علل خونریزی واژن

[ad_1]

آیا شما ناگهانی و یا نامنظم خونریزی واژینال? اگر این است که همراه با سایر نشانه های غیر معمول اطلاع رسانی دکتر خود را بلافاصله.

خونریزی از واژن یک نشانه است که نیاز به توجه خود را به ویژه پس از آن می تواند از هر نقطه در دستگاه تناسلی زنان. دلیل این شامل هر چیزی از شدید مقاربت جنسی به سرطان که معمولا در اعتصاب زنان يائسه. Lei's بررسی آنها را یکی یکی.

اگر شما're علاقه خشن, عشق لب در ورودی واژن ممکن است زخمی و خونریزی رخ خواهد داد. به طور طبیعی اگر این اولین بار است که آهک you've بود sex و پرده بکارت خود را شکسته شد, انتظار می رود برخی از خونریزی بیش از حد.

خود ارضایی, می تواند دشوار در مهبل (واژن), به خصوص اگر شما با استفاده از روان شناسی, بطری یا سایر اشیاء خارجی. این می تواند باعث خونریزی. یکی دیگر از دلایل نفوذ عمیق است که می تواند کبودی دهانه رحم باز به رحم. اگر شما're با استفاده از IUD (دستگاه داخل رحمی) یا مصرف قرصهای ضد بارداری وجود دارد نیز ممکن است خونریزی.

درد و خونریزی پس از مقاربت و مداوم ترشحات واژن ممکن است نشان می دهد سرطان رحم اما این به احتمال زیاد به رخ می دهد در زنان بین 50 و 60. سرطان گردن رحم دارای علائم مشابه اما این بیماری در زنان در سن 30 به 50 است.

گاهی اوقات به دلیل خونریزی غیر طبیعی ممکن است که جدی است. ممکن است سیگنال وجود پولیپ کوچک (رشد که همراه واژن یا دهانه رحم عفونت های زخم زگیل یا وریدهای واریسی. دیگر علل احتمالی عبارتند از کیست های تخمدان, کم کاری تیروئید. فیبروم تومور یا عفونت لگن.

در کمک به متخصص زنان خود را ایجاد علت غیر طبیعی خونریزی واژینال توجه به علائم دیگر نیز هست. این پیشنهاد ممکن است سرنخ به ماهیت بیماری خود را. در اینجا برخی از نکات را در نظر بگیرید از “نشانه ها” توسط دکتر Isadore روزنفلد از بیمارستان نیویورک-Cornell Medical Center:

اگر شما're الکلی و یا بیماری شدید کبدی وجود دارد's بیش از حد استروژن موجود در بدن خود را که می تواند باعث خونریزی واژینال.

این است که پوست خود را خشک و خشن ؟ آیا شما خسته و خواب آلود ؟ اگر پس, خونریزی غیر طبیعی ممکن است به علت تحت عملکرد خود غده تیروئید.

آیا شما تا به حال یک تب است که می آید و می رود ؟ به عنوان شانس آن را داشته باشد, آن را نمی خواهد وجود دارد زمانی که شما در نهایت به دکتر. بنابراین او بگویید در مورد آن. تب معمولا به معنی عفونت است.

اگر شما've تا به حال کمی خونریزی در پوست خود را و یا خونریزی کمی بیش از حد به راحتی در دیگر نقاط بدن شما, این مشکل ممکن است دروغ در یک تعمیم اختلال انعقادی که خونریزی واژن است که تنها یک تجلی.

“هر زمان که شما تعجب که چرا شما باید غیر طبیعی واژینال, خونریزی همیشه به یاد داشته باشید که غیر پزشك زنان, عوامل می تواند مسئول بیش از حد – حالت رقیق کننده مواد مخدر و اختلالات انعقادی که رندر شما آسیب پذیر به خونریزی غیر طبیعی نه تنها از مهبل (واژن) اما از هر نقطه در بدن “روزنفلد گفت.

بنابراین قبل از اینکه همه چیز را از دست, دیدن یک متخصص زنان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای تقویت بدن خود را Immunitril – اولین خط دفاعی در حفظ یک سیستم ایمنی سالم است.

[ad_2]