صرفه جویی در وقت و لذت بردن از موسیقی متن فیلم تسکین استرس

[ad_1]

بسیاری از مردم گوش دادن به آهنگ تم از راکی “Gonna Fly Now” را بیشتر از یک تمرین است. تحقیقات نشان داده است که موسیقی می تواند به ما کمک کند کار کردن طولانی با درد کمتر. دیگران به استفاده از آن را برای برخی از دریافت عمومی-تا-و-رفتن انگیزه.

آنچه که شما گوش دادن به زمانی که شما بدست-تا-و-رفتن اما خودتان را تحت فشار بیش از حد و نیاز به برخی از تسکین استرس? شاید شما بازی محبوب, آهنگ آرامش بخش یا قطعه مورد علاقه خود را از موسیقی کلاسیک.

چرا ما استفاده از موسیقی شبیه به این ؟ چگونه کار می کند ؟ و آیا راهی برای بهینه سازی تاثیر برای رهایی از استرس?

گفته شده است که موسیقی متن فیلم از زندگی ما است. وقتی که شما شنیدن یک آهنگ شما شنیده ام زمانی که شما بودند جوان تر آن را می توانید به یک موج جزر و مدی از خاطرات و احساسات مربوط. این احساسات می تواند خوب و آرامش بخش, اما آنها همچنین می تواند ناراحت کننده و استرس زا باشد.

موسیقی متن فیلم برای سگ ؟

ارتباط بین موسیقی و قبل از احساسات است که احتمالا نتیجه از آنچه روانشناسان تماس, کلاسیک, مطبوع. شما ممکن است به یاد داشته باشید از روانشناسی 101 که پاولوف دانشمند روسى زنگ زد زنگ قبل از ارائه گوشت به سگ. به عنوان انتظار می رود سگ salivated به گوشت اما پس از یک در حالی که سگ خواهد ترشح بزاق به بل به تنهایی. یک ارتباط و یا ارتباط بین بل و گوشت جعلی بود.

این کشف منجر به درک ما را از اینکه چگونه مردم از ترس توسعه پس از گرفتن می ترسم در شرایطی است که آنها بعد از آمدن به ترس. علاوه بر آن منجر به درمان طیف گسترده ای از ترس و اختلالات دیگر. آن را نیز توضیح می دهد که چرا موسیقی ما شنیده ام در یک زمان در زندگی ما می تواند به بازگشت قدرتمند احساسات.

هستند پس زمینه برای تلفن های موبایل مفید در آرامش آموزش ؟

شاید شما آموخته اند که برخی از مهارت های برای آرامش در یوگا, جغجغه و یا کلاس های دیگر و یا از ویدئو و یا ضبط صدا. شاید شما آموخته به تعمیق و سرعت تنفس خود را منقبض و آزاد ماهیچه های خود را و یا تجسم صلح آمیز ، بسیاری از آرامش ضبط شده اند موسیقی بی کلام و یا تلفن های موبایل از طبیعت به شما کمک کند استراحت در حالی که شما در یادگیری تکنیک های.

زمانی که من مشغول به تحصیل شد برای تبدیل شدن به یک روانشناس استفاده از چنین زمینه موسیقی و برای تلفن های موبایل در آرامش ضبط شد مشکوک به این دلیل که تکنیک های تمدد اعصاب توسعه داده شده بود و سپس به تدریس و بدون پس زمینه. در واقع تحقیقات با ضبط مخلوط کرده تا نتایج بهتر از آنهایی که ساخته شد در استودیوهای صدا اما استفاده از پس زمینه شد و هنوز هم مورد بحث است.

ارزش چنین پس زمینه به نظر می رسید بدیهی به نظر من اما برای قرار دادن نگرانی های برخی از روانشناسان به بقیه من انجام یک مطالعه مقایسه پاسخ به آرامش دستورالعمل با و بدون پس زمینه. نتایج به وضوح پشتیبانی استفاده از موسیقی پس زمینه و برای تلفن های موبایل از طبیعت.

