فحشا راکت

[ad_1]

اگر چه طبقه متوسط رشد کرده در پاکستان نزدیک به یک چهارم از جمعیت است و ضعیف طبقه بندی شده به عنوان از اکتبر 2006. دختر فرزند چهره خطرات بیشتری برای بقا است بیشتر در معرض خشونت و سوء استفاده و دسترسی کمتر به آموزش تغذیه مناسب و خدمات بهداشتی و درمانی. کم وضعیت کودکان و زنان جلوه ای از سطح سواد پایین گسترده شکاف بین قانون و اجرای محدود و مشارکت در جامعه مدنی است.

این ما به ارمغان می آورد به تابو موضوع فحشا. ما می گویند که برده داری از بین رفته از تمدن اروپا اما این درست نیست. برده داری هنوز وجود دارد اما در حال حاضر آن را تنها به زنان و نام آن فحشا (ویکتور هوگو). که یک زن روسپی است? با توجه به لغت به معنی کسی است که solicits و قبول پرداخت برای sex عمل می کند. یک زن روسپی (tawaif نیز نامیده می شود, فاحشه عالی, فاحشه, کج بیل زدن در خیابان واکر sex کارگر و یا اسکورت) است که یک فرد از زمانی که یک زن که sex با مردم برای پول است.

برخی از کشورها ساخته شده اند فحشا غیر قانونی است. حتی هنوز هم در برخی کشورها مانند هلند ساخته شده اند همان عمل حقوقی و دادن مجوز به افراد مشغول به کار در این حرفه است.

فحشا است که گاهی اوقات به نام “جهان قدیمی ترین حرفه”. شده اند وجود دارد داستان آن در تقریبا در هر فرهنگ و جامعه است. در زمان راج بریتانیا این عمل در نظر گرفته شد قابل احترام است. این ‘tawaif’ پس از آن بود که غنی از رسوم و اصول است. تمرکز شد تا حد زیادی در رقص و آواز. آن را خالص گناه سرگرمی. غنی اشراف’ از سراسر زمین ارسال خواهد فرزندان خود را به این tawaifs به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند و منش و وقار. در طول سال بی گناه سرگرمی کردم سمت ردیابی و یک نسل جدید از روسپی پدید آمده که فاقد توانایی برای آواز خواندن و رقص و تنها علاقه مند به ساختن پول برای امرار معاش از طریق فروش بدن خود را.

پس از تجزيه در سال 1947 پاکستان به ارث تاریخی نور قرمز در مناطق لاهور و مولتان از جمله بدنام Hira مندی و شاهی Mohalla منطقه است. این را به خوبی در مناطق توسعه یافته و جذب هر دو مشتریان ثروتمند و کسانی که به دنبال خوانندگان و بازیگران. این مجموعه ای از افراد بسیار خاص در مورد خود سیستم طبقه. کسانی که با داشتن دانش و مهارت در مورد موسیقی و رقص به نام “mirasi’ و کسانی که افراط در فعالیت های جنسی هستند به نام “kanjars’. این یک افتخار بزرگ برای یک mirasi به ازدواج در خالص mirasi خانواده و kanjar به ازدواج در خون خالص از kanjars.

پاکستان یک کشور اسلامی است. اسلام به شدت منع sex-تجارت با توجه به اعلام خارج از ازدواج sex به عنوان یک فعالیت غیر قانونی. روسپی در این کشور در نتیجه عمل زیرزمینی و به رغم مشکلات حقوقی و بر خلاف باور عموم فحشا پر رونق در کشور است. در پاکستان فحشا بود و هنگامی که در ارتباط با کوچه های تاریک و کوچک قرمز-نور منطقه. در حال حاضر آن است که به سرعت تراوش به بسیاری از محلات این کشور مسلمان را در مراکز شهری’. وقت آن است که برای همه ما به اعتراف است که فحشا انجام خروشان تجارت درون خود ما مرزها.

آن است که بسیار رایج است که دختران در حال حاضر به حراج گذاشته. برخی از مردان قدرتمند یا ترتیب برای ازدواج با دختر یا فقط او را ربوده و پس از فروش ، مزایده دختران چیده شده برای سه نوع از خریداران: غنی بازدید از اعراب (شیوخ بازرگانان, بازدید کنندگان, دولت, مالی, پزشکی و دانشجویان دانشگاه) غنی محلی اصیل و روستایی کشاورزان; همه آنها خسته از اموال خود را به زودی و به دنبال یک جاذبه جدید.

قرمز نور مناطق در شهرهای بزرگ به ویژه شهر لاهور شد محدود ثمر و تحت حملات مستمر در زمان ایوب خان رئیس جمهور و پس از آن در زمان سلطنت جمهور ضیاء الحق. در آغاز این آمد و به عنوان یک بارقه امید برای از بین بردن فحشا از زمین خالص مانند پاکستان است. اما افسوس که بد گسترش مانند آتش از آن پس به بعد. نتیجه این شد که این زنان فقط در نقاط مختلف شهر ساخت آن را سخت تر به آنها پیگیری کردن. آنچه ما رسیدن ؟ یک زن روسپی است و دیگر کسی که زندگی در محله های فقیرنشین مانند شاهی Mohalla. یک دختر زندگی می کند که دو خیابان از خانه ما در, DHA, اسلام آباد, یک زن روسپی است. هیچ کیفری شواهد علیه او, بنابراین شما نیز ممکن است ذهن کسب و کار خود را. وجود دارد بدون توقف به این کسب و کار!

