غیر قانونی و محکومیت پزشکان توسط وزارت بهداشت (NYSDOH) مربوط به مرگ ومير

[ad_1]

گسترش محکومیت غیر قانونی در ایالت نیویورک باعث NYS کانون برای ایجاد یک روبان آبی نیروی کار به مطالعه آن سیستمیک رویه و قانونی باعث می شود و به ارائه راه حل. در واقع یک گزارش پروژه بی گناهی یافت ایالت نیویورک به ملی, رهبر, پیشی همه کشورهای دیگر در آن میزان محکومیت غیر قانونی. روبان آبی یافته های مندرج در یک سند تحت عنوان “گزارش نهایی از ایالت نیویورک کانون's نیروی کار در محکومیت غیر قانونی” به اتفاق آرا تایید شده توسط انجمن's House of نمایندگان در مارس 4.

نتايج حاصل از نیروی کار ارائه اخلال تفسیر آشکار خطا توسط نیویورک دولت و سیستم قضایی که منجر به محکومیت افراد بی گناه. در بیش از 50% موارد شکست دولت شیوه های چنین به عنوان سوء رفتار توسط دادستان – به سرزنش برای محکومیت غیر قانونی.

غیر قانونی و محکومیت نه تنها دلالت ایالت نیویورک سیستم عدالت کیفری. آنها همچنین گزارش داد در شیوه های قانونی از NYS وزارت بهداشت (NYSDOH) شناخته شده برای نادیده گرفتن تشریفات و سوء استفاده از قدرت در آن اقدامات انضباطی علیه پزشکان. چند اسکناس با هدف جبران این نابرابری بودند همه را وتو کرد. در میان بسیاری از این روند به دلیل نقض است انکار از شاهدان برای پزشکان', دفاع, استفاده از آلوده قضات و مربیگری از شاکیان توسط دادستان به دروغ – در واقع “برنده” موارد حیاتی برای پیشرفت حرفه ای خود را. به خصوص هدفمند در این مخرب تعقیب هستند پزشکان تمرین طب مکمل. یک پزشک که خواست ناشناس بماند به خاطر ترس از عذاب گفت: “محکوم پزشکان کاری که با سهولت: فقط don't اجازه می دهد آنها را هر شاهدان; سپس بخش رایگان است به را تشکیل می دهند هر چه آن را می خواهد.”

تراژدی از محکومیت غیر قانونی در امور مراقبت های بهداشتی تاثیر می گذارد به مراتب بیشتر از پزشکان است. گرفتاری بیماران به طور ناگهانی مجبور به چشم پوشی از تداوم مراقبت های پزشکی خود را با اجباری حذف خود را طولانی مدت پزشکان از طریق به چالش کشیدن از مجوز خود را نشان داده شده است در مطبوعات و اینترنت منتشر شده با عنوان 'بیمار مرگ و میر مرتبط با قضایی خطا است.' به ذکر برخی شکننده بیماران که “آسیب پذیر و بیمار به تنهایی و وحشت زده و ناگهان خود محروم اصلی تاسیسات (پزشک خود) شد بشدت سردرگم حاضر ارجاع به پزشکان دیگر و یا موفق به پیوند با آنها در نهایت از دست دادن آنها را به زندگی می کنند و غفلت های پزشکی خود را نیاز دارد. “یک پزشک گزارش مرگ نابهنگام از 7 نفر از جمله یکی از خودکشی سریع کاهش 8 آلزایمر's و عود از 12 بیماران روانی – که داروها شده بود با ظرافت تنظیم شده – منجر به سریال بستری شدن در بیمارستان. ”

در پاسخ به دادخواست در حال حاضر فرستاده شده به آژانس در رابطه با بیمار رفاه خواستار مستقل تاثیر مطالعات در دولت-دستور رها کردن بیمار. سازمان های تماس عبارتند از: ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی دولت (HHS) و مراکز مدیکر و مدیکید. این طومار نیز فرستاده شده به کمیسیون بهداشت و درمان Richard F. Daines, NYSDOH.

این مطالعه نقطه عطفی از عمده علاقه به پزشکی و روانپزشکی medico-legal جوامع و عموم مردم را هدف نشان می دهد که به طور ناگهانی قطع پزشکی و روانپزشکی خدمات توسط سازمان های دولتی جدی و گاهی کشنده عواقب آن برای بیماران به خصوص بیمارانی که محروم رنجور بیمار و یا psychiatrically غیر فعال است. این امر همچنین نشان می دهد اقدامات اصلاحی. در واقع اگر سازمان های دولتی فرض کنیم قدرت فسخ اساسی مراقبت به بیماران ارائه شده توسط پزشکان خود را, آنها احتمالا نیز باید قبول مسئولیت به اندازه کافی حمایت گفت: بیماران از طریق بحران با ارائه آنها را با صرفه جویی در زندگی تداوم مراقبت.

New York, NY – May 16, 2009

[ad_2]