نه همه آرامش بخش موسیقی آرامش بخش

در روانشناسی تمرین من با استفاده از تعدادی از اوایل آرامش برنامه های با بیماران و متوجه شد که موسیقی پس زمینه معمولا بسیار مفید است اما برای بعضی از بیماران موسیقی خواهد آورد خاطرات ناراحت کننده. برای جلوگیری از این موسیقی متن فیلم استرس و معرفی برخی از روش های جدید برای رهایی از استرس من ثبت شده آرامش دستورالعمل در طول جلسات درمانی و پیشنهاد بيماران بازی مورد علاقه خود, آرامش بخش ترین موسیقی به عنوان پس زمینه در هنگام تمرین در خانه.

من هم خرید یک ژنراتور صدا برای من. دستگاه مجاز به بازی صدای باران و رعد و برق جیرجیرک بروک اقیانوس و باد به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر تلفن های موبایل مانند رعد و برق شناور و گریه از مرغ دریایی یا loons. احتمالا وجود دارد هیچ چیز بیشتر دارای اثر تسکین دهنده از صداهای ضبط شده از خلقت خدا. من با دعوت از بیماران را انتخاب کنید مورد علاقه خود و طبیعت برای تلفن های موبایل و بازی آنها را در حالی که ضبط کردم آرامش دستورالعمل برای آنها.

یک بیمار برداشت ترکیبی از باد و شغالها. شغالها? من سرخی از زوزه از شغالها اما بیمار شد و از اواسط غرب و توضیح داد که او را به گوش باد و شغالها و هنگامی که او در جمع با خیال راحت در رختخواب در شب در حال رشد در دشت!

چرا صدای ساحل دریا بسیار محبوب است ؟

خوشبختانه من در بر داشت که محبوب ترین طبیعت برای تلفن های موبایل شد ترکیبی از امواج اقیانوس با call of seagulls. سال بعد از من خواسته شد چرا که ترکیب محبوب ترین بود. با کمال تعجب من هرگز در مورد آن فکر, بنابراین من احساس کمی احمقانه دلیل این که شما لازم نیست به یک روانشناس به درک که اکثر مردم آفتاب گرفتن و استراحت در ساحل که در آن آنها گوش کسانی که برای تلفن های موبایل.

تنها بیمار است که نمی خواهم که ترکیب شده گاز توسط یک مرغ دریایی به عنوان یک کودک! در اینجا مثال دیگری از موسیقی متن فیلم استرس است. من به او گفتم که من متاسفم که موسیقی متن او را ناراحت و من به او یک صدای تنها نسخه.

پس از هشت سال از گرفتن بازخورد از بیماران و ترکیب پیشنهادات خود را به من دستورالعمل من سفارش جدید برای گیتار, قطعه ای از یک آهنگساز است. من به او گفتم که من نمی خواهم هر کسی قادر به تشخیص ملودی و یا پیدا کردن که آن را به آنها یادآوری از یک آهنگ را شنیده بودند.

من ابراز این برنامه در یک استودیو و سپس پردازش صدا ضبط شده بر روی کامپیوتر رومیزی با دقت در ترکیب گیتار, موسیقی و ساحل دریا برای تلفن های موبایل. یک بیمار به من گفت که آن را بسیار آرامش بخش بود اما تعجب که چگونه من می تواند آن را ضبط و بدون تنفس است. من توضیح داد که من تا به حال ساعت را صرف گرفتن هر گونه مانع برای تلفن های موبایل از جمله من تنفس.

موسیقی متن فیلم تسکین استرس متولد شده است

این برنامه تبدیل به یک برنده جایزه هفت-بخش صوتی برنامه آرامش. یکی از اولین بیماران به استفاده از آن یک دانشجوی پزشکی. او می خواستم به می دانم که اگر من تا به حال ضبط فقط پس زمینه طبیعت برای تلفن های موبایل و موسیقی گیتار.

وقتی از او پرسیدم چرا او توضیح داد که او تا به حال تمرین تمام هفت بخش و برنامه واقعا کمک کرد با استرس خود را, اما او نمی تواند به آن گوش دهید در حالی که تحصیل. او با استفاده از سریع تکنیک های تمدد اعصاب او می خواهم آموخته شده از برنامه اما او هنوز هم در بر داشت خود را مضطرب در حالی که تحصیل در رشته مورد موضوعات خاص است. زمانی که او سعی کرده بود گوش دادن به این برنامه در حالی که تحصیل در این دستورالعمل بیش از حد منحرف. او فکر soundtrack او را از راه دیگری به استراحت زمانی که اضطراب خود را با دخالت خود را مطالعه.

