طلا و نقره – چرا هر Katey باید آن را خود

[ad_1]

بنابراین شما فکر می کنم شما آماده هستند ؟ یا شاید شما در حال prepping. شما در مورد مواد غذایی شما در مورد فکر می کردم شما در مورد فکر می کردم امنیتی, مسکن, لوازم پزشکی, ارتباط… حتی حمل و نقل. چقدر توجه شما با توجه به ارز ؟ اگر شما در حال حاضر شاخص و کار را از طریق گزینه های خود را در این منطقه و سپس براوو به شما! آیا شما آن را انجام می دهند درست است ؟

با ارز اشاره به توانایی به تجارت کالا در حتی یک بحران اقتصادی یا یک ارز کار انداخت. در چگونه شما می رویم به خرید چیزهای ؟

پاسخ آسان است… ذخایر طلا و نقره به عنوان بخش مهمی از شاخص های طرح. وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر نیز هست… مانند حفظ (و یا ساختمان) از ثروت ارز نوسانات حفاظت و پرچین در برابر تورم است. دو نقره و طلا را حس می کند اما بسیار مفید برای preppers.

هنگامی که شما در حال ایجاد نمونه کارها خود را این فلزات گرانبها, این است که چگونه از آن می رود که نیاز به… شما با استفاده از شمش خود را به ساده خرید برای هر روز چیز است.

سرمایه گذاری در طلا و نقره برای preppers متفاوت از سرمایه گذاری افراد دیگر انجام می دهند برای مقاصد دیگر. وجود دارد دو چیز است که افتراق ما به عنوان preppers که ما نیاز به آدرس در هنگام خرید برای شاخص…

مهم Preppers نکته 1: تضمین ما قابل اثبات شمش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک آرایه وسیعی از فرقه برای هزینه های مختلف کالا. وقتی که من می گویند قابل اثبات من با اشاره به خرید شمش که افراد دیگر را تشخیص دهد به عنوان واقعی آن آنها خواهد بود به راحتی قادر به درک ارزش. به عنوان مثال سکه (نه همه آنها هر چند) به طور کلی یک انتخاب خوب برای این منظور در حالی که طلا یا شمش به طور کلی و نه یک انتخاب خوب است. هر دو طلا و نقره باید بخشی از نمونه کارها خود را از آنجا که طلا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید بزرگتر (و کمی فضای ذخیره سازی) در حالی که نقره می تواند به راحتی برای کوچکتر استفاده می شود خرید.

مهم Preppers نقطه 2: اطمینان ما را انتخاب کرده اند یک هوشمند امن و راهی آسان برای دسترسی و ذخیره شمش ما. باید آن را آشکار است که همه preppers باید خود را فیزیکی طلا و نقره (که توسط راه من فکر می کنم هر خریدار باید انجام دهید اما آن را نمی ممکن است به عنوان آشکار به فکر می کنم در مورد چگونه و در کجا به آن را ذخیره کنید. خود ذخیره سازی گزینه ها و انتخاب ها می تواند تمام تفاوت را از داشتن دسترسی به طلا و نقره زمانی که شما به آن نیاز دارید.

محتوای این مقاله مهم است! در مجموع اهمیت آن فقط به یاد داشته باشید که ما باید شمش است که می تواند به رسمیت شناخته شده توسط دیگران به عنوان املاک و واقعی ما نیاز به اندازه کافی کوچک فرقه برای خرید کم هزینه اقلام (مانند نان) و همچنین بالاتر فرقه به راحتی تسهیل بزرگتر معامله (برای مثلا یک اسب). در نهایت ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما باید امن و آسان برای دسترسی به محل به فروشگاه ما طلا و نقره به طوری که ما می تواند رسیدن به آن را در زمان نیاز است.

[ad_2]