ضعیف کیفیت فولاد ابزار نما یک تهدید برای بیماران ؟

[ad_1]

امید بستن برای عمل جراحی به عنوان یک راه حل های پزشکی است که اغلب یک تغییر زندگی تصمیم نه تنها برای بیمار بلکه برای پرستاران و پزشکان را به خوبی! می شود آن را یک اصلاح جزئی یا عمده مداخله شانس موفقیت را می توان تا حد زیادی وزن توسط تعدادی از عوامل. یک عامل مهم موثر بر میزان موفقیت پاکیزگی و بهداشت است. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ تعمیر و نگهداری پاکیزگی در واقع می تواند عامل تصمیم گیری حتی در موارد جراحات جزئی. در مورد عمل جراحی کیفیت و تمیزی فولاد ابزار دو عامل در واقع می تواند کمک در پیشرفت این بیماری به جای درمان آن. اهمیت این عوامل است که اغلب تضعیف.

ابزار جراحی ابزار است که در تماس با مایعات بدن و بافت. این ابزار بنابراین باید به درستی استریل هر دو قبل و بعد از عمل جراحی. نادرست استریل ابزار می تواند تبدیل به ناقل بسیاری از میکرو ارگانیسم ها و کمک در انتقال از بیمارستانی (بیمارستان به دست آورد) عفونت. در حالی که پروتکل های استاندارد برای عقیم سازی و پاکیزگی در محل هستند در بسیاری از بیمارستان ها در سراسر جهان اهمیت خود را باید دوباره تاکید کرد از زمان به زمان. کیفیت ابزار جراحی و تجهیزات دیگر است و در عین حال یکی دیگر از عوامل است که اغلب نادیده گرفته شده است اما حیاتی برای موفقیت عمل جراحی است. یک فولاد ابزار باید به مشخصات دقیق و باید تحت یک بررسی انتقادی روش. گسل حتی در سطح خرد می تواند تهدید کننده زندگی: شکاف یا ترک می تواند تبدیل به پرورش زمینه را برای چندین میکروب معیوب می توانید لبه های سوراخ دستکش در هنگام کار و یا در بدترین سناریو از همه اینکه رسوب قطعات از کیفیت پایین ابزار در داخل بدن بیمار!

“در سال 2009 در شهر ناتینگهام بیمارستان چندین بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار گرفتند قرارداد تهدید کننده زندگی آنتی بیوتیک در عفونت های مقاوم به دلیل معیوب فولاد ابزار: این ابزار باعث میکرو سوراخ در جراحان’ دستکش است که به نوبه خود شد به دارو مقاوم در برابر عوامل بیماری زا است. در سال 2009 دوروتی قهوه ای تحت عمل جراحی قلب در ناتینگهام بیمارستان شهرستان است. در حالی که عملیات موفقیت او قرارداد یک آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عفونت ادعا کرد که تقریبا زندگی خود را. ده دیگر بیماران توسط براون جراح در حدود همان زمان قرارداد همان کشنده عفونت است.” – Mercola.com

چند جمله موارد گزارش شده در هند به عنوان به خوبی.

“پزشکان در دولت کالج پزشکی بهبود بخشی از یک ابزار جراحی از بدن یک زن که تا به حال شکسته و افتاده به حفره شکمی در حالی که او تحت یک عمل جراحی هيسترکتومی در بدینیکنور taluk بیمارستان در روز پنج شنبه صبح است.” – هندو

ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) گزارش حداقل 1000 بروز هر سال به عنوان یک نتیجه از کیفیت پایین ابزار پزشکی و جراحی. رسیدگی به ناتینگهام بیمارستان شهرستان مورد مطالعه نشان داد که حداقل 20% فولاد ابزار معیوب و کل شبکه تولید کنندگان-بازرسان-مدیران مقصر است. بسیاری از ابزارهای قابل بازیافت و دوباره جوش با روکش خورده و حفره دار فلزات ممکن است معیوب لبه یا سر پیچ و قطعات شکستن.

پس چه می تواند شما را در مصرف کننده برسد ؟ خرید محصولات فقط از اعتماد تولید کنندگان بارها و بارها از آنها بخواهید در مورد بازرسی روش های استفاده از محصولات یکبار مصرف و اطمینان از پاکیزگی پروتکل ها به دنبال آن هستند در درمانگاه/بیمارستان و خرید محصولات با کیفیت خوب برای محافظت از بیماران خود را از این عوارض ناخواسته.

[ad_2]