شش دلیل شما باید یک کف کولر یخ قفسه سینه در طول فصل طوفان

[ad_1]

قوی گرمسیری طوفان و طوفان فرود معمولا معنی قطع برق همراه با واجب باد و آب آسیب. در چنین مواقعی استفاده از عایق حرارتی کولر می تواند تفاوت بین مدت طولانی از بدبختی و قادر به تحمل بار با امکانات مناسب که شامل سرد, نوشیدنی, خوراکی مواد غذایی فاسد شدنی و امن تجهیزات پزشکی که در غیر این صورت به هدر از فساد. انتخاب میان کیفیت کولرهای است که می تواند انجام این کار را به خوبی بین استاندارد پوسته سخت و انواع پلی استایرن (EPS)-فوم ساخته شده سینه یخ. در اینجا شش دلیل برای کف کولر یخ قفسه سینه است یک انتخاب بهتر از پوسته سخت پلاستیکی یا فلزی آنهایی که زمانی که هوا شروع به بد.

آنها به مراتب بیشتر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر از پوسته سخت کولر

علامت های تجاری از پوسته سخت کولرهای لازم برای مطابقت با عملکرد برتر ضخامت جداره فوم کولر قابل مقایسه با اندازه و حجم می تواند بسیار گران قیمت قرار دادن جدی دندانه در کیف پول خود را و قیمت مناسب به طوری که بسیاری از افرادی که منفی تحت تاثیر طوفان فصل نمی توانیم خود را که قابل اندازه کافی برای نگه داشتن همه چیز سرد برای مدت زمان طولانی. به عنوان یک نتیجه, مردم نیاز به تا پایان با ارزان تقلید این نیست که انجام کار خوب قرار دادن آنها در معرض خطر زودتر از موعد ذوب یخ مواد غذایی فاسد و یا حتی خراب دارو به عنوان آنها در انتظار کمک از خارج آسیب دیده طوفان مناطق.

پلاستیکی یا فلزی کولر که در مقایسه با اندازه و زرنگ و دانا به گفتن 85 لیتر فوم یخ قفسه سینه شما هزینه در هر نقطه از دو صد به بیش از چهار صد دلار در حالی که کف نسخه می توان به اطراف بسیار مقرون به صرفه پانزده دلار یا بیشتر. این بدان معناست که برای مقدار پول لازم برای خرید این پوسته سخت کولر یکی می خرید کل یک پشته از فوم سینه یخ.

از یک جامعه به نفع نظر این است که بسیار عملی تر به عنوان یک فرد می تواند مازاد در دست برای ذخیره کردن محصولات به اندازه کافی برای روز و هنوز هم قادر به کمک به دیگران در نیاز هستند که نه به عنوان به خوبی آماده شده و یا که ممکن است دچار آسیب قرار می دهد که آنها را در راه بد.

آنها می توانند نگه داشتن یخ سرد برای روز و نه ساعت

کسی که ایستاده در خط برای ساعت ها در آفتاب گرم تابستان پس از یک طوفان فقط برای گرفتن یک زن و شوهر از کیسه یخ می داند اهمیت بلافاصله آن را به یک ظرف عایق برای جلوگیری از ذوب. یکی از اشکالاتی از پوسته سخت کولرهای است که آنها باید “قبل از سرد” به منظور جلوگیری از یخ شروع به ذوب شدن بلافاصله با توجه به گرم درونی درجه حرارت سطح سخت پوشش درونی است. در شرایط اضطراری که در آن یخ است کمیاب و حیاتی و یک فرد نمی تواند به استطاعت آن را هدر تلاش برای خنک کردن چیزی است که تصور می شود نگه داشتن یخ از ذوب.

