شور و شوق برای جراحی مغز و اعصاب

[ad_1]

جراحی مغز و اعصاب است یک شاخه یا تخصص پزشکی می پردازد که با تمام روش های پیشگیری تشخیص درمان و توانبخشی اختلالات سیستم عصبی. جراحی مغز و اعصاب شامل عملیات مغز فقرات قوس ستون فقرات اعصاب محیطی و همچنین به عنوان فوق العاده جمجمه سیستم قلبی عروقی. برای قرار دادن آن را به سادگی جراحی مغز و اعصاب است که با چیزهای جدی با سیستم عصبی. پس از آن معاملات با اختلالات مانند پارکینسون ازدیاد غیر عادی مایع تومورهای ستون فقرات و نخاع و مانند آن. بنابراین این روشن است که جراحی مغز و اعصاب شاخه ای از پزشکی است که دسته بسیار جدی و تهدید کننده زندگی مشکلات. افرادی که باید در مقابله با جراحان مغز و اعصاب باید رفتن را از طریق بار دشوار با وضعیت خود. یک جراح مغز و اعصاب باید درک کنند که این افراد شکننده هستند هر دو از نظر جسمی و روانی. در آن طول می کشد کسی که واقعا شور و شوق برای جراح مغز و اعصاب مانند دکتر آندرس کوهن, بروکلین, NY.

دکتر کوهن یک جراح مغز و اعصاب با مشهور شهرت. فارغ التحصیل از New York Institute of Technology – College of Osteopathic پزشکی او قابل توجه در زمینه های آموزشی و پژوهشی به عنوان استارت کار خود را در زمینه جراحی مغز و اعصاب. آندرس کوهن, بروکلین, NY است که بسیاری از چیزها و به عنوان یک جراح مغز و اعصاب یکی از چیزهایی که تعریف می کند او بهترین است. شور و شوق خود را برای کمک به بیماران مبتلا به شرایط سیستم عصبی ساخته شده است که او یکی از بهترین جراحان مغز و اعصاب است که این کشور تا به حال. دکتر کوهن یک بار یک رئیس اقامت در لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی و در حال حاضر او سر از جراحی مغز و اعصاب واحد بروکلین بیمارستان مرکز.

شور و شوق برای جراحی مغز و اعصاب که دکتر کوهن است اجرا می شود از طریق رگ خود را و است که منجر به هر چیزی که او می کند و هر کجا که او می رود و باید برای مقابله با کار خود را به عنوان یک جراح مغز و اعصاب. نه تنها این است که او به طور فعال درگیر در جراحی مغز و اعصاب جوامع و انجمن های او نیز سهم خود را فراوان دانش و تجربه به همکاران خود و یا افراد دیگر که در حال ساخت راه خود را به حرفه ای و معتبر و حرفه ای به عنوان یک جراح مغز و اعصاب با صحبت کردن در هر دو محلی و بین المللی و کنفرانس ها. شور و شوق خود را فقط غیر ممکن است به داخل برگزار می شود به طوری که او را نگه می دارد در به اشتراک گذاری دانش خود را به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است از طریق کنفرانس ها ، به عنوان قابل توجه و جراح مغز و اعصاب, دکتر کوهن است که پس از آخرین تکنیک های مورد استفاده در انجام جراحی مغز و اعصاب به طوری که او قادر به مقابله با حتی جدی ترین و شرایط شدید. بودن در بروکلین دکتر کوهن است که به طور مداوم در تلاش برای کمک به دیگران که نیاز به درمان. او مصمم است برای کمک به بیماران خود را در به دنبال بهترین راه برای مقابله با شرایط خود را.

[ad_2]