شما خود را کسب و کار و مسئولیت اجتماعی شرکت ها

[ad_1]

مسئولیت اجتماعی شرکت ها تعریف شده است به عنوان “تعهد سازمان را به یک بخش فعال در بهبود جامعه است.” شما احتمالا آشنا با تام کفش و هنگامی که شما خرید یک جفت Toms آنها اهدا یک نام تجاری جدید جفت به کسی نیاز دارند. به عنوان شرکت خود را رشد کرده است و دیگر ارائه محصولات به مصرف کننده تا خود را به برنامه. در علاوه بر این به کفش آنها در حال حاضر اهدا عینک امتحانات و جراحی و همچنین آب شیرین که در آن مورد نیاز است. چه کسب و کار خود را انجام دهید برای کمک به دیگران در نیاز دارید ؟ آیا شما در زمان اهدا داوطلبانه در جامعه خود را?

بیش از 90 درصد از شرکت های فورچون 500 اجرای داوطلبانه کارکنان برنامه های. کارفرمایان را تشویق داوطلب و ارائه زمان پرداخت کردن به کارکنان که داوطلب با سازمان های غیر انتفاعی در جامعه خود را. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک شما بیش از حد می تواند طراحی یک مسئولیت اجتماعی شرکت ها برنامه. جامعه خود را رشد زمانی که مردم تا به داوطلب.

مراحل طراحی کسب و کار خود و برنامه مسئولیت اجتماعی

1. بررسی بودجه شما – این به این معنی نیست که فقط پول است ، چقدر زمان شما می توانید استطاعت به ارائه کارکنان خود را در هر هفته یا ماه را به بازگشت به جامعه از طریق کار داوطلبانه?

2. را انتخاب کنید یک سازمان است که هم راستا با ارزش خود را و یا یک ماموریت شما می خواهید برای حمایت از. شما را پیدا خواهد کرد یک لینک به شما آغاز شده در پایان مقاله. اگر شما زندگی نمی کنند در Onslow شهرستان شما می توانید انجام یک جستجوی آنلاین برای فرصت های داوطلب در جامعه خود را.

3. تصمیم می گیرید اگر شما نزدیک فروشگاه و داوطلب به عنوان یک گروه و یا اگر شما خواهد شد افتخار فردی تعهدات.

4. ایجاد یک فرم ساده برای ضبط کارمند و فرصت های داوطلب.

5. اجازه دهید مشتریان خود را می دانم آنچه که سازمان در بهره مندی از کسب و کار خود و برنامه مسئولیت اجتماعی. اشتراک گذاری اطلاعات در وب سیستم عامل رسانه های اجتماعی و در رسانه ها انتشار. گرفتن عکس و به اشتراک گذاری.

راه های دیگر شما می تواند مسئولیت اجتماعی است که با درگیر شدن در پایداری محیط زیست. این به این معنی احترام و حفظ منابع طبیعی ما است. آیا کسب و کار خود و بازیافت قوطی نوشابه در کارتریج و استفاده می شود و یا ناخواسته ، آیا شما استفاده از محصولات سبز هستند که سازگار با محیط زیست و بی خطر برای ما آب سیستم ؟ من چالش شما را به زمان برای فکر کردن در مورد این و ببینید که چه تغییرات شما می توانید به چگونه شما انجام کسب و کار است که نمی خواهد سازش کیفیت خدمات شما ارائه. یکی از راه های کسب و کار من است, حفظ منابع است نه چاپ اسناد است که من می خواهم به عنوان خوانده شده. من یک مقاله بنجل. اما من مهار چاپ و صرفه جویی در اسناد آنلاین. چاپ فایل های مشتری نه تنها نیازمند استفاده از برق جوهر و کاغذ, اما آن را نیز نیاز به استفاده از مقوا یا پلاستیک زمانی که ذخیره سازی فایل های.

من از شما دعوت به یک عامل تغییر برای صنعت و کسب و کار. اتخاذ یک مسئولیت اجتماعی شرکت ها برنامه. خدمت به جامعه خود را در حالی که صرفه جویی در منابع است.

این یک لینک به شما برای شروع http://www.onslowcountync.gov/Administration/VolunteerOnslow.aspx

[ad_2]