علت واقعی کاندیدا

[ad_1]

کاندیدا آلبیکانس مخمر است که در زندگی ما دستگاه گوارش. آن را نیز قارچی است که باعث عفونت قارچی واژن. طبیعی است که مقدار کمی از کاندیدا خیلی دوستانه و محافظ باکتری ها در بدن ما به نام “Acidophillus و Bifidus” می توانید با استفاده از آن به عنوان غذا.

زمانی که چیزی اتفاق می افتد به کشتن این باکتری کاندیدا سلول ها شروع به تکثیر خارج از کنترل است.

کاندیدا می تواند در سراسر دستگاه گوارش باعث نفخ و گاز و مواد غذایی و واکنش های آلرژی, یبوست, اسهال, و یک میزبان از شکایات گوارشی.

کاندیدا نیز می تواند گسترش به ناحیه واژن پروستات قلب و ریه ها و کبد و باعث متعدد علائم و بیماری.

علل واقعی کاندیدا هستند نه یک راز است. آنها نیز همین کار را برای هر فرد است. برخی از افراد کاندیدا به علت ترکیبی از علل. برای شروع اجازه می دهد تا نگاهی به علل واقعی و بحث در مورد هر یک.

1. آنتی بیوتیک ها: آنتی بیوتیک ها یک علت شایع از کاندیدا. آنتی بیوتیک ها از بین بردن هر دو باکتری های مضر و باکتری های خوب. زمانی که آنتی بیوتیک ها از بین بردن باکتری های دوستانه این کاندیدا یک فرصت برای شروع به تکثیر. هر کسی که شده است درمان با آنتی بیوتیک برای آکنه عمده دندانپزشکی و یا هر بیماری که در آن آنتی بیوتیک استفاده شده است مکرر بیش از 1 دوره از 7-10 روز است یک نامزد برای کاندیدا است.

2. قرص های کنترل تولد و یا دستگاه: دهان و دندان قرص های کنترل تولد بیشتر هورمون استروژن است.

مکمل استروژن در صورت مصنوعی یافت شده است برای ترویج رشد قارچ است. چند سال پیش بزرگ Smokies پزشکی آزمایشگاه مطالعات منتشر شده نشان می دهد که هورمون می تواند اثر باکتری های روده ای.

مشترک سازگار از زنان قرص های کنترل تولد است عفونت قارچی است. مس يو دیگری است که ممکن است مخمر پروموتر.

از آن شده است مشاهده شده توسط David وات دکتری که مس باعث رشد قارچ است. اغلب يو مس کاربران توسعه سطوح بیش از حد مس در بافت خود را. مس اضافی می تواند کاهش آدرنال تیروئید و سیستم ایمنی بدن است. این می تواند آن را سخت تر برای بدن به مقاومت در برابر مخمر.

3. استرس بیش از حد و افزایش کورتیزول: استرس می تواند باعث رشد مخمر به چند دلیل. استرس باعث انتشار برخی هورمونی به نام کورتیزول. کورتیزول می تواند کاهش سیستم ایمنی بدن و همچنین افزایش قند خون است. ارتفاع در قند خون می تواند تغذیه سلول های مخمر اجازه می دهد آنها را به سرعت رشد می کنند. افسردگی در عملکرد سیستم ایمنی بدن را ترک بدن بی دفاع در برابر ناگهانی ارتفاع در مخمر. این دو واکنش تمایل به اتفاق می افتد با هم به عنوان کورتیزول بالا می رود. این است که دقیق همین دلیل استرس باعث کاندیدا است. کورتیزول می تواند اعتیاد به بدن است. آن را افزایش می دهد شکر و التهاب را تسکین می دهد. شده اند وجود دارد چند مطالعات نشان می دهد که بدن می تواند معتاد شدن به آن و سعی کنید به نگه داشتن آن بالا است. وجود دارد چند ساده مواد مغذی است که کمک به کاهش سطح کورتیزول بازگشت به حالت عادی با گفتن سیستم عصبی برای استراحت.

4. شیر مصرف آب: مشترک آب شیر سرشار از کلر است که یافت شده است برای از بین بردن دوستانه باکتری های روده ای. این اجازه خواهد داد که کاندیدا به رشد به عنوان پوشش زودتر.

5. انگل و کرم های روده ای: انگل و کرم های روده ای شایع تر است, پس از آن هر کسی فکر می کنم. برخی از محققان تخمین زده اند که بیش از 85 درصد از مردم زندگی می کنند در آمریکای شمالی و کانادا انگل دارند. انگل می تواند بزرگ کرم مانند موجودات کوچک و یا موجودات میکروسکوپی. هر دو نوع از بین بردن باکتری در روده ساخت قارچی رشد بیش از حد ممکن است.

6. یبوست: یبوست می تواند ناشی از کاندیدا. اما یبوست نیز می تواند منجر به کاندیدا است. اگر یکی را ندارد کاندیدا و پس از آن می شود يبوست به هر دلیلی کاندیدا ممکن است شروع به رشد می کنند. یک دستگاه گوارش است که يبوست آهسته در حال حرکت است و می شود بسیار قلیایی است. محیط قلیایی است که دقیقا آنچه که کاندیدا می کند بهترین در. بیشتر قلیایی دستگاه گوارش شادتر کاندیدا می شود.

مهم نیست که چه چیزی باعث یبوست است. یبوست به هر دلیلی به راحتی می تواند باعث کاندیدا است.