این بسیار مفید برای دانش آموز که من شروع به ارائه موسیقی متن فیلم به دیگر بیمارانی که با استفاده از این برنامه است. برای مثال من توصیه می شود که یک نویسنده با بلوک نویسنده بازی موسیقی متن فیلم به کاهش احتمال صرف وقت خیره شدن به صفحه نمایش کامپیوتر. من همچنین پیشنهاد کرد که یک مرد با افکار وسواسی گوش دادن به آشنا پس زمینه برای تلفن های موبایل و موسیقی در زمانی که او در انجام وظایف خانگی برای جلوگیری از وارد شدن به ناراحت کننده تفکر تکراری.

موسیقی متن ذخیره زمان به دلیل آن اجازه این بیماران به استراحت در حالی که انجام آنچه آنها می خواستند به انجام. آنها را مجبور به گوش دادن به یکی از بخش هایی از این برنامه برای به دست آوردن برخی از مزایای.

مراقب باشید: موسیقی متن فیلم تسکین استرس می تواند بیش از حد آرامش بخش!

من باید به ذکر است که در اوایل من همان درخواست من رو از دانشجوی پزشکی از یک بیمار که پیش بینی شد بسیاری از اضطراب در چند هفته به دلیل او تا به حال به درایو به شهر نیویورک است. او می دانست که از این مقدمه به برنامه من است که آن را خطرناک برای رانندگی در حالی که گوش دادن به این برنامه به دلیل آن ممکن است بیش از حد منحرف و یا آن را ممکن است او را به خواب. او با استفاده از موسیقی متن فیلم من به او بود و بسیار خوشحال با نتایج.

متاسفانه بعد بیمار در بر داشت حتی فقط موسیقی متن فیلم ساخته شده او را بیش از حد خواب آلود به درایو بنابراین من دیگر توصیه به استفاده از آن در حالی که رانندگی. درست مثل داروها که ارائه قدرتمند تسکین علائم است اما می تواند سوء استفاده و یا عوارض جانبی ناخواسته قدرت موسیقی متن فیلم رهایی از استرس به آرامش باید با دقت و مسئولانه است.

و رهایی از استرس

گاهی اوقات بیماران من مشکل پیدا کردن زمان برای گوش دادن به رهایی از استرس برنامه به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز برای آن را به کمک می شود. بسیاری از بار من نشان می دهد که آنها بخواهید همسر خود را به تمرین با آنها. یکی از این بیماران بستری sheepishly جلسه بعدی که دو نفر از آنها آنقدر آرام که آنها ساخته شده با عشق برای اولین بار در ماه!

بیمار دیگری که تلاش کرده بود برای سال مبتلا به اختلال نعوظ با استفاده از این برنامه و تا به حال پیشرفتهای چشمگیری در از سرگیری صمیمیت. هنگامی که او در بر داشت خود را با داشتن مشکلات دوباره او برنامه ریزی شده یک “تقویت کننده جلسه است.” من با استفاده از هیپنوتیزم برای کمک به او را از سر خود پیشرفت اما من همچنین پیشنهاد استفاده از موسیقی متن در عشق ورزی. او نه به نام برای یکی دیگر از انتصاب و من امیدوار هستم که او انجام شده است خیلی خوب است که او نیازی به دیدن من ندارد.

زبان عمومی و گلف

برای افراد با ترس از صحبت های عمومی موسیقی متن نیز یک راه عالی برای گسترش دوره های تمرین ذهنی قبل از سخنرانی. برای کسانی که مایل به استفاده از تصاویر به بهبود بازی گلف خود را و یا عملکرد در ورزش های دیگر, موسیقی متن به آنها زمان بیشتری را به تصور تسلط و موفقیت در یک “عمل” ،

من امیدوارم که این اطلاعات کمک خواهد کرد که شما از بین بردن استرس خود را در راه های جدید و موثر.

کپی رایت © سال 2018 توسط Ronald G. Nathan, Ph. D.

[ad_2]