عوامل به نظر در هنگام انتخاب خود را Hematology Analyzer

[ad_1]

آزمایشگاه های پزشکی بستگی دارد انواع مختلف دستگاه های آزمایشگاه برای ارائه دقیق آزمون نتایج در یک زمان کوتاه است. یک هماتولوژی آنالایزر یک ابزار ضروری است که مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل سلول های خون و تعداد جداسازی سلول های سفید خون, شناسایی سلول های غیر طبیعی و ارزیابی از دیگر مایعات بدن و پلاکت ها.

هماتولوژی آزمایشگاه تجهیزات خرید – نکات به یاد داشته باشید

هنگام خرید یک hematology analyzer برای آزمایشگاه بالینی نیازهای مهم است که به بررسی مدل های مختلف ارائه شده توسط سازندگان معروف. برخی از مدل های ارائه شده توسط تولید کنندگان شناخته شده عبارتند از: Beckman Coulter, ابوت, تشخیص Horiba ABX و QBC تشخیص است. مدل ممکن است متفاوت باشد با توجه به ویژگی ها و مشخصات. بنابراین شما باید خود را نگه دارید الزامات و محدودیت بودجه داشته باشید برای انتخاب مدل مناسب.

برخی دیگر از نقاط بالا در نظر گرفته شود عبارتند از:

  • آزمایشگاه فضایی – همیشه انتخاب یک مدل مناسب که در آزمایشگاه خود را. اگر خود را در آزمایشگاه دارای محدودیت فضا بهتر است برای انتخاب یک صرفه جویی در فضا ، برای مثال QBC ستاره های گریز از مرکز هماتولوژی سیستم جمع و جور و قابل حمل مدل اندازه گیری فقط 16 اینچ x 16 اینچ.
  • ویژگی ها و مشخصات فنی – با توجه به ویژگی های اصلی و مشخصات محصول مهم است. مدرن آنالایزر مجهز به خط جامع از ویژگی های از قبیل تست خودکار جمع و جور نیمکت بالا طراحی بالا و قابلیت اطمینان سیستم تک دکمه رابط اپراتور بسته ویال نمونه برداری خودکار تضمین کیفیت توابع صفحه کلید, صفحه نمایش, تست خودکار و آسان گزینه های برنامه نویسی. مطمئن شوید که دستگاه شما در نظر دارای ویژگی های است که نیازهای شما را برآورده. انتخاب یک مدل است که می تواند درست و مطابق نتايج در حداقل زمان به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی.
  • بودجه – در حالی که تجزیه و تحلیل چقدر به سرمایه گذاری در خرید دستگاه آزمایشگاه, آن است که به همان اندازه مهم است در نظر گرفتن منافع دراز مدت است که آن را می تواند ارائه دهد. یک آنالیز کیفیت را ارائه نتایج سریع و دقیق است و می تواند به اثبات می شود بیشتر مقرون به صرفه در دراز مدت است. قابل اعتماد آزمایشگاه تجهیزات فروشگاه های ارائه دستگاه های با کیفیت و قیمت رقابتی.
  • اتوماسیون – تولید کنندگان پیشرو در ارائه بالا توان تجزیه و تحلیل است که به طور کامل خودکار می باشد. اتوماسیون ویژگی اجازه می دهد تا اندازه گیری و تجزیه و تحلیل نمونه های مختلف به سرعت و با دقت با حداقل کمک های بشر.
  • نتیجه آزمون بهره وری – انتخاب یک مدل ارائه می شود که دقیق آزمون نتایج در حداقل زمان است که اطمینان حاصل شود گردش کار بهره وری. بالینی آزمایشگاه مجهز به این دستگاه قطعا باید یک مزیت رقابتی است. برای مثال ابوت همراه Dyn 1800 hematology analyzer ارائه نتیجه آزمون نمونه فقط در عرض 60 ثانیه. شناسایی توان و قابلیت های سیستم و بررسی کنید که آیا این دیدار می رود بار چرخش است.
  • تعمیر و نگهداری پایین – مهم است که به را انتخاب کنید و تجزیه و تحلیل است که کاربر پسند و آسان برای حفظ و آمد مناسب با گارانتی.

خرید هماتولوژی آنالایزر از یک تامین کننده قابل اعتماد

پیدا کردن قابل اعتماد آزمایشگاه تامین کننده تجهیزات باید اولویت خود را. نمایندگی های معتبر ارائه هر دو جدید و recertified هماتولوژی آنالایزر از برترین برندها مانند Beckman Coulter, ابوت, Horiba BARNEY, Medica, و دیگران. فروشنده مناسب کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید یک محصول با کیفیت که مناسب نیازهای فردی و بودجه. آنها همچنین پیشنهاد برتر پس از فروش از جمله نصب و راه اندازی سریع و به موقع و کارآمد تعمیر و نگهداری و تعمیر و خدمات.

[ad_2]