صندلی چرخدار چتر

[ad_1]

یکی از چیزهایی که مردم در صندلی چرخدار به رقابت با خارج از منزل است قرار گرفتن در معرض باران یا تاول آفتاب. افراد معلول گرامی زمان صرف شده در خارج از منزل و صندلی چرخدار ارائه مدرک از استقلال و تحرک است. اما آنها ممکن است وسوسه به باقی می ماند در داخل خانه وقتی که خورشید در آسمان بالا است و یا اگر باران تهدید است. خوب این نگرانی ها می تواند به یک چیزی از گذشته به لطف صندلی چرخدار چتر. با گرفتن یکی از این دستی موارد شما دیگر لازم نیست به نگرانی در مورد در حال cooped در خانه با توجه به آب و هوا.

بهار و تابستان بهترین فصل برای سرمایه گذاری در خارج. وجود دارد هزاران گل در شکوفه است و هر کس خارج در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های در فضای باز. بهار نیز به ارمغان می آورد غیر منتظره دوش و تابستان به ارمغان می آورد با آن خطر آفتاب سوختگی. وجود دارد بدون نیاز به دست در تمام این عمل ، فقط یک صندلی چرخدار چتر. می توان آن را به راحتی کلمپ راست به سمت صندلی چرخدار از طریق پایگاه گیره. زاویه چتر را می توان تنظیم برای محافظت از باد و باران یا خورشید در حال غروب. ارتفاع نیز می تواند به راحتی تنظیم کرد.

هنگامی که برای خرید یک صندلی چرخدار چتر مطمئن شوید که برای دریافت یک در که باز می شود تا 40 اینچ در قطر پس از آن ارائه خواهد شد کافی برای حفاظت از نور خورشید استفاده کنید. صندلی چرخدار چتر گران قیمت نیست و در همه به خصوص در مقایسه با زمانی که به منافع آنها فراهم می کند. یک صندلی چرخدار چتر هزینه بین $17 و 30 دلار.

صندلی چرخدار آمده اند راه طولانی از نهادی به دنبال خاکستری و آبی نشسته صندلی فلزی از گذشته است. امروز صندلی چرخ آمده در دو نوع دستی و برقی. هر دو از این می تواند سفارشی و رنگ های مد روز در آمده و می توان با لوازم. شما ممکن است به عنوان به خوبی در سبک بنابراین آماده می شود برای همه نوع آب و هوا با بستن چتر به صندلی چرخدار خود را.

مهم نیست که چه نوع از صندلی چرخدار شما باید یک چتر را می توان متصل به قاب امن. شما را پیدا خواهد کرد که بر روی صندلی چرخدار چتر آمده در طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ خود را. شما می تواند انتخاب خوبی روشن و سفید یک یا یکی با چند پانل های رنگی. مهم این است که برای به دست آوردن یکی که به اندازه کافی بزرگ است و به خصوص طراحی شده برای استفاده از صندلی چرخدار بنابراین تمام بدن خود را توسط محافظ از نور خورشید است. به علاوه شما می خواهید مطمئن شوید که اگر شما گرفتار در باران, چتر نیست آنقدر کوچک است که آب دور زمین در دامان خود. چتر را می توان پس گرفت زمانی که استفاده نمی کنید تا آن را به اقامت در خارج از راه خود را و به سختی قابل توجه است.

شما می توانید پیدا کردن صندلی چرخ چتر در عرضه های پزشکی فروشگاه و کاتالوگ از خرده فروشان که فروش صندلی چرخدار و لوازم جانبی.

[ad_2]