شما واقعا می تواند درمان بوی بد دهان با Zantac?

[ad_1]

اگر شما رنج می برند از اثرات ناتوان کننده مزمن, بوی بد دهان شما ممکن است باز به هر راه حل ممکن, حتی اگر آن است که یک دارو است که در بازار برای درمان بیماری شما ممکن است داشته باشد. بسیاری از مردم شنیده می شود و Zantac و از تبلیغات و یا از دوستان است. آن است که یکی از فروشندگان پیشرو رفلکس اسید بیماری داروها در بازار است و این می تواند یک محافظ زندگی واقعی اگر شما رنج می برند از درد و گاهی اوقات ترسناک نشانه های مرتبط با ARD. اما بیشتر و بیشتر مردم متوجه می شوند که Zantac و مشابه داروها در بازار است که به معنای درمان ARD می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بوی بد مزمن. اجازه بدهید با یک نگاه اگر شما واقعا می تواند در درمان بوی بد دهان با Zantac و یا دیگر رفلکس اسید داروها.

بیماری رفلکس اسید بیماری است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها اما آن است که نسبتا جدید تشخیص بیماری. برای سال مردم به سادگی فشرده نشانه های مرتبط با اسید معده با سوزش سر دل و نمی دانستم آن را جداگانه بیماری در دسترس نباشد. اسید معده به مری است که مایع هضم محتویات معده در واقع برگشت و آمد به مری. نه تنها این بیماری بسیار دردناک آن می تواند باعث بوی بد دهان در افراد مبتلا پس از آن طول می کشد تا حدی هضم غذا از معده و حرکت آن را به عقب تا دستگاه گوارش به سمت دهان. سوال این است که اکثر مردم می پرسند این است که چگونه به احتمال زیاد آن است که خود مزمن, بوی بد دهان ناشی از تشخیص داده نشده مورد رفلکس اسید بیماری است ؟

برای برخی از مردم رفلکس اسید بیماری است که باعث تنها با رژیم غذایی بخورند. پزشکان اغلب بیماران به نگه داشتن یک دفتر خاطرات از همه چیز می خورند به طوری که آنها می توانید از طریق زندگی روزمره خود و از بین بردن علل گام به گام. برای بسیاری از مردم تفریق از کربوهیدرات ها می تواند اما از بین بردن اسید معده به مری بیماری و پس از آن خود مزمن, بوی بد دهان. آن است که هرگز یک ایده خوب را به شدت تغییر رژیم غذایی خود را بدون به دنبال مشاوره از یک پزشک ، قبل از اینکه شما صرف پول در یک محصول مانند Zantac که ممکن است یا ممکن است به شما کمک کند خود را درمان بوی بد دهان سعی کنید برای رفتن را از طریق رژیم غذایی خود را و از بین بردن انواع خاصی از مواد غذایی برای دیدن اگر شما می توانید درمان خود را به طور طبیعی.

اگر شما احساس می کنید که شما ممکن است مبتلا به رفلکس اسید بیماری است یک ایده خوب به یک پزشک مشورت قبل از شما اجرا و خرید یک جعبه Zantac. در بسیاری از موارد افراد اصلا واکنش منفی به Zantac اما آن است که همیشه عاقلانه برای چک کردن با یک حرفه ای پزشکی قبل از معرفی داروهای جدید به سیستم خود را. هنگامی که شما همه روشن از دکتر خود, شما می توانید سعی کنید و Zantac و یا یکی از فروشگاه با نام تجاری جایگزین. شانس که Zantac کمک خواهد کرد از بین بردن بوی بد خود را اگر شما لازم نیست که رفلکس اسید بیماری تقریبا صفر است اما همچنین می تواند کمک به از بین بردن ممکن است باعث شود به طوری که شما و پزشک شما می تواند حرکت به دیگر ممکن است درمان. شما می توانید درمان بوی بد دهان با Zantac, اما تنها اگر شما رنج می برند از رفلکس اسید بیماری است.

[ad_2]