صورتحساب های پزشکی – مدرن تعریف

[ad_1]

وقتی پرسیده شد که در مورد هدف از صورتحساب های پزشکی, اکثر مردم پاسخ دهد که در آن وجود دارد به پزشکان پرداخت می شود. اما پزشکان پرداخت می شود به طور معمول در برخی از کشورها که هیچ پزشکی صدور صورت حساب. بنابراین عقل متعارف می رود اگر پرداخت شد و تنها دلیل برای صدور صورت حساب های پزشکی, سپس آن را باید نسبتا آسان برای از بین بردن آن و حتی صرفه جویی میلیاردها (دیدن دکتر حزقیال Emanuel's مقاله ای در نیویورک تایمز در نوامبر 12, 2011). اگر چه حسابداری و مدیریت پزشکی دریافت کند پزشکان پرداخت می شود, عملکرد آن بسیار وسیع تر است. این مقاله کوتاه تلاش برای بهتر تعریف نقش های حسابداری و مدیریت پزشکی نقش در جامعه ما است.

سه سوال اساسی در مورد بهداشت و درمان

اولین پزشکان قانونی توانایی ارائه هر گونه درمان پزشکی آنها را انتخاب کنید. می توان آن را مفید, مضر, یا فقط بی فایده است. به عنوان دکتر داگ کسل اشاره کرد: “یک پزشک می تواند درمان سرطان پانکراس با, ارگانیک, زردچوبه, دستور هفتگی MRI's اسکن برای سردرد انجام بیست روش های جراحی پلاستیک در یک بار و یا شما پروپوفول به خواب.” چگونه می تواند ما را در کشف اگر پزشکان ارائه مراقبت با کیفیت و یا اگر عمل آنها در خارج از انتظارات ما?

بعدی مستند و خواندن هر فرد بیمار برخورد به تمام جزئیات آن را بیش از منابع ما به دلیل دهها هزار نفر از بیماری نهادهای مطالعات تشخیصی و درمان و بی شماری فردی تنوع. چگونه می تواند ما را در سند هر برخورد دقیق به طور خاص و اختصار به اندازه کافی و هنوز هم مقرون به صرفه شناسایی سریع از صحت آن و پرداخت مقیاس ؟

سوم پوشش تمامی جمعیت با همان طرح خواهد بود بی فایده (و یا ناکافی) به عنوان های مختلف جمعیت بخش نیاز به پوشش های مختلف. چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود انواع پوشش های مختلف مردم ؟

نقش حسابداری و مدیریت پزشکی امروز ؟

در سرمایه گذاری کارآمد-فرضیه بازار ادعا میکند که بازارهای مالی هستند “informationally کارآمد” که بدان معنی است که قیمت ها منعکس کننده تمام اطلاعات موجود به شرکت کنندگان در بازار. بازار کارایی مکانیزم جمع آوری و ارائه تمامی اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان در بازار.

صورتحساب های پزشکی بهداشت و درمان بازده بازار ساز که

  1. تضمین درمان با کیفیت
  2. اسناد و درمان
  3. کمر در خارج از کنترل پزشکان و
  4. ارائه می دهد بیماران جایگزین.

به جای نوشتن پروتکل های پرداخت برای هر ممکن است بیمار برخورد ما مدون تشخیص و درمان است. این دو مجموعه از کدهای همراه با یک سیستم نقشه برداری از کدهای برنامه پرداخت اجازه می دهد تا ما را به آزمون در صورت لزوم آزمایشات و درمان های انجام شده برای یک مشکل است. بیشتر مجموعه از کدها و نقشه برداری سیستم دیجیتالی این امکان پردازش سریع مقادیر زیادی از داده ها.

این سیستم نقشه برداری به راحتی شناسایی پزشکان که عمل خارج از انتظارات خود را. مدیکر و شرکت های بیمه بررسی درمان کفایت به مشکلات استفاده از این سیستم نقشه برداری که اغلب به نام حسابداری و مدیریت قوانین.

علاوه بر این کدهای ICD برای تشخیص و کدهای CPT برای درمان به نمایندگی از DNA برای پرونده های پزشکی. برای بسیاری از مسائل پزشکی از یک پزشک نیاز به دانستن کمی بیشتر از آنچه که موجود است در حسابداری و مدیریت ثبت. به قول دکتر داگ کسل, “تقریبا همه از مزایای که می تواند آمده از سوابق پزشکی الکترونیکی از جمله درمان ارزیابی و پرسشنامه اطلاعات موجود در صورتحساب ثبت شده اند که الکترونیکی برای سال.”

در نهایت یک طرح بیمه هرگز همه جا. یک فرد جوان دارای مراتب مختلف پزشکی نیاز دارد از یک سن متوسط خانواده با سه فرزند و یا افراد مسن دیابتی. بنابراین بیمه, برنامه های متفاوت در پوشش و هزینه های. برخی از طرح های بیمه پوشش عمل جراحی انتخابی در هزینه های بالاتر در حالی که دیگران رد چنین پوشش. افراد مختلف را انتخاب کنید به صرف بهداشت و درمان خود را به دلار متفاوت و صورتحساب های پزشکی است که از این ابزار استفاده می کنیم به افتراق بین برنامه ها و سطوح مراقبت. گرفتن پزشکان پرداخت می شود ثانویه و یا شاید حتی یک سوم از جنبه های حسابداری و مدیریت پزشکی. آن's تنها ساز و کار تضمین می کند که بیماران می توانند مراقبت از آنها می خواهید.

[ad_2]