ضروری لوازم پزشکی: مراقبت از زخم پانسمان

[ad_1]

پزشکی آمده است یک راه طولانی از آن ریشه های اولیه زمانی که بیماری اغلب به عنوان یک درمان وضعیت فوقالعاده ریشه. بسیاری از پیشرفت در پزشکی آورده بودند در مورد ضرورت; جنگ به عنوان مثال منجر به پیشرفت های بسیاری در زمینه تروما و مراقبت از زخم. این یک واقعیت است که در بسیاری از جنگ های عامل تصمیم گیری نشده است برتر اعداد یا بهتر تسلیحات اما سلامت.

تاریخ به ما می گوید که بسیاری از اوقات ارتش شده اند نابود نه با دشمن بلکه با بهداشت ضعیف و جهل را از مراقبت های پزشکی مناسب. یکی از مهم ترین لوازم پزشکی مورد استفاده در میدان جنگ طب پانسمان زخم.

وجود دارد انواع مختلف پانسمان زخم که یک پزشک مراقبت های بهداشتی ممکن است را انتخاب کنید. نوع پانسمان بستگی به نوع زخم از جمله اندازه و محل آن. حتی در دوران باستان نیاز به پوشش زخم به رسمیت شناخته شد. لوازم پزشکی پس از آن به عنوان پیشرفته به عنوان آنها امروز, اما آنها هنوز هم اقدام به انجام توابع اساسی از یک پانسمان زخم است که برای حفاظت از بافت ها بیشتر از تروما و همچنین برای جلوگیری از ذرات مانند گرد و غبار یا شن و ماسه از ورود به زخم.

یک پانسمان زخم نیز قرار است به جمع آوری هر گونه مایع مانند خون یا چرک آن تخلیه از زخم. در موارد شدید که زخم آلوده پانسمان نیز می تواند جذب هر گونه بو. پانسمان نیز باید غیر سمی و ضد حساسیت. پنبه و کتان استفاده شده است به عنوان بانداژ و پانسمان بر روی زخم.

امروز فروشگاه های فروش لوازم پزشکی بورس انواع مختلفی از پانسمان. شایع ترین این گاز است. گاز خالص مانند پارچه است که بسیار سبک وزن است. این پانسمان از انتخاب برای زخم های کوچک می آید و یا به صورت رول و یا در لنت ها و مربع. برای بیماران مبتلا به پوست حساس, پانسمان ساخته شده از طل نیز ممکن است به عنوان استفاده می شود این مواد نمی چسبد به سطح زخم.

نوع دیگری از پانسمان استفاده می شود در کم عمق زخم است نیمه تراوا پانسمان. آن تشکیل شده است از یک شفاف استریل ورق است که باعث می شود آن را آسان تر برای بررسی زخم زیر. برای بزرگتر زخم پانسمان ساخته شده از عصاره آبی-colloids نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. در ضمن یکی از آخرین تحولات در تجهیزات پزشکی برای مراقبت از زخم است هیدرو ژل پانسمان ساخته شده از آب را در یک کامپوزیت شبکه.

آبی-فیبر پانسمان نیز یک نوع نسبتا جدیدی از پانسمان است که تشکیل شده است از یک نرم منسوج پد. این است که به ویژه مناسب برای جزئی ضخامت سوختگی زخم و آسیب زخم. این ژل پس از تماس با رطوبت و مهر و موم زخم در حالی که اجازه می دهد برخی از هوا به نفوذ. این نوع پانسمان زخم نیز می توان برای چند روز آن را یک گزینه مقرون به صرفه.

نیاز به حفظ زندگی و کاهش درد و رنج تسهیل سریع فرایند درمان است که در قلب بسیاری از پیشرفت های پزشکی است. همراه با پیشرفت در تکنیک تکامل بهتر تجهیزات پزشکی نیز ثابت کرده است ابزاری برای ایجاد مراقبت بهتر برای بیماران مبتلا به تروما یا بیماری.

بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای دریافت زخم پانسمان برای زخم خود را و یا شما به سادگی می خواهید برای به دست آوردن چیزی برای کیت کمک های اولیه همیشه اطمینان حاصل شود که شما خرید این زخم پانسمان از تامین کنندگان معتبر. برای اطلاعات بیشتر در مورد که در آن شما می توانید خرید بهترین سس زخم در بازار امروز اینجا را کلیک کنید.

[ad_2]