موثر در جلوگیری از پیدایش فساد مواد غذایی

مواد غذایی فاسد شدنی گذشته یک معامله خوب دیگر در دیواره ضخیم کیفیت-ساخته شده از فوم سینه یخ از نازک دیواری ارزان فوم سرد کن و فقط به عنوان به خوبی یا بهتر از پوسته سخت کولرهای قابل مقایسه با اندازه و حجم به ویژه هنگامی که وزن تفاوت قیمت بین آنها است. مواد غذایی شرکت های باربری استفاده از فوم حمل و نقل کولر (یخ قفسه سینه ضخامت) برای ارسال حساس به دما مواد غذایی حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی در سراسر کشور به دلیل آنها تست شده و قابل اعتماد است.

عملی برای ذخیره سازی لوازم پزشکی

ضخامت جداره فوم کولرهای تست شده هستند و دارای امتیاز برای عبور کشور حمل و نقل حساس به دما تجهیزات پزشکی در ترکیبی مناسب با مبرد مانند ژل بسته است که می تواند قبل از منجمد و برای حفظ درجه حرارت مناسب محدوده. در پس از طوفان شرایط زمانی که قدرت های یخ می توان با مراقبت اگر وجود دارد هیچ بسته ژل ژل یا بلوک و یا هیچ ژنراتور برق به اجرا فریزر است که می تواند سرد ، مشورت با منابع مناسب جلوتر از زمان برای پیدا کردن چه مدت شما می توانید انواع خاصی از داروها و آنچه که تنظیمات کولر, بسته های ژل ، شما باید با استفاده از به حداکثر رساندن کارآمد روز-ذخیره سازی طولانی حیاتی تجهیزات پزشکی.

قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت

بهترین کیفیت در ضخامت جداره فوم سینه یخ به آخرین ساخته شده است و در دست نگه داشتن برای سال, اما اگر شما تصمیم می گیرید شما نیاز به دور انداختن یکی از, سپس شما بهره مندی از آن recyclability در حالی که یک پوسته سخت کولر طول می کشد تا به اندازه و یا حجم بیشتر فضا به عنوان یک فوم یخ قفسه سینه است اما نه قابل بازیافت است. وجود دارد بیش از 200 بازیافت منابع برای eps فوم در ایالات متحده به تنهایی اجازه می دهد شما را رها کردن و یا پست الکترونیکی در سرویس. اگر شما ترجیح می دهند آن را نگه دارید برای سال ها به سادگی آن را ذخیره در محل سایه و خارج از آب و هوا و آن را آماده خواهد شد برای استفاده از دفعه بعد از طوفان و سیل یا طوفان می آید در اطراف.

می تواند به عنوان اضطراری دستگاه های شناوری

به عنوان آخرین چاره در چه امید خواهد بود یک مورد نادر فوم سینه یخ می تواند استفاده شود برای صرفه جویی در زندگی خود را فقط در مورد شما گرفتار در طوفان موج آب عمیق یا سیل. این پلی استایرن مطالب بسیار شناور قادر به کمک به جلوگیری از یک فرد از غرق شدن اگر می توانید آنها را نگه دارید به طور موثر. البته شما نمی خواهید کولر به طور کامل از مواد غذایی در زمان زیرا که اضافه کردن یک دسته از وزن اضافی. در هر صورت این نقطه است که آنها را شناور هست و می تواند از استفاده اگر کسی پوشیده نیست زندگی حافظ.

چرا آنها یک انتخاب بهتر برای آمادگی برای طوفان

قیمت تک با کیفیت بالا پوسته سخت کولر شما می توانید خرید های متعدد ضخامت جداره فوم کولر یخ سینه که انجام فقط به عنوان خوبی برای سال گذشته و مزایای که فلز یا پلاستیک سخت نیست. شما قادر خواهید بود برای ذخیره بیشتر برای شرایط اضطراری چون شما بیشتر واحدهای موجود به علاوه موقعیت خود را به تواند مفید باشد برای کسانی که خود را در گیر یک اتصال با توجه به شرایط پیش بینی نشده. این یکی از نادر بار در زندگی که در آن چه به نظر می رسد مانند یک معامله واقعا مقرون به صرفه است که نمی تواند ضرب و شتم.

[ad_2]