صفحه اصلی لیزر مو دستگاه (ابریشم'n و Tria) در مقابل حرفه ای لیزر مو درمان حذف

[ad_1]

در ایالات متحده, حذف مو به طور دائم با استفاده از یک لیزر است که سریعترین رشد غیر جراحی زیبایی لیزر روش لوازم آرایشی و بهداشتی. تعداد انجام لیزر برداشتن مو جلسات پیش بینی شده است به رشد 18 درصد در سال است. این به این معنی خواهد بود حدود 6,000,000 لیزر برداشتن مو به روش انجام شده در سال 2010!

به طور سنتی, از بین بردن مو برای زیبایی دلایل محبوب ترین در میان زنان تقریبا تمام زنان بالای 12 سال شرکت در عمل در برخی از راه شکل یا فرم. لیزر موهای زائد برای مردان, با این حال, این است که به سرعت در حال رشد در محبوبیت است. بیشتر و بیشتر مردان به دنبال ماندگار حذف مو راه حل در گردن به مسائل فرورفته و در قفسه سینه پشت و شانه ها عمدتا برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی.

با اندازه بازار مصرف برای حذف دائمی مو درمان های در حال رشد در چنین سریع رای به تازگی ما've دیده می شود فن آوری های جدید در آینده برای کمک به شانه بار از بازار مصرف. در این مقاله من'll بحث دو دستگاه های دستی و ارائه نقاط مقايسه با احترام به حرفه ای پزشکی لیزر. اما اول اجازه دهید's بحث در مورد چگونگی حذف مو لیزر کار می کند.

لیزر برداشتن مو با این نسخهها کار با استفاده از انرژی لیزر هدف قرار دادن ملانین در مو خود را به علت آسیب به فولیکول های مو. هنگامی که آسیب به فولیکول های مو را دیگر تولید موهای جدید. پس از یک سری از درمان فولیکول در واقع می میرد و می't رشد مو.

قبلا نامزدهای ایده آل برای حذف مو لیزر نور پوست ضخیم و تیره مو. اما لیزر تکنولوژی تکامل یافته است و در حال حاضر پوست تیره تر و مایل به زرد قهوهای مردم همچنین می توانید نتایج شگفت انگیز (با استفاده از ليزر Nd: YAG).

یک سری از درمان های مورد نیاز برای یک درمان موثر از آنجا که لیزر تنها موثر است که از آن بازدید فولیکول در آن مرحله رشد است. در طول فاز رشد موها چرخه رشد فولیکول است که بیشتر ملانین است که لازم است برای نور لیزر به هدف. پس هر مو می تواند در یک فاز رشد در هر زمان داده شده چندین درمان لازم است به مطمئن شوید که شما درمان بازدید همه موها در فاز رشد.

اجازه دهید's حرکت به هزینه لیزر مو درمان حذف.

قیمت لیزر مو درمان حذف بستگی به عوامل بسیاری از جمله منطقه که در آن مرکز لیزر واقع شده است و به اندازه منطقه درمان است.

اگر شما در نیویورک زندگی می کنند و قرار ملاقات های خود را در Assara لیزر شما می توانید نامحدود کامل بدن با لیزر برای $ 449 در هر ماه. که به معنی شما می توانید لیزر در هر بخشی از بدن شما می خواهید برای $ 449 در هر ماه – از خود را خط به لب فوقانی بازوها و پشت لباس شنای زنانه دوتکه, ادم بیکار و تنبل است. یک مشتری به طور متوسط در درمان یک بار در هر 4-5 هفته برای شش جلسات بنابراین تحت این برنامه هزینه از شش جلسه به صورت کامل درمان بدن است حدود 2700 $ در, پرداخت بیش از 6 اقساط $ 449.

چگونه به حذف مو لیزر احساس می کنید ؟

مردم همیشه می خواهید بدانید که چقدر درد درگیر در لیزر برداشتن مو است. وجود دارد برخی از درد های درگیر. لیزر zap احساس می کند مانند یک ضربه محکم و ناگهانی در پوست شما, اما یک دستی سرد جت متصل به لیزر کمک می کند تا خود را برای خنک کردن پوست و کاهش ناراحتی.

