شباهنگ رادیو سنگهای پنهان

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن آنچه در رادیو ماهواره ای را ارائه کرده است از نظر برنامه نویسی بهترین راه این است که در نگاه Sirius یا XM کانال و برنامه های لیست. اگر چه هر یک را به اثبات روشنگر, نگاهی به برنامه لیست در این شرکت در ابتدا فقط برای شروع است.

شما احتمالا در مورد بزرگ تنوع و انتخاب در موسیقی, کانال های موجود در ماهواره های رادیویی. یک نگاه سریع در وب سایت خود را تایید خواهد کرد وجود دارد مقدار زیادی از موسیقی برای گوش دادن به در همه ژانرهای مختلف است. این می رود راه فراتر از انتخاب هیپ هاپ موسیقی کشور یا راک کلاسیک شما احتمالا باید خود را با به طور منظم و رادیو FM.

آنچه در مورد کانال و برنامه نویسی است که اختصاص داده شده به موسیقی ؟ هر کس سلیقه های مختلف, البته, اما آن را سخت به تصور کنید که نمی تواند تحت تاثیر قرار با این حجم و تنوع از صحبت با رادیو, ورزشی, سرگرمی و اخبار کانال ها و برنامه های شباهنگ ویژگی های.

آیا شما یک فن نسکار? شباهنگ پخش پوشش هر مسابقه در نسکار با حداکثر سرعت دویدن جام سری مسابقات نسکار در سراسر کشور سری و نسکار هنرمند سری کامیون. به عنوان طولانی به عنوان شما رادیویی خود را در دست شما را از دست ندهید, پوشش زنده یک مسابقه تک این که آیا شما در خانه یا در جاده ها است.

مشترکین همچنین دسترسی به Driver2Crew پچ پچ کانال در طول هر نسکار با حداکثر سرعت دویدن جام سری مسابقه. شنیدن زنده مکالمات بین رانندگان و خدمه ستاد و کلی مسابقه پوشش بیش از حد. نیز وجود دارد یک دوجین به طور منظم برنامه ریزی شده را نشان می دهد شما می توانید گوش دادن به ویژگی های بالا نسکار رادیو شخصیتهای گزارش در آخرین حوادث. کارشناس نژاد و راننده تجزیه و تحلیل و همه ستاره مهمانان نیز برجسته در شباهنگ نسکار رادیو را نشان می دهد.

اگر شما بیشتر علاقه مند به مسائل بهداشتی از نسکار شما می توانید گوش دادن به رادیو های ماهواره ای, کانال های دکتر رادیویی. در این کانال شما شنیدن همه چیز در مورد آخرین اخبار پزشکی از کارشناسان – املاک پزشکان. شما می توانید از بیش از دو دوجین از پزشکان سوال و دریافت پاسخ از کارشناسان واجد شرایط.

در رادیو شما همچنین می توانید گوش دادن به مهمان ویژه میزبان پزشکان و سایر مراقبت های پزشکی پزشکان و متخصصان از سراسر کشور و در سراسر جهان است. این کانال همه چیز در مورد ارائه شنوندگان با اطلاعات پزشکی آنها را بیشتر نیاز دارید برای کمک به بهبود زندگی خود را.

اگر شما یک Martha Stewart fan شما او را دوست دارم, ماهواره, کانال های رادیویی, Martha Stewart Living رادیو. این یک ایستگاه “اختصاص داده شده به زندگی بزرگ” و وجود انواع به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه های در 24 ساعت یک روز که آدرس پخت و پز و دستور العمل های باغبانی سرگرم کننده پت مراقبت و نگه داشتن. شنوندگان می توانند حتی در تماس و صحبت با مارتا استوارت به طور مستقیم در طول برنامه ریزی شده بپرسید مارتا بخش.

چیز زیادی در مورد رادیو های ماهواره ای است که انتخاب این ارائه می دهد طیف کاملی از شنوندگان. ورزشی ایستگاه ها و کانال های کمدی, برنامه نویسی, برای, بچه, بحث سیاسی برنامه نویسی و بزرگسالان کانال های سرگرمی هستند و فقط برخی از گزینه های خود را. با شباهنگ, شما می توانید لذت بردن از هر نوع رادیو شما در خلق و خوی برای, حتی اگر آن را hip-hop, کشور, موسیقی و یا کلاسیک راک.

[ad_2]