7. مواد مخدر و الکل: الکل بیش از حد می تواند به طور مستقیم از بین بردن باکتری های دوستانه و اجازه می دهد تا مخمر به رشد است. آبجو می تواند یک مشکل خاص نه به دلیل مخمر اما به دلیل مالتوز محتوا. مالتوز قند است که مشتق شده از مالت. قند مالت بسیار قوی است و می تواند تغذیه سلول های مخمر بسیار به سرعت. مردم با کاندیدا نیز تمایل به توسعه آلرژی به تمام محصولات قارچی که آیا مخمر سالم است یا نه. این به این معنا نیست که سخت ارواح یا شراب بیش از حد هر گونه امن تر است. الکل همیشه باید در حد اعتدال. داروها نیز می تواند باعث رشد بیش از حد قارچی به خصوص اگر آنها با برهم زدن سیستم گوارشی. هر گونه دارو و یا مواد مخدر است که می تواند دستگاه گوارش از عوارض ممکن است باعث رشد مخمر را با اخلال باکتری های دوستانه.

8. هیپوتیروئید: کم تیروئید بسیار شایع در مورد کانديدا. غده تیروئید دارای اثر مهمی در سیستم ایمنی بدن است. کافی عملکرد تیروئید نیز کمک می کند تا دستگاه گوارش به درستی. همانطور که اشاره قبلا عدم مناسب ترشحات گوارشی می تواند باعث کاهش باکتری های دوستانه. یبوست نیز مشترک با تیروئید کم. دمای بدن افت خواهد کرد اگر تیروئید کم است. افت درجه حرارت بدن متوقف می شود و بسیاری از واکنش های شیمیایی مختلف از وقوع است. برخی از این واکنش های شیمیایی جلوگیری از رشد بیش از حد کاندیدا.

9. نقص ایمنی: هر بیماری که در نتیجه سیستم ایمنی بدن را ضعیف می تواند در مورد کاندیدا است. بیشتر قابل توجه ایدز و سرطان.

کاندیدا می تواند به عنوان یک عارضه جانبی از این بیشتر تهدید بیماری.

10. عدم تعادل هورمونی: این مدت طولانی است که شناخته شده است که یک عدم تعادل بین استروژن و پروژسترون می تواند یک عامل در رشد بیش از حد قارچی. به منظور حمایت از دوستانه فلور روده مقدار کافی از هر دو هورمون مورد نیاز هستند. بزرگ Smokies آزمایشگاه پزشکی به چاپ یک مقاله چند سال پیش توضیح داد که چگونه این هورمون ضروری برای سلامت باکتری های دوستانه. هر گونه ناراحتی در این تعادل می تواند باعث رشد بیش از حد قارچی. عدم تعادل هورمونی باید اصلاح شود و پس از مخمر شده است کاهش می یابد و یا عود مطمئن است به رخ می دهد.

11. بیش از حد پاک کردن روده: من اعتقاد راسخ دارم در آبیاری colonic و پاک کردن روده. اما آن اتفاق می افتد که یکی می تواند بیش از حد پاک کردن. اگر کسی یک مقدار بیش از حد از colonics بدون جایگزین دوستانه bifidus باکتری که در روده بزرگ کاندیدا ممکن است رشد کند. این یک وضعیت نادر اما قابل توجه است.

12. دیابت: این مورد دشوار است برای مقابله با. ضروری است که دیابت خطاب اول و قند خون بود بدست تحت کنترل است. آن است که غیر ممکن است برای از بین بردن کاندیدا در حالی که قند خون بالا است. خاص وجود دارد, گیاهان است که ضد قارچی و به طور سنتی استفاده شده است به کاهش قند خون است. من توسعه این پروتکل 2 سال پیش و با استفاده از آن با نتایج خوب است, اما من احساس می کنم که اکثر مردم باید در سمت راست دیابتی پروتکل برای کاهش قند خود را قبل از اقدام به هر کاندیدا از بین بردن.

13. این فلز سمی اتصال: فلزات سمی نشان می دهد تا به طور مداوم در این کاندیدا بیمار است. آنها جیوه و مس و آرسنیک است. این فلزات غیر فعال کردن دقیق بخشی از سیستم ایمنی بدن است که به دنبال کنترل کاندیدا! آنها اغلب آنهایی که در پر کردن دندان و در آب. به عنوان آنها را از طریق دستگاه گوارش آنها می تواند موجب رشد بیشتر کاندیدا است. تست برای آنها انجام می شود با استفاده از مدفوع نمونه. آزمایش مدفوع برای فلزات سمی معکوس بدن's توانایی دفع فلزات به عنوان مدفوع از طریق کبد در مسیر اولیه فلزی دفع; ادرار است که یک نخست, خروجی برای بدن به تخلیه فلزات. مدفوع نیز نشان می دهد چه مقدار فلز کاندیدا است که در معرض!

بسیاری از پزشکان را به اشتباه به شدت کیلیت یا تلاش برای حذف فلزات از کاندیدا بیمار در اوایل درمان, فکر, است که دست زدن به علت روشن خواهد شد آن را سریع تر. با این حال این تنها در خدمت به گسترش این کاندیدا است. به عنوان بزرگ بیرون ریختن فلزات حرکت دستگاه گوارش آن مخاطبین و گسترش مخمر!

حذف فلز باید انجام شود پس از مخمر از بین رفته است در Biamonte روش ما با استفاده از یک ماده است که متصل فلزات در روده در طول مراحل اولیه کاندیدا حذف به نگه داشتن آنها را دور از کاندیدا تا زمانی که ما می تواند بیمار را به 3 فاز است که در آن فلزات را می توان با خیال راحت.

[ad_2]