ناراحتی می آید از انرژی نور از لیزر در حال تبدیل به انرژی حرارتی که نور لیزر جذب شده توسط ملانین در فولیکول مو خود را. با تجربه لیزر پزشک بنابراین باید در حفظ سطح انرژی لیزر به اندازه کافی بالا به اندازه کافی برای ایجاد گرما در آسیب و غیر فعال کردن فولیکول مو اما کم به اندازه کافی به طوری که هیچ آسیبی انجام می شود به پوست اطراف آن است.

در حال حاضر که ما're مسلح با این پاره از دانش است. اجازه دهید's نگاهی مقایسه در خانه لیزر مو سیستم حذف پزشکی لیزر سیستم های مورد استفاده در لیزر مراکز و Medispas.

از نظر قیمت در تاریخ این مقاله Tria's pricepoint است $ 595. که's کمی بیشتر از هزینه یک بدن کامل جلسه تحت نامحدود برنامه من قبلا ذکر شد.

نور-منبع / موج – Tria با استفاده از یک دیود لیزری و ابریشم'n با استفاده از یک نور شدید پالس – IPL – فلش لامپ به کار می کنند. برای نور پوست الکساندریت (یا الکس) لیزر به طور کلی فکر کرده است موثر ترین طول موج لیزر مو اهداف است. IPLs به طور کلی در نظر گرفته شده یک کهنه سیستم در مقایسه با لیزر. آنها معمولا از فکر به عنوان کمتر موثر و بیشتر به احتمال زیاد به علت آسیب به این دلیل که نور ساطع شده از لامپ متمرکز شده است بنابراین از آن است که احتمال بیشتری برای پراکنده به مشتری's پوست قبل از رسیدن به ملانین غنی blub فولیکول مو.

بزرگترین نقطه ضعف از حذف مو لیزر دستگاه های خانگی با توجه به منبع نور است که نه Tria's دیود لیزری و نه ابریشم'n's IPL سیستم مناسب برای قهوهای مایل به زرد یا تیره پوست; اکثر پزشکان توصیه می کنم استفاده از ليزر Nd: YAG لیزر برای پوست با رنگدانه.

اثرگذاری / انرژی سطح – اثرگذاری (یا سطح انرژی) یکی دیگر از عوامل مهم در لیزر قدرت و اثربخشی برای کاهش دائمی. اثرگذاری است که در اندازه گیری ژول در هر سانتی متر مربع (J / cm2). Tria قابل تنظیم اثرگذاری سطح بین 7 و 20 ژول. ابریشم'n دارای اثرگذاری سطح 5 ژول. همانطور که قبلا مورد بحث, سطح انرژی باید به اندازه کافی به علت آسیب دائمی به فولیکول مو به طوری که برای همیشه معلول از رشد مو.

درست پزشکی لیزر استفاده می شود برای حذف مو لیزر مانند دب اصغر اوج نخبگان (الکساندریت و Nd: YAG) باید حداکثر اثرگذاری سطح قابل انتخاب توسط لیزر پزشک از بین 50 و 80 ژول. با تجربه لیزر پزشک به طور معمول انتخاب یک سطح انرژی از بین 25 و 60 ژول برای یک درمان موثر. پزشک باید مراقب باشید به ارائه بیش از حد کوچک انرژی که باعث اختلال در اثربخشی درمان و همچنین باید مراقب باشید به ارائه بیش از حد انرژی است که می تواند آسیب به پوست اطراف آن است.

بنابراین وجود شما به آن است. این دستگاه های دستی هستند و کمی ارزان تر از یک واحد کامل بدن حرفه ای لیزر مو درمان حذف. آنها مناسب برای قهوهای مایل به زرد یا تیره پوست و سطح انرژی خود را بسیار پایین تر از آنچه که معمولا توسط متخصصان پزشکی. به عنوان این محصولات هنوز هم جدید فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه موثر هستند.

[ad_2]