شروع ظ روز خرده فروشی حق رای دادن

[ad_1]

Cabala بسیار معروف فروشگاه است که caters به کسانی که عشق خارج از منزل. قبل از اینکه شما فکر کردن در مورد شروع یک فروشگاه خرده فروشی شما باید در نظر بگیرید این چیزها.

1. وجود دارد نیاز به یک ظ روز حق رای دادن در جامعه محلی خود را? شما نمی خواهید برای باز کردن یک خرده فروشی حق رای دادن در منطقه ای که آن را نمی تواند سودآور باشد. شما باید بیرون بروید و مصاحبه با مردم و دیدن اگر آنها می دانند که چه نوع کالا حمل میکنند و اگر آنها را به فروشگاه در داستان است که شما به فکر شروع. تحقیقات بازار بسیار مهم است به دانستن که در آن به فکر کردن در مورد شروع یک خرده فروشی ظ روز حق رای دادن.

2. ارزیابی چقدر دانش شما از ظ روز محصولات. شما نیاز به داشتن دانش قبلی از محصولات است که شما را به فروش برساند قبل از اینکه شما فکر کردن در مورد شروع یک فروشگاه خرده فروشی. اینها برخی از محصولات است که حق رای دادن خود را در: تیراندازی با کمان و تجهیزات, تجهیزات شکار, ATV, لوازم, تجهیزات کمپینگ, تیراندازی, دنده, سگ شکار, لوازم, لباس, تجهیزات ماهیگیری و قایقرانی تجهیزات.

3. کامپایل یک لیست از کشورهای است که cabela’s اگر یکی از خرده فروشی خود را فرانچایز مورد نیاز است در منطقه شما. این امر نیاز به حرکت به یک ایالت دیگر اما اگر شما واقعا جدی در مورد ایده های خود را و سپس آن را به خوبی به ارزش قربانی در دراز مدت است. در اینجا نمونه هایی از کشورهای که در آن وجود دارد هیچ franchises: تنسی و ویرجینیا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, آلاسکا, New Mexico, New Hampshire, و, اورگان. این دولت همه را مصرف کنندگان که می تواند نیاز به یک خرده فروشی حق رای دادن در دولت خود را به دلیل بسیاری از مردم عشق خارج از منزل. بسیاری از مردم که عشق خارج از منزل نمی خواهید به سفارش همه چیز آنها نیاز به آنلاین آنها می خواهند قادر به دیدن و لمس آیتم هایی که به آنها نیاز دارید قبل از خرید آنها.

4. ارزیابی وضعیت مالی خود را. به منظور شروع یک حق رای دادن شما نیاز به شروع به سرمایه و معمولا است که نیاز به یک وام کسب و کار. شما نیاز به دانستن اگر شما به اندازه کافی خوب اعتباری امن وام کسب و کار. شما همچنین نیاز به بررسی چگونگی این حق رای دادن خود را تحت تاثیر قرار خانوار امور مالی.

5. پیدا کردن سرمایه گذاران بالقوه و یا همکاران برای کمک به صندوق خود را حق رای دادن. این کمک خواهد کرد که کاهش برخی از بار مالی بر شما. آن را نیز کمک می کند شما اگر شما نمی توانید امن به اندازه کافی بزرگ وام کسب و کار به شما لازم سرمایه راه اندازی شده است.

6. قبل از شما درخواست برای وام کسب و کار, ببینید چقدر از کل شروع تا از حق رای دادن در محل است که شما را انتخاب کرده اند هزینه خواهد شد. این اجازه خواهد داد که شما را به درستی بودجه و درخواست برای اصلاح مقدار پول از بانک.

Cabela’s شده اند در اطراف از سال 1961. این شرکت حتی پذيرفته شده در بورس نیویورک و در سال 2006 ارسال بیش از 135 میلیون کاتالوگ به مصرف کنندگان است. در سه ماهه دوم سال 2008 کل درآمد بود و 526 میلیون دلار است که افزایش 16.6 %. اگر شما تصمیم به شروع یک خرده فروشی حق رای دادن و پیدا کردن محل مناسب, لازم راه اندازی سرمایه و ماهر و آگاه کارکنان, سپس شما باید دستور غذا را برای یک کسب و کار سودآور. و به یاد داشته باشید امتیاز بهترین راز نگه داشته در قرن 21!

[ad_2]