مردم در نظر آن را یک ننگ شود مربوط به زنان مانند آن و حتی پس از آن ما به طور منظم پیدا کردن داستان در مورد چگونه قدرتمند ترین مردم کشور ما سفر تمام راه را به چنین مکان هایی برای پیدا کردن لذت آنها دیگر عاقلانه خواهد بود و نه حق.

ما باید به درک که آن را کاملا روسپی که در اشتباه هستند. ما به همان اندازه مسئول ‘مشاغل’ و شرایط. آنها با توجه به هر گزینه از هر فرصتی برای تبدیل شدن به یکی از ما. آنها با ارائه فرصت های برابر. این مسئولیت یک کودک که به دنیا آمده است در این خانه یک زن روسپی است. که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه, آنها را مجبور به انجام همان کسب و کار. دلیل آن را ” خود ” فشار اجتماعی آن را تنها راه آنها می توانید زندگی می کنند چرا که این آرزوی پدر و مادر خود (اگر آنها او را می دانم). آنها را به اطاعت خود را مردمی و نه مطابق با خواسته های پدر و مادر خود را در نظر گرفته است به عنوان بی اعتنایی. کسانی که در جامعه ما قابل قبول نخواهد بود و در عوض آنها را مجبور به عقب نشینی در خشک کردن معده خود را تا مرگ.

بیشتر با استعداد tawaifs باید هدف خود را برای ورود به صنعت فیلم. هنگامی که آنها به یک استراحت آنها انکار هر گونه ارتباط خود را به محل اصلی تولد در ترس از پذیرفته شده بدون در نظر گرفتن خود را مومن ، رسما غیر قانونی است اما غیررسمی آن قابل تحمل است. بسیاری از بار وقتی که صالح SSP است منصوب عرفی حمله انجام شده است به دور تا چند دالالن و چند اما آنها منتشر شد و پس از یک شب یا دو و همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

در یک بررسی متوجه شدم که نود و پنج درصد از نوجوان روسپی در اسلام آباد راولپندی و لاهور بودند مورد آزار جنسی توسط نزدیکان و دوستان و معلمان خود را قبل از آنها به تصویب رسید این حرفه از اعطای نعمت جنسی پرداخت. در تضاد به مشترک فرض که روسپی به طور معمول متعلق به بی سواد بخش از جامعه این بررسی همچنین نشان داده است که 74 درصد از آنها دانشجویان است.

روسپی ارائه شده در بالیوود و Lollywood فیلم در واقع کاملا مخالف از واقعیت است. وجود دارد برخی از زنان روسپی که به اتهام بالا و به عنوان ” تماس های مدرن تر مدت است. اما در همان جامعه وجود دارد روسپی که کار را برای Rs. 10-20. این سطح از بی سوادی و فقر است. سطح سقط جنین برای این زنان لمس آسمان نیز هست. آنها نه افراط در هر wooing فعالیت ها و رسیدن به کسب و کار بلافاصله. این همچنین افزایش میزان بیماری است. اچ آی وی ایدز و سفلیس شایع ترین بیماری های منتقل شده از طریق sex. و هیچ درمانی برای آن مگر اینکه مشاوره و آگاهی در دسترس است.

بند 6 از اهداف توسعه هزاره (MDG) از سازمان ملل متحد با تمرکز بر چگونه برای جلوگیری از/ جلوگیری از گسترش اچ آی وی ایدز. اگر هر یک از بند در اهداف توسعه هزاره نتواند کل پروژه در نظر گرفته شده است به یک شکست. با توجه به اهمیت این گام اول است. هر تلاش ممکن باید به دوباره تصویب حس انسانیت و اخلاق. آگاهی باید ایجاد شود. اگر ما نمی توانیم از بین بردن آن حداقل ما می توانید سعی کنید برای به زانو در آوردن آن است.

در مارس 1998 پاکستان بود با تهدید توسط دیوان عالی کشور به عذاب و اگر او اجازه نمی دهد به شوهر سابق او به sex با او هر زمان که او می خواست. اگر چه او دوباره ازدواج کرد و سپس دادگاه پاکستان منحل هر گونه احترام به زندگی زناشویی شاد. به چه حقی ما را به قاضی روسپی زمانی که قانون گذاران این کشور در حال نامحسوس در تصمیم گیری های خود را? چرا باید یک زن را از ازدواج هنگامی که آن را به وضوح مجاز در اسلام و یا هر جای دیگری است ؟ آیا این از نظر اخلاقی اجتماعی و اخلاقی درست است ؟

فعالیت از آهنگ و رقص به عنوان تمرین در شاهی Muhallah و بسیاری از جاهای دیگر که برای ماده تسهیل عمل فحشا. در گذشته آواز و رقص و ‘سرگرمی’ تو باید شده اند که تمرکز اصلی برای چنین فعالیت هایی است. اما وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که همه از این کمک در جذاب یک مرد او را به پرداخت بیشتر. از میان این مردان وجود دارد حداقل 50% نسبت به کسانی که پرداخت حتی بیشتر برای به دست آوردن لذت جنسی. ما باید به درک که روسپی ادامه خواهد داد به افزایش در تعداد یک مدت طولانی به عنوان آنها به ماندن در کسب و کار زمانی که به مشتریان وجود دارد. پایه اقتصادی مفهوم در اینجا اعمال می شود: عرضه برابر تقاضا است. من پایان من مقاله در خطوط دون کیشوت:

“سلامت عقل ممکن است جنون اما این اتفاقات از همه این است که به زندگی را به عنوان آن است و نه به عنوان آن باید باشد.”

[ad_2]