شستن دست های خود را – جلوگیری از گسترش میکروب ها

[ad_1]

این که زمان از سال…زمانی که برای تلفن های موبایل از عطسه و سرفه و تب علائم سرماخوردگی هستند در اطراف ما در همه جا ما بروید. با این آب و هوا که سردتر ما تمایل به ماندن در خانه بیشتر در مدرسه و محل کار. و با نزدیک شدن به تعطیلات وجود دارد احزاب و اجتماعات در صفحه اصلی و خرید در مراکز…بیشتر تماس ساخته شده است با دیگر افراد و اشیاء آنها را لمس کرد و باعث گسترش میکروب ها است که می تواند ما را بیمار.

میکروب های زنده در همه جا در همه چیز ما را لمس کنید. یکی از های اخیر است که بر روی صفحه نمایش لمسی از تلفن های e-reader و دستگاه های مشابه که نیاز به تماس با انگشتان دست خود را. آن است که توصیه می شود برای تمیز کردن این دستگاه را با پارچه به طور خاص طراحی شده برای این منظور است.

همه ما به یاد داشته باشید که گفت: برای شستن دست ما آنقدر آشکار است که ایده داشتن دست پاک قبل از لمس کردن صورت خود را و یا یک دوست ، این یک پایه و ساده ترین راه برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و احتمالا جلوگیری از سرد است. با توجه به CDC (مرکز کنترل بیماری ها) نگه داشتن دست پاک یکی از مهم ترین راه برای جلوگیری از گسترش عفونت و بیماری است. CDC دست شستن بهداشت دستورالعمل های واضح شستن دست های خود را:

 • قبل از آماده کردن غذا
 • پس از دست زدن به گوشت خام
 • بعد از سرفه یا عطسه
 • استفاده از دستشویی
 • پس از تغییر پوشک
 • تماس با حیوانات

شما می دانستم که این قوانین من مطمئن هستم اما یک یادآوری از مکان های میکروب زندگی نکنه. صحیح شستن دست ها ضروری است و آسان برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

تولدت مبارک آواز در حالی که شستن دست های خود را

 1. با استفاده از پاک کردن آب در حال اجرا (گرم بهتر است) مرطوب دست های خود را و اعمال صابون.
 2. ایجاد یک کف و اسکراب کاملا با مالش دست خود را با هم.
 3. در حال حاضر خواندن “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو بار از طریق یک دوست یا خودتان برای جلوگیری از نگاههای عجیب و غریب در شلوغ دستشویی در حالی که همچنان به مالش دست خود را با هم.
 4. در حال حاضر خود را شستشو پاک کردن دستها با آب است.
 5. خاموش کردن شیر آب با آرنج خود را و یا یک حوله کاغذی, اجتناب از تماس با خود را با دست پاک است.

در جاده…شستن دست ها دستورالعمل

معرفی الکل بر اساس Sanitizers دست ضد باکتری به ما این فرصت را برای تمیز کردن دست های ما اگر یک سینک و آب گرم در دسترس نیست, آن است که یک جایگزین خوب برای شستن دست. این محصول می تواند تا حد زیادی کاهش تعداد میکروب ها در دست شما است. دستورالعمل برای این روش از دست شستن بهداشت عبارتند از:

 1. اعمال ضد عفونی کننده دست به کف یک دست
 2. مالش دست در دست هم.
 3. ادامه مالش بیش از کل سطح هر دو دست تا دست های خود را خشک هستند.

بله من با شما موافقم که این محصول می تواند خشک و دست های خود را; با این حال, وجود دارد تعدادی از دست عفونی در بازار, ایوان یکی من می دانم که سعی کنید برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.

کوچک تاریخچه چرا ما شستن دست ما

دکتر Ignaz Semmelweis اعتبار برای دفاع از شستن دست در کلینیک های پزشکی برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. در وین, دکتر Semmelweis مشغول به کار در یک درمانگاه زنان و مشاهده شده است که منجر به مرگ پریشی (childbed) تب اتفاق افتاده است اغلب در زنان با کمک دانشجویان پزشکی از ماماها. او با دقت به بررسی شیوه های هر دو گروه او کشف کرد که دانشجويان اغلب به کمک در زایمان پس از انجام کالبد شکافی بر روی بیمارانی که در اثر یک باکتری منشأ بیماری است. دکتر Semmelweis آمد تا با این نظریه که دانشجویان پزشکی ممکن است حمل عفونی میکروب از یک بیمار دیگر. سپس او اصرار داشت که وجود یک سخت شستن دست سیاست با کلر ضد عفونی کننده راه حل و در نهایت نرخ مرگ و میر کاهش یافته و به کمتر از 1%, اثبات نظریه خود را که احتمال ابتلا به یک بیماری باکتریایی می تواند مانع ساده شستن دست ها شیوه های بهداشت.

یکی دیگر از پزشک دکتر الیور وندل خانه نیز پشتیبانی می کند شستن دست ها برای جلوگیری از childbed تب. دکتر هولمز شوکه در حضور تب در بیمارستان ها فکر می کردند که پزشکان با گذراندن این بیماری به زنان باردار است. او توصیه می شود به دیگر پزشکان که آنها حذف خود از شیوه های خود را اگر دو جمله عفونت رخ داده است. توصیه او بود ملاقات با بی اعتنایی توسط دیگران در آن زمان است.

هر دو پزشک هستند و اعتبار برای ترویج شستن دست بهداشت در بیمارستان منجر به مدرن ما توصیه.

[ad_2]