شرح حرکت به دلار هنگ کنگ به صورت نفیس تجربه

[ad_1]

هنگ کنگ یکی از پیشگام و حیرت انگیز شهرستانها که برای مسافران و شرح از همه در سراسر جهان است. در حال تعمید به عنوان “معطر بندر’ این شهرستان قطعا سرگرم میلیون ها نفر از هر دو دور و نزدیک مقصد. هنگ کنگ بخشی از دو منطقه اداری ویژه (سارس) از جمهوری خلق چین دیگر در ماکائو. به عنوان در تاریخ هنگ کنگ خود را اداره قوانین با هیچ لینک و یا حکومت از قدرت از سرزمین اصلی چین است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید از هنگ کنگ بهترین فصل برای تجربه و لذت بردن از این شهر را نمایش شگفت انگیز است که در طول فصل زمستان بین ماه های ژانویه و مارس زمانی که آب و هوا است که کمتر مرطوب و دلپذیر به راه پر پیچ و خم در اطراف شهرستان. جدای از این شهر تا حد زیادی به ارائه برای شرح به دنبال یک خانه به عنوان این شهرستان دارای مجموعهای از سرگرم کننده و بسیار جذاب cityscapes.

هنگامی که شما تصمیم به نقل مکان به دلار هنگ کنگ شما مطمئنا هیپنوتیزم برای پیدا کردن رایگان بدون هیچ زحمتی جابجایی شرکت های خارج از کشور برای پایان دادن به, پایان, بسته بندی, حرکت و اقامت در خدمات. به عنوان بخشی از خدمات حرفه ای یکی همچنین می توانید فایده شهرستان جهت خدمات به صورت نفیس تجربه در این شهرستان است. که مایل به اکتشاف شهرستان ؟ یکی می توانید ببینید ویکتوریا قله و گرفتن یک نگاه اجمالی از شهرستان وسیع. اوج برج است که در یک برج بزرگ در شکل یک wok این را ممکن می سازد. این اوج آن مرکز خرید و رستوران و جهان-معروف مادام Tussaud موزه ها برای سرگرم کردن تمام بازدید کنندگان خود را’. شرح بازدید از شهرستان برای اولین بار مجذوب و هیجان زده به جهانی مجسمه های گذاشته شده در موزه موم. جدای از این, هنگ کنگ موزه تاریخ بسیار سزاوار موزه برای کاوش توسط مسافران و ساکنان به طور یکسان. معبد خیابان برگزاری ده هزار بودا مجسمه ها ارزش بررسی بیش از حد اگر شما استرس از کار گیج کننده-زندگی. به غیر از جراحی جنگل این شهرستان در معرض آن طبیعت آزادانه به مهمانان خود را با آن صحنه هیچ چیز نمی تواند ضرب و شتم جزیره Lantau است که خود را بیشتر از زمان مسئول برای مردم امید بستن به حرکت به هنگ کنگ. سازندگان تعطیلات به دنبال فرار از خود را با نشاط شهر زندگی اغلب اجرا به هنگ کنگ به دنبال جدا محیط آرام و cerulean متبلور سواحل است. نزد مشهور صورتی رنگی دلفین ها به عنوان شناخته شده چینی سفید دلفین ها و شادمان در ماجراهای ترین جاذب پارک; پارک دیزنی لند. سرگرم کننده و هیجان ارائه شده در این جزیره است که به سادگی غیر قابل بیان اگر شما در حال اقامت در هنگ کنگ و می خواهید یک زندگی عاری از استرس.

خرید و هنگ کنگ دست به دست. Shopaholics از سراسر جهان دریافت ترغیب به بهشت خریداران است. این شهر واقع با برکت بیش از حد بودن کالا در فروش از زمرد و سنگ جواهر به پوشاک, لوازم آرایشی, اسباب بازی, ورزش ها و الکترونیک. , اسباب بازی, سی دی, دی وی دی, دوربین های دیجیتال و دیگر دیجیتال و تجهیزات الکترونیکی در صدر فهرست گردشگران و شرح لیست خرید به عنوان آن است که نسبتا ارزان قیمت در این شهر است. یکی دیگر از مهمترین و به دنبال پس از خرید آیتم مورد نظر در این شهر را تزئین فانوس, تم, لباس, کفش و موفق باشید باد فن مصنوعات است که لینک به این شهر گذشته است. برخی از مهم خرید مقصد داخل شهر دور شامل میدان تایمز IFC مرکز اقیانوس آرام محل و بندرگاه شهر به نام تنها چند. یکی همچنین می توانید انتخاب کنید به اویختن در خانمها, بازار استنلی بازار و معبد و خیابان است. خرید هنردوستان می توانند با مراجعه به دلار هنگ کنگ راهنمای شهر قبل از حرکت به شهر.

[ad_2]