.

سام بوشهری در گفت و گو با ایسنا در خصوص پایان یافتن لیگ برتر بسکتبال کشور بدون تعیین تیم قهرمان، اظهارکرد: باتوجه به شیوع کرونا ویروس و این که مشخص نبود تا چه زمانی شرایط بهبود پیدا می کند، فدراسیون نیز از باشگاه ها برای چگونگی اتمام لیگ نظر خواست و اتفاقا رییس فدراسیون در این زمینه، شخصا با خود من هم تماس گرفت و در نهایت نظر باشگاه پالایش نفت آبادان و تمام باشگاه ها این بود که ادامه لیگ به سود سلامت بازیکنان و تیم ها نیست و نظر تمام باشگاه ها نیمه تمام ماندن این فصل از لیگ برتر بسکتبال بود.

وی با تاکید بر این که فدراسیون برای تصمیم گیری درباره لیگ، هم اندیشی و با تک تک باشگاه ها صحبت کرد، گفت: این تصمیم به ضرر هیچ باشگاهی نیست. فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت، ضمن این که قهرمان هم اعلام نشد زیرا هشت تیم حاضر در پلی آف، در شرایط مساوی قرار داشتند و جایگاه جدولی تیم ها به جهت بازی راحت تر است، وگرنه هیچ تضمینی وجود نداشت که چه تیمی از هشت تیم راه یافته به پلی آف، قهرمان شود.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عنوان کرد: سال گذشته، تیم ما که در دو مرحله رفت و برگشت لیگ برتر در رده چهارم قرار داشت و شهرداری گرگان نیز که در جایگاه سوم بود، برگزارکننده بازی فینال بودیم و تیم های اول و دوم، برگزارکننده دیدار رده بندی بودند. ما با وجود این که در دور رفت و برگشت چهارم بودیم، به قهرمانی رسیدیم، یعنی این اتفاق می توانست امسال هم رخ دهد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون بسکتبال ایران روز گذشته، 27 فروردین ماه با انتشار اطلاعیه‌ای رسما پایان مسابقات لیگ برتر مردان و برگزار نشدن مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها را اعلام کرد. البته به دلیل خواسته برخی باشگاه‌ها، این رقابت‌ها بدون معرفی قهرمان پایان